4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

kikika87
15. čer 2021

@lenivekotatko Satičky a stahovací spodary leda😁🤦‍♀️ my jedeme příští týden do Českého Švýcarska a na konci léta na Lipno. Říkala sem si, že bych mohla zkusit v sobotu. Vím kdy byla ovulace tak už by mělo být vidět pokud se zadařilo. A ty? Krumlov je nádherný, loni tam nebylo moc lidí a bylo to skvělý ❤

kikika87
15. čer 2021

@anpineapple Tak jak si na tom matinko? Jak ti je ?
@misule777 Máš nějaké náznaky, že se tento měsíc zadařilo? Kdy budeš testovat ?😍

misule777
15. čer 2021

@kikika87 zrovna jsem se chtěla ozvat 😁 dnes jsem 9 dpo myslím a protože jsem už dva dny unavená, dost nepříjemná a ještě se mi dneska udělalo trochu špatně, tak jsem odpoledne samozřejmě nevydržela 🤦‍♀️ hned v limitu naběhl růžový dušík. Na fotu ještě dobíhala barva. Ve skutečnosti je dobře vidět, ale neumím to prostě pořádně vyfotit 😀 tak jsem zvědavá, jestli je to jen nějakej falešňák nebo z toho konečně něco bude 😁

anpineapple
autor
15. čer 2021

@kikika87 Cely tyden jen lezim a spim. Takhle zle mi v životě nebylo 😂🤦🏼‍♀️ Musim se ve čtvrtek poradit s doktorkou, protoze nemuzu skoro nic jist a a kdyz chvilku nejim, tak hodně hubnu 😐 porad si říkám, ze uz to musi přejít a uděla se mi dobre… tak snad uz!😂🙏🏻

kikika87
15. čer 2021

@misule777 No tak to je ovšem velmi nadějný ❤😍 já teda musím říct, že mi od neděle taky je divně, Ale jsem teprve týden po ovulaci, to by ještě fakt nebylo vůbec nic vidět. Ale tiše doufám! To by bylo skvělý kdyby už se to povedlo všem třem! Falešný test neexistuje, hlavně, aby se udrzelo minino👏💋

anpineapple
autor
15. čer 2021

@misule777 No Neke!😍😍 tak to je moc pěkný dušík na to, ze jsi 9dpo 😁 mam z tebe velkou radost a přeji ať čárka hezky sílí!🙏🏻🥰

anpineapple
autor
15. čer 2021

Holky určitě se podaří ted vám všem!❤️ Ja to říkala, ze to nakonec bude najednou, kdyz jedna začne 😁🙏🏻

kikika87
15. čer 2021

@anpineapple No hele to znám, ale asi ti doktorka s ničím nepomůže. Já ze začátku taky hubla, jedna moje kámoška tedy byla silnější, ale shodila 11kg jak ji bylo zle. Musíš si najít něco co zvládneš sníst. A odpočívej 💋

anpineapple
autor
15. čer 2021

@kikika87 Existujou nejaky prášky nebo injekce, ale chci se prave poradit, co je menší zlo, jestli takhle trpět a moc nejíst nebo si neco zobnout. Uplne nechci prave cpát do sebe nejake léky, tak uvidíme 😊 naštěstí mi zabírá aspoň banan 😂 odpočívat se snažím 😇 dneska jsem dokonce byla schopna po tydnu konečně zapnout pracku 😂

misule777
15. čer 2021

@kikika87 Kdybych nebyla tak strašně unavená, tak asi ani neusnu, jak se nemůžu dočkat rána, až zkusím další test 😀 tak snad z toho už něco bude 😁
No tak to by bylo super, kdyby to vyšlo u všech 😁 kdy zkusíš test? ❤😁

kikika87
15. čer 2021

@misule777 V pátek, to budu 10DC...To jsou zase nervy 😂 bože! No ty už budeš mít pěknou čárku!

misule777
15. čer 2021

@anpineapple děkuju ❤❤❤ no jako když tam začal nabíhat tak jsem si myslela že se mi to snad jen zdá 😀 tak snad nezdá 😀
Jinak to že ti je pořád tak zle mě mrzí. To není ani jedna potravina po které by ti nebylo tak špatně? Ani jsem nevěděla, že jsou nějaké injekce na nevolnost

misule777
15. čer 2021

@kikika87 takže v pátek chci vidět dvě čárky u tebe ❤❤ no snad ❤ pořád nemůžu uvěřit, že by to vyšlo 😁 a zrovna ráno jsem byla v práci tak nasr**á, že jsem si říkala, jak už nutně potrebuju na mateřskou 😂😂

anpineapple
autor
15. čer 2021

@misule777 určitě nezdá 🥰 čárka tam bude porad silnější a silnější 😁 taky jsem tomu u sebe nevěřila, měla jsem pocit, ze se to proste snad nikdy nepovede 😂 a ted 🥰❤️
Prej to je dobre, kdyz je ženský zle, ze to znamená, ze je všechno v poradku 😄 takže asi tak 😁 snad uz to brzy přejde.. jako par jídel sním, ale musim se do toho hodně nutit 🤦🏼‍♀️ A teda nemuzu vůbec maso, to uz jen z myšlenky na maso se mi dela zle 😂

misule777
15. čer 2021

@anpineapple doufám, že máš pravdu ❤ teď mám na jednu stranu fakt radost, že tam něco je, ale na druhou stranu strašný strach, aby bylo mimčo konečně tam kde má 🙏🙏🙏
Joo to jsem taky slyšela 😁 a taky jsem slyšela, že víc je ženský špatně, když čeká holčičku. A mám kolem sebe pár lidí, kterým to vyšlo 😁
Tak zkus jíst alespoň to co jde a hodně odpočívej ❤

kikika87
15. čer 2021

@misule777 Jo já mám taky holku, něco na tom je 😁

misule777
15. čer 2021

@kikika87 moje máma má mě a dva kluky a když čekala mě tak nedělala nic jinýho než že zvracela, u bráchů nic 😁 a známá teď čeká mimčo, od začátku jí bylo děsně špatně a teď zjistila, že čekají holčičku 😀 a kámoška nezvracela ani jednou a má kluka 😀 takže občas to asi vychází 😀

lenivekotatko
16. čer 2021

@misule777 tyy jo krasny dusik,at sili🍀

lenivekotatko
16. čer 2021

@kikika87 nemas nejake volnejsi?😁 Nebo koupit, to určitě unosis☺️..Tak to je super, hezky si odpočineš, vyčistis hlavu☺️ a v tu sobotu budes kolik dpo? Ja nejak ani nemam chut testovat, spis jsem momentálně nalomena ze proste pockam do pristiho ct/pa jestli prijde ms, usetrim test😂

lenivekotatko
16. čer 2021

@anpineapple chudáku, to mne mrzi ze ti je tak špatně,snad to brzo prejde...Mozna zkus pogooglit v diskusich co bys mohla jist a nebylo by ti z toho zle🍀

kikika87
16. čer 2021

@lenivekotatko V sobotu budu 11DPO. Jelikož to nemám úplně pravidelný, tak kdoví kdy to mám dostat. Musím prostě vydržet do víkendu aspoň. Dříve to ani nemá význam. Podle prášků mám správně testovat nejdříve v pondělí. Takže několik dlouhých dní je přede mnou. A když nic, aspoň si pořádně užiju dovču no😁 ty jo, ty vstáváš pěkně brzo ! Já sem dneska taky vzhůru dříve a sem jak prejeta parnim válcem 😵

kikika87
16. čer 2021

@misule777 No tak není to pravidlo a určitě se podle toho nedá určit pohlaví, ale jako je to zajímavé 😁 tak co se ukázalo na testu dneska ?👏

monib66
16. čer 2021

@kikika87 to jsme stejně, já jsem dnes 8DC. Akorát já teda nevím, jak dlouhý cyklus budu mít 😂

monib66
16. čer 2021

@misule777 já když čekala syna, tak mi nebylo po ránu dobře, občas jsem i zvracela. A když jsem čekala malou, tak první 3,5m jsem prozvracela a dodnes si pamatuji, jak z vracím na záchodě a tchyně se mi směje, no to bude holka. A že čekáme holčičku jsme se dozvěděli až ve 30tt 😂 Jo a kluk, tak ten se vystavoval už v 15tt.

kikika87
16. čer 2021

@monib66 Já jsem už 8 den po ovulaci 😉jo to ví jen bůh kdy se mrcha uraci přijít 🙄 Takže jste se rozhodli pro třetí dítě ? Mě budou stačit dvě 😁

lenivekotatko
16. čer 2021

@kikika87 ahaaa to by mohlo byt neco videt😁 budu na tebe myslet,dej vedet🍀i jak se citis☺️ ja jeste nesla spat😂,uz chodim do sve prace a tam delam jenom noční 😂

kikika87
16. čer 2021

@lenivekotatko Zase se začínám v noci budit, i je mi lehce blbě od žaludku. Ale jako to může být i od těch prášků. Jenom noční???? Ty jo, já noční nikdy nedělala. To musí být náročný ne 🙄

misule777
16. čer 2021

Tak jsem udělala dneska další test, duch tam pořád je 😁 tak snad zesílí 🙏 jinak od včera je mi pořád divně od žaludku, ale to může být taky vsugerovaný a nebo nervozita z toho 😂 a dneska mě pěkně bolí hlava

misule777
16. čer 2021

Ve skutečnosti je hezčí

pajasala
16. čer 2021

@misule777 je to tam. Přeji ať krásně sílí