4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

afrodyta
24. únor 2021

@anpineapple dekuju doufam ze tam neco bude myslis si ze mi zitra doktorka uz muze neco najit? Nebo ne

anpineapple
autor
24. únor 2021

@lenivekotatko přesně tak, zázrak 😁 taky jsem se tak nechala ovlivnit 😂 ale co, je to přírodní, kdyz to nezabere, tak to aspoň neublíží 😁 holky u nas v praci to berou na menopauzu a ja na otěhotnění 😂 taky beru jen do ovu 😇 aha takže jsi to měla pak takhle rozházené jo? To by ten drmek taky mohl zabrat na srovnání 😊 ja prášky nebrala a cyklus mam celkem pravidelný, ale krvacim víc, mam vyšší sliznici... ale prý by to neměl byt problém 😊

anpineapple
autor
24. únor 2021

@afrodyta No myslim, ze na ultrazvuku určitě nic neuvidí, to je brzy. Ale jestli ti vezme krev, tak treba by tam uz nějaká hladina HCG byt mohla 😇

afrodyta
24. únor 2021

@misule777 dam hned zitra haha

afrodyta
24. únor 2021

@anpineapple no jsem strasne moc zvedava doufam ze tam bude aspon zrnicko 🙂

anpineapple
autor
24. únor 2021

@afrodyta treba bude! Držím ti pěsti 😇 a přesně tak, dej zitra vědět jak jsi dopadla 😁🥰

indulina21
24. únor 2021

Ahojte, taky se s dovolenim pridam 🙂 dneska mi vysel pozitivni ovulacni test, takze ted uz budu netrpelive cekat na pozitivni tt 😀 rada si tady to cekani zkratim 😅

anpineapple
autor
24. únor 2021

@indulina21 Ahooj, jasne přidej se!😁 budeme čekat spolecne 😇 jak to jde, jak dlouho se snažíte?

indulina21
24. únor 2021

@anpineapple Poradne v podstate treti mesic, ale jsem nedockavec a nejradeji bych vsechno hned 😅. Ale kdo ne, zejo 😂

afrodyta
24. únor 2021

@indulina21 tak to drzim palecky at se zadari

afrodyta
24. únor 2021

Jo jinak m9 dneska pres hlavu preletel cap haha 😋

indulina21
24. únor 2021

@afrodyta dekuju, taky moc drzim palecky 🙂

pajasala
25. únor 2021

@afrodyta ahojky možná je to opravdu štěstí. Mě se o capovi zdálo 3 dny za sebou a 4 den jsem našla ducha na tt po roce snažení

pajasala
25. únor 2021

Holky dnes už to vypadá pěkně

anpineapple
autor
25. únor 2021

@pajasala jeee tyjo, ja chci teda taky, aby se mi zdálo o capovi 😂😂 moc pěkná čárka uz, je to jasny 😇 kdy půjdes na gyndu?

vaju
25. únor 2021

Ahoj holky. Pridavam se k vam. Dnes 4DPO, myslim... Mam divnou ovulaci, takze ani nevim, jestli ji mam. Na testu jsem mela dve stejne carky, ale byly velmi slabe. Ovu byla az 20 DC. Snazime se od ledna a uz mame doma jednoho chlapecka.😇Tak hodne stesti vsem!🍀

pajasala
25. únor 2021

@anpineapple až tak za dva tři týdny

misule777
25. únor 2021

@afrodyta tak co, už to máš za sebou?? 😉

anpineapple
autor
25. únor 2021

@vaju ahoj!❤️ Tak držím pěsti ať se co nejdřív zadari 😇 jak dlouho vám trval chlapeček?

afrodyta
25. únor 2021

No tak holky nic tam neni a tehotna nejsem nevadi rekla.jsem si o vitaminy a uvid8me.tenhle.mesic

misule777
25. únor 2021

@afrodyta chjo, to je mi líto... a vzala ti krev? Na ultrazvuku ještě nemůže být nic vidět..

afrodyta
25. únor 2021

Ano a nic tam.nebylo nevadi muzeme se snazit haha

anpineapple
autor
25. únor 2021

Moje kamarádka dneska zjistila, ze je po 9 měsících snažení těhotná 😇 takže to chce jen vazne pockat az přijde ted správný cas a on přijde 🥰

vaju
25. únor 2021

@anpineapple děkuji😊2 měsíce.

misule777
25. únor 2021

@afrodyta tak to mě mrzí, tak určitě příští měsíc se zadaří 🙂

palja
25. únor 2021

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Dnes jsem 12dpo, snažíme se rok a půl. Doma máme dceru a o tu jsme se snažili 2 roky. Takže věřím že někdy to vyjde 🍀

anpineapple
autor
25. únor 2021

@vaju tak to byla rychlost 😁 treba i ted s druhým se zadari dobre 😇 ja to porad nejak odkladala, ze na děti moc nejsem a tak, no a najednou se to uplne zlomilo, zjistila jsem, ze mam správného chlapa a chci moc 😇

anpineapple
autor
25. únor 2021

@palja jen se přidej, budeme moc rady 😇 kolik je holčičce?😊 a beres nejake vitaminy nebo neco na podporu otěhotnění?

palja
25. únor 2021

@anpineapple dceři budou 3 roky. Beru fertipronu a drmek. Testovat budu a při vynechání MS, už jsem byla tolikrát zklamaná, že teď prostě vydržím 🙃

anpineapple
autor
25. únor 2021

Pozorujete na sobe nejake “příznaky” nebo změny?😁