4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 Musim teda rict, ze mi zatím nechybí, ale az mi bude dobre a budou to ty hezky letní vecery… tak takové prosecco s jahodami 😁🍓!! Prave… v praci jsem to musela rict rovnou a před partou kamarádů uz to taky asi déle tajit nebudeme… oni jsou všichni tak vsimavy pokud jde o tyhle věci 😂🤷🏼‍♀️
Joo to jsem objevila a strasne se mi to líbilo, Koukej 😊 a na nehty nekoukej, to je hruza, ale fakt nejsem schopna navštívit salon 😂😂🤦🏼‍♀️
To je otázka hele, treba taky prijdu na to, ze si to nepichnu 🙄😄 uvidíme… ale treba kdyz mi zas bude tak ouvej, tak zvládnu cokoliv 😁
Ja jsem ze severu 😊

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple To ti nebude dlouho chybět. Když sem poprvé otěhotněla, tak mi bylo tak zle, že na chlast sem fakt pomyšlení neměla. A toho sem se přitom bala skoro nejvíc, že nebudu moct pít A jak to zvládnu...takova kravina 😂 a věř, že já na něj teď absolutně taky chuť nemám🤢 jo přesně, na tohle jsou všichni děsně všímavy😂👍
No to je skvělý, kde si to sehnala ? To chci pak taky!
Hm, taky bych raději bydlela na severu. Hrozně se mi líbí Jablonec a milujeme Jizerky. Místo toho se smažím v polabske nizine 😂😂👍

anpineapple
autor
17. čer 2021

@kikika87 Jo? Tak to bych byla rada, kdyby ta nechuť vydržela 😁 užili jsme si dobre vino a par drinku na Tenerife, tak jsem pak uz stejne neměla chuť 😂 a ted kdyz si přítel dá pivo a pak mi chce dat pusu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂
Tady mají https://www.baby-print.cz/Oznameni-tehotenstvi-... všechny možné 😊 mají i takové jakoby napodobeniny klasických stíracich losů, ale to se nám nakonec tolik nelíbilo 😁 a strasne rychle to stihli doručit 😊 hele sever je krásný, ta příroda, to je proste paráda 🥰 ja jsem teda původně z jižních Čech, žila jsem i několik let v Hradci Králové a v Praze a proste každé to město ma neco 😁 i kdyz do Prahy uz bych asi moc nechtěla, to uz jsem si celkem odvykla těm lidem a spěchu 😊

kikika87
17. čer 2021

@anpineapple Tím pádem @misule777 už objednavej👍😁 To si tech mest vystřídala dost. My do Prahy jezdíme fakt minimálně. Posledně sem jela sockou a ty individua...Já sem si taky hodně odvykla. Každopádně z vlastní zkušenosti ti můžu poradit, hlavní je mít poblíž babičky, ať je hlídání...to se totiž vždycky hodí 👍😁

misule777
17. čer 2021

@lenivekotatko no proto nevím jestli si to zase nevsugerovávám 😂 teď mi nic není... zpoždění nemám, jsem 11 dpo a mám to dostat v neděli cca.
Tak to jsi dobrá, to jsem si říkala každý měsíc a nic.. 😂

misule777
17. čer 2021

@kikika87
@anpineapple
Jeee ty losy jsou krásný 😍😍 no já to asi taky dlouho neutajím. Zítra máme jít na pivo s nejlepším kamarádem a jemu to bude hned jasný když si nedám. A moje mamka to na mě pozná určitě příští víkend. Už dneska na mě tak blbě koukala 😂
Jinak já jsem taky ze severu, příroda je tady teda krásná, ale to naše město, to je děs.... já bych si strašně přála bydlet na jihu moravy ❤ to je moje srdcovka, dokonce jsme tam měli svatbu. A hlavně i ty lidi mi tam přijdou úplně jiný než tady u nás.

@anpineapple a gratuluju k srdíčku ❤❤❤❤

kikika87
18. čer 2021

Na testu vůbec nic, holt už se začínám smiřovat, že ani tento měsíc nic...Ale smutná jsem, ne že ne😔

misule777
18. čer 2021

@kikika87 nesmutni, třeba se ještě objeví. Ještě máš pár dní ❤

kikika87
18. čer 2021

@misule777 Myslím, že už se nic neobjeví. Taky už si měla vidět 9DPO krásného ducha. A jak vypadá tvoje ?

misule777
18. čer 2021

@kikika87 měla, ale nejsme jako přes kopírák přeci 😁 někomu se ukáže čárka i až po zpoždění.

misule777
18. čer 2021
kikika87
18. čer 2021

@misule777 V únoru sem měla jasnou čárku 3dny před MS. Sice nevím kdy to mám dostat, ale nechci si zase mazat med kolem huby. Ale si hodná, děkuju 💋

misule777
18. čer 2021

@kikika87 tak může to být pokaždé jinak. Ale uvidíš za pár dní.
A kdyby to nevyšlo, tak za pár dní jedeš na dovču, tam si odpočineš a vyčistíš hlavu a půjde to ❤

kikika87
18. čer 2021

@misule777 No já už nepočítám s ničím, já sem říkala, že tu zbudu jediná netehotna. Už na to fakt nemám, je to pro mě strašně těžký když ro prožívám už podruhé 😔
Krásná čárka!❤

anpineapple
autor
18. čer 2021

@kikika87 Ono to přijde, kdyz to nejméně cekas 🥰 koukni na me, ani ve snu by me to nenapadlo, ze se to stane s moji divnou ovulaci… a pak proste prekvapko 😇 takže rozhodne neztracej naději 😘

anpineapple
autor
18. čer 2021

@misule777 krásná čárka!!!❤️❤️❤️

anpineapple
autor
18. čer 2021

Jinak holky, losy mely velký úspěch! Takže určitě doporučuji… vypadají moc hezky i po seskrabani a dámy si to schovají na památku 😁

misule777
18. čer 2021

@kikika87 Děkuju ❤
Přesně, taky jsem s tím tento měsíc vůbec nepočítala. Ovu byla ze strany kde nemám vejcovod, atd... uvidíš, že to opravdu přijde, když to budeš nejmíň čekat, přesně jak píše
@anpineapple

misule777
18. čer 2021

@anpineapple Děkuju ❤❤❤
Tak to je super, ty losy vypadají fakt moc pěkně 🙂 hlavně že si je můžou schovat na památku ❤
mě už je před pár měsíci ukazovala kámoška, že až se to u nich povede, že je má v plánu nakoupit 😀

kikika87
18. čer 2021

@misule777
@anpineapple Mě přijde, že i když vím, že nic, tak stejně čekám...co kdyby náhodou. Takže asi tak..

anpineapple
autor
18. čer 2021

@kikika87 tak to je pochopitelne… ale pockej na tu dovcu, to ti určitě prospěje a tam se dejou zázraky 🥰 a nebo treba uvidíš zitra 😁

lenivekotatko
18. čer 2021

@kikika87 jeste nezoufej podle mne jsi teprv 8 max tech 9 dpo a to je proste brzo,proto taky netestuju,mi prijde ze je to vetsi zklamání koukat na bily test. Zatim jsem vypozorovala ze od ovu mi prijde ms vzdy 14.den tak az kdyby to tak nebylo tak zkusim,ale vubec tomu nedavam nadeji

anpineapple
autor
21. čer 2021

Ahoj holkyy, tak jak se daří?😊 mely jste pěkný víkend?? Ja teda porad umiram, takže žádná změna 😐 uz bych vyrazila na nejaky výlet nebo k bazénu 🥰

misule777
21. čer 2021

@anpineapple Ahooj ❤ až na to šílený vedro to bylo celkem fajn. Jen jsem chvilkama myslela že padnu 😀 achjo.. to je na prd když je takhle a tobě je ještě špatně že nemůžeš nic 😏 tak snad se ti to brzy zlepší 😁

kikika87
21. čer 2021

@lenivekotatko No už čekám na MS a chystám poslední balení clostylu😐 tento měsíc jdu i na utz v době ovulace. Tak uvidíme co dál. Na září objednávám gennet. V červenci to bude rok co se pokoušíme a chci to stihnout do 35, než mě zařadí do kategorie úplně starych😁👍 jak si na tom?

kikika87
21. čer 2021

@anpineapple Umírám taky, tohle vedro není nic pro mě. V pátek jsme byli celý den na koupaku, to bylo super. Ale o víkendu už to bylo moc. Dneska musím vyprat, uklidit atd...A začínáme se těšit na dovolenou.
@misule777 Co tvůj test?

misule777
21. čer 2021

Já mám dneska teoreticky první den zpoždění.. ranní test vypadá takhle.

@kikika87 už to máš za pár tu dovču co 😁

anpineapple
autor
21. čer 2021

No ja to vedro taky nesnáším 🤦🏼‍♀️ Nez člověk někam dojde, tak je vykoupany ve vlastní stave 😂 my ted jeste bydlíme v podkrovnim byte a to je peklo největší, kdyz ani nemůžeme odjet na letní byt 🤦🏼‍♀️ Ale přítel aspoň sehnal klimatizaci, tak je to snesitelnejsi… uz aby byl ten nas byt hotovy 🙏🏻
@misule777 juuu tak to uz je krásný testik 😁🥰 a jak se citis? A utajilo si to zatím?😁
@kikika87 to si skvěle užijete!😊 i kdyz to balení předtim je strašný, aspoň ja s tim mam problém… a vybalovani? Jeste horší 😂 ale stojí to za to! Závidím, v dobrém samozřejmě 😁 hned bych taky zas někam vyrazila ❤️

misule777
21. čer 2021

@anpineapple My máme barák a ložnici máme pod střechou. Tam se nedá spát. Klimu nemáme, jen větrák, ale ani to není cítit když je to zaplé.
Cítím se zatím docela dobře. Občas mi je trochu divně od žaludku a včera večer a dneska ráno mě trochu bolelo břicho jako bych to měla dostat. A občas mě píchá vpravo jakoby na vaječníku, tak mě to docela stresuje. A před kamarádem jsme to neutajili, jen co jsem si dala limonádu tak zahlásil že už je to tady 😂 tak jsem to pak ještě řekla kámošce. Před mojí rodinou to neutajíme teď o víkendu

anpineapple
autor
21. čer 2021

@misule777 to jo no, kdyz uz je takovéhle horko, tak vetrak nepomůže 😄 ja teda i čekala na ten večerní déšť a u nas ani kapka 🤦🏼‍♀️ Tak treba dneska 😁
Nee to se nestresuj, to bude všechno v poradku 🙏🏻 Ja tohle měla taky, občas i ted me jeste trochu u toho vaječníku pichne a všechno je dobre 😊 Joo to je jasny no, kdyz to ti kámoši navíc čekají, tak si proste všimnou hned 😁 ale zas lepší nez vymyslet nejaky pohádky a pak se do toho zamotat 😅 jen ať to ti nejbližší hezku prožívají s vámi od zacatku 🥰 kdy se objednas k Dr.?