4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

anpineapple
autor
25. únor 2021

@palja tak to bude velká segra potom a bude ti hezky se vším pomáhat 😇 drmek jsem začala taky brát, tak uvidíme, jestli to k něčemu bude, jeste občas piju kontryhel 😁 no taky si počkám az na vynechání... minuly mesic se mi o kousek MS zpozdila a porad jsem si říkala, ze s testováním jeste počkám, az nakonec přišla 🤦🏼‍♀️😀

palja
25. únor 2021

@anpineapple já nepozoruju nic, jen jsem víc unavená, ale to může být PMS. Jinak u dcery jsem taky neměla žádné příznaky, za celé těhotenství jsem zvracela jen jednou.

palja
25. únor 2021

@anpineapple kontryhel mi rozhazel cyklus, měla jsem pak krvácení 14 dní, ale každému sedne něco jiného, chce to vyzkoušet.
Pozorujes nějaké příznaky na sobě?

anpineapple
autor
25. únor 2021

@afrodyta jej to je mi líto 😐 ale ono to přijde 🥰 jaké vitaminy jsi si pořídila?

anpineapple
autor
25. únor 2021

@palja ja ho piju uz delší dobu, jeste nez jsem chtela otěhotnět, ze ho pila vždycky mamka jako takovou zenskou bylinku 😇 jestli to se mnou neco dela, nevim 😁
No nic moc, včera a predevcirem me pichalo v podbrisku tak zvláštně, ale důležitost tomu radši neprikladam 😁 a jinak si prave myslim, ze to od PMS nerozeznam asi... vždycky me pak na konci cyklu bolí podbrisek, mam hlad a natekla prsa... takže asi těžko soudit 😀🙄

vaju
25. únor 2021

@anpineapple to verim. Ono to prijde v pravy cas.😊Jsme o 4 roky starsi. Cyklus mam divoky, tak jsem nejista. Pokud to nevyjde ani ted, tak se objednam na kontrolu k dr.(jsem lajdak, uz jsem tam nebyla 2 roky😫)
Nic na sobe jeste nepocituji.

anpineapple
autor
25. únor 2021

@vaju Joo vždycky to přijde tak, jak ma 😊🙏🏻 A měla jsi vždycky divoky cyklus nebo se ti rozhodil az déle? Ja mam cyklus tak nejak pravidelný, ale krvácení mívám vždycky hodně silné 😐
Dva roky jeste jde, i kdyz samozřejmě správne by se mělo po tom roce 😁 hlavně, ze se objednas, to je důležité 😁 ja kdyz byla mladší, tak jsem teda na to dost kaslala a jednou jsem nebyla dokonce tři roky! Ale pak zjistili kamarádce rakovinu čípku kvůli tomu, ze právě na prevenci nebyla skoro 6 let a šlo to s ni vazne rychle 😐 a jak jsem to měla takhle před očima, tak mi to dalo lekci a chodím vazne pravidelně 😐

vaju
25. únor 2021

@anpineapple mela. I po porodu. Ale minuly rok byl velmi stresujici. Pocitam, ze uz to bude tak 3/4 roku, co jsem pocitila zmenu. Ale bylo to ob cyklus. V prosinci jeste ovulace probehla normalne. Ted 2x po sobe nic. Az diky testu jsem zjistila, ze ovulace byla 20DC, ale bez priznaku. Jinak mam cyklus 28-31dni a MS 7-9dnu. Je to veda.🧐To s kamaradkou me mrzi.😔Prevence je dulezita! Musim se polepsit...

afrodyta
25. únor 2021

@anpineapple femibion

lenivekotatko
26. únor 2021

Achjooo to cekani je fakt nekonecne🤣 nikdy jsem to nijak nehrotila az kdyz mela prijit ms,ale ja nejak tusila ze po HA nemam ovu.Tenhle mesic jsem ji asi poprve mela a jsem nedockava jak blazen🤣🤣

lenivekotatko
26. únor 2021

A manzel mi v tom vubec nepomaha, kazdy den se pta tak cooo uz jsi delala test🤣 kdyz jsem mu rekla ze musime tak dva tydny počkat tak byl uplne vykulený 🤣🤣🤣

misicka03
26. únor 2021

@lenivekotatko já jsem už konečně aspoň 9dpo a už to nemůžu vydržet ta nejistota je hrozná 😂. A už 9 dní po sobě mám teplotu pořád stejnou 37.2 měřila jsem i v jinou dobu pak i podpaží jestli je teploměr ok a je tak snad 🙏♥️

pajasala
26. únor 2021

@misicka03 tak to už zítra nebo pozítří můžeš testit

misicka03
26. únor 2021

@pajasala zkusím o víkendu třeba tam už něco bude 🙂

pajasala
26. únor 2021

@misicka03 já měla 11 dpo na mamatestu Dusíka a o den dřív a to nechápu solidního Dusíka na plastovém livsane který má citlivost 25

lenivekotatko
26. únor 2021

@misicka03 jee tak to vypadá nadejne☺️ verim ze to tam bude🍀

misicka03
26. únor 2021

@lenivekotatko já si to nějak pořád nechci připouštět kdyby náhodou 🙂, ale před minulý cyklus jsme to měla úplně stejné akorát teplota byla pořád 36.9 a bylo to tam i když jen chvilku 🙂

anpineapple
autor
26. únor 2021

Tyjo holky mne je dneska nejak divně. Je mi slabo a bolí mě podbrisek, nevim, jestli je to treba tim počasím nebo tak, protoze MS ma prijit az za tyden a takhle hodně předem příznaky nemivam 😐

afrodyta
26. únor 2021

@anpineapple no nevim dneska jsem dostala mesicky takze asi nejsem i kdyz jsou pry pripady ze zeny byly tehotne i pres mesicky ovsem nestava se to casto si myslim haha

anpineapple
autor
26. únor 2021

@afrodyta spis jde o to jak moc silné to mas... jestli fakt klasika, tak asi vazne bohužel 😐 ale neni všem dnům konec, další mesic to muze vyjít 🥰

lenivekotatko
27. únor 2021

@anpineapple to je zvláštní 😁 ale muze to byt cokoliv zvlášť ted v tomhle počasí...ale ten podbřišek nevim nevim...dneska jsi 8 dpo?

afrodyta
27. únor 2021

@anpineapple ano to vim ale nevadi budeme zkouset dal to taky neni spatny 🥰😅

anpineapple
autor
27. únor 2021

@lenivekotatko Jojo 😊 no jako nevim, dneska mi natekly a rozbolely i prsa, tak nevim jestli to treba jen nedostanu dřív 😐

anpineapple
autor
27. únor 2021

@afrodyta přesně tak 😁 zkoušet a zkoušet a ono se to povede 🥰

lenivekotatko
27. únor 2021

@anpineapple ja verim ze to vubec nedostanes🍀☺️

anpineapple
autor
27. únor 2021

@lenivekotatko Kez by!🙏🏻😇 ale radši si nic nepredstavuju, ať nejsem pak zklamaná, nechám se překvapit a uvidíme 😊 jak se daří tobě?🥰

pajasala
27. únor 2021

@anpineapple zítra budeš 10 DPO?

misicka03
27. únor 2021

@lenivekotatko dnes 10dpo já tam něco malinko vidím, ale bojím se, že je to zbytkáč po ovitrlle 😒

anpineapple
autor
27. únor 2021

@pajasala Jojo 😊

anpineapple
autor
27. únor 2021

@misicka03 tyjo taky tam vidím 😇 tak zkus za dva dny znovu, snad bude sílit 🙏🏻