• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Předepisují vám po očkování Fenistil?

5. srpna 2010 
předepisuje vám mudr. po očkování fenistil?
3. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadka2 nam nee.... :confused:
3. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
po ockovani ne, ale ted ma Willik kasel, tak je dostal na noc na zklidneni krku, ale moc to nefunguje a dusi se dal. Moc nechapu, na co by byl fenistil po ockovani...?
3. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten fenistil (pokud je myšleno kapky) je myslím na alergické reakce(nejsem si 100% jistá)...dostaly jsme ho jednou na rýmu...ale taky nám nepomohl... :unamused:
3. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
po očkování??? :confused: to ne, my s ním mažeme hmyzí kousance ...
3. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne...
3. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, fenistil mám doba na štípance
3. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho máme doma na štípance od komárů a jiné havěti :grinning:
3. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ne.
Ale kapky jsme dostali jako přídavek ke kapkám na kašel.
3. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme kapky dostali :wink: .matýnek měl několikrát po očko horečku, tak kapeme preventivně :wink: .
3. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fenistil kapky jsme měli předepsané když měl malej neštovice,aby ho to zklidnilo a neškrábal se a mastičku mám taky na štípance.....ale po očkování to teda slyším poprvé
3. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy nám ho nedala doktorka
3. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, fenystyl kapky jsme dostali jen, když jsme měli šílenej kašel, tak aby ve spaní děti nekašlaly a taky ho měl starší na alergii, ale po očkávní to slyším poprvé. A dávat něco dětem preventivně mi přijde divné. Ač fenystil nebo jsem tu už někde četla i léky proti horečce preventivně po očkování. Nikdy jsem to nedělala a ani jedno z mých dětí reakce po očku nemělo.
3. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam ho dr nepredepsala po ockovani...ale ted nedavno, kdyz mala prisla o hlas a sypala...jinak predtim sem kapky davala pri ryme - zklidnuje a u volnuje ty napuchnuty sliznice, aby se lip dejchalo - docela to pomohlo, jeste v kombinaci se sinupretem na odhlenovani - ale to uz je na jinou debatu
3. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, každé očkování, už po prvním měl horečky, fenistil tlumí alergickou - přehnanou reakci na cokoliv - štípnutí, jídlo, vakcínu. dávali jsme ho tři dny před, v den očko a dva dny po očko. dávkování 1 kapka na 1kg váhy prcka, třikrát denně. upřímně - rakce přišla vždycky, možná byla mírnější díky fenistilu, nevím, jaká by byla bez něj. a to je petr jinak zdravý, nemá žádně rýmy, imunita ok. doporučila mi to moje mudra, ke které chodím s petrem od narození, je fajn a věřím jí, neměla jsem důvod pochybovat.
3. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ne, ale je to jak píše berenika, Fenistil kapky tlumí alergické reakce, v souvislosti s očkováním vím, že se např. předepisuje dětem ekzematikům, aby po vakcíně nedošlo ke zhoršení ekzému, apod.
3. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam ho k ockovani predepsala, ale doporucila vzit az v pripade obtizi, urcite je dobre ho doma mit v detske lekarnicce :wink:
3. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ne, sklyším to prvně...
5. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek