Potratová pilulka Mifegine - kde v Praze ji předepisují?

mtraj
10. bře 2019

Dobry den, mohu se zeptat, nevíte v jakých Prazskych nemocnicích tuto pilulku předepisují? Jak je možné ji získat a pro koho se hodí? Dekuji moc

marketa1218
10. bře 2019

@mtraj Jak jako pro koho se hodí?

leniczka23
10. bře 2019

@mtraj nevim, ale.potratovou pilulku lze zakoupit nornalne bez predpisu v lekarne.

mtraj
autor
10. bře 2019

@leniczka23 Nemluvím o Postinoru, řeším pilulku která se jmenuje Mifegyne.

sudylichozrout
10. bře 2019

@mtraj proč chceš zrovna tuhle?

leniczka23
10. bře 2019

@sudylichozrout koukala jsem ze to.je pilulka co se uziva kdyz uz zena tehotna je..a beni na domaci uziti ale musi byt zena hospitalizovana. Je to proste varianta interupce.

sudylichozrout
10. bře 2019

@leniczka23 je to potratova pilulka, co se pouziva na lodi v mezinarodnich vodach u Polska a mas pravdu, blokuje progesteron, nutny k udrzeni embrya.
Ach jo. To zas nekdo myslel, ze se sexem urcite neda otehotnet :-/

gruyerre
10. bře 2019

Ženy klíd, chce to chladnou hlavu 🙂...
třeba jí křivdíte, taky může jít např. o zamlklé těhotenství a ona se chce jen vyhnout kyretáži...

caverina
10. bře 2019

A i kdyby to dite nechtela je to jen jeji vec a urcite vi,ze se sexem otehotnet da.....stat se to muze kterekoliv z nas a je jen na nas jak s tim nalozime......

alemari
10. bře 2019

@sudylichozrout ty máš tak zlý komentář... soudíš a nevíš o co jde...

@mtraj tu ti dají v jakékoli nemocnici, která má gynekolog.oddělení.

pabka
10. bře 2019

Přesně, to je tu zase chytrých uvedomelych superžen, bez znalosti pozadí vše ví a hlavně umí rychle soudit.

Je to pilulka pro již těhotné ženy, jiná forma interrupce. Na www nemocnic vetsinou je uvedeno, zda na gynekologii tuto možnost nabízí. V Praze mám dojem je to napr Krc, mám dojem za Prahou Horovice. Kouknete na www nemocnic.

elinka90
11. bře 2019

@sudylichozrout asi ti dalo práci otěhotnět co a nebo věříš v boha? Žijem ve svobodné zemi, kde je každý za svý činy zodpovědný.

saminomimino
11. bře 2019

@leniczka23 potratová pilulka je dost ztezi bez předpisu

leniczka23
11. bře 2019

@saminomimino myslela jsem ze mysli postinor..ten je bez predpisu.

sudylichozrout
11. bře 2019

@elinka90 ne, nedalo a ani nejsem verici. Nicmene pokud hovoris o zodpovednosti za sve ciny, tak ta je prave mj. v prijeti situace a naslednem prizpusobeni se tomu, co jsem si nadrobil a ne v potratu (kdyz tedy pominu uplne marginalni procento pripadu, napriklad ve vynucenem sexu a tak). A i kdyz uz se stane nehoda, ze ktere kouka nechtene tehotenstvi, je mozne uzit treba ten Postinor, ktery pripadnemu poceti vetsinou zabrani. Tahle pilule je navic neuveritelny dryjak a i jeji pouziti by melo byt pod lekarskym dohledem. A ne, ze se bude zobat nekde pokoutne jak lentilky. Vic k tomu psat nebudu.

martaskaaa
11. bře 2019

Kamaradka ji mela. Myslím, ze se muze do 7tt..vyloženě hospitalizována nebyla pres noc. Kdyz dostala první, pry to vyzvracela a bylo ji špatně. Druhou uz udrzela a kdyz zacala pusobit, pry to byly bolesti a jatka😥 pak byla objednana na utz jestli vse odešlo

elinka90
11. bře 2019

@sudylichozrout znam holku co do par hodin uzila prostinor a stejne musela jit na interupci. Byla tehotna. Uprimne je mi uplne jedno jestli nekdo jde na potrat. Ja jejich zivot neziji, ja jim pomahat v dobe krize nebudu. Takze pokud je pro nekoho cesta potrat, tak at ji vyuzije. A myslim, ze zakladatelka se neptala jaky mate nazor na potrat, ale kdo ma zkusenost s potratovou pilulkou

mtraj
autor
15. bře 2019

Drahé maminky, dekuji za vaše odpovědi. Je to silene, miminko jsem se rozhodla si nechat. Musím odejít od muže který mě týrá, bez peněz a vůbec nevím kam. Miminko mě konečně nakoplo abych se vzepřela hnusnemu útlaku a nekoncicimu ublizovani. Držte palce a kdyby někdo věděl jak pomoct napiste.

bera28
15. bře 2019

@mtraj já jsem byla na farmakologickém UPT v nemocnici na Homolce. Ještě jsem se rozmýšlela nad Podolím, tam ji dávají také. Je použitelná do ukončeného 7tt. A celkem tam jdeš 3x. Nejprve tuším 3 tablety, za 2 dny další a pak za 14 dní kontrolní ultrazvuk.

marketa1218
15. bře 2019

@mtraj Tak tohle je krásné rozhodnutí, ale samozřejmě neuvěřitelně těžké a moc ti držím palce! Myslím, že až se osvobodíš bude tobě i miminku dobře, nemáš třeba nějaké příbuzné ke komu by se dalo jít aspoň na čas? Nebo potom azylový dům, nevím odkud jsi. Tak zapátrej ve svém okolí. Přeji hodně sil

alemari
15. bře 2019

@mtraj zvládneš to, ale radím ti- odstěhuj se daleko od něho! Cokoli je lepší než tyran!