Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

monib66
21. čer 2021

@anpineapple My si užívali na zahradě u bazénu 🙂 Nejlepší bylo noční koupání bez děti 😂❤A dnes vyrážíme ke kamarádce opekat špekáčky 🙂

misule777
21. čer 2021

@anpineapple taky jsme čekali na déšť a ani kapička 😀 teď jsem koukala že snad nad ránem přijde nějaká bouřka, tak snad sprchne 🙏
Fakt? Tak to jsi mě hned uklidnila 😁 já se pořád bojím aby to bylo na správném místě konečně.. 😏 ale teď jsem vyhrabala fotku testu z loňska asi po týdením zpoždění a je cca stejně silná jako ta dnešní. A silnější už jsem ani neměla. A teď je vidět že fakt hezky sílí, tak se na to snažím trochu upnout, že by to mohlo být ok 😁
K doktorce si zavolám asi zítra. Příští sobotu odjíždíme do chorvatska, to budu 5+5, tak bych chtěla, aby mě vzala ještě předtím, ať pak v chorvatsku nestresuju, že mi tam rupne vejcovod 😀 jen teda doufám, že když půjdu třeba 5+3, tak bude něco vidět. Aspoň tečka 🙏 Kolik jsi byla ty, když jsi šla poprvé na prohlídku? 😁

anpineapple
autor
21. čer 2021

@monib66 bazén závidím moc!😁🙏🏻 To mate uplne pravý letní program, to je paráda 🥰 taky uz chci trochu normálně fungovat 😅

anpineapple
autor
21. čer 2021

@misule777 tyjo Kez by! Ale hlavně ať pak z toho neni ta hnusna prádelna, to je jeste horší nez kdyz neprší 😂
Ja se toho prave taky bála, ale říkala mi to i kamoska, ze to takhle měla 😊 a kdyz jsem to říkala doktorce poprvé, tak me fakt důkladně prohlizela a zdálo se ji všechno v poradku, ze to nejak trochu poznaji i pohmatem, nevím 🤷🏼‍♀️ Určitě to všechno dobre dopadne 🥰 a v kolikatem týdnu se ti to předtim stalo? Ja na te první byla hodně brzy, asi konec 4.ty myslim… byla tam jen prázdna dutinka zatím, ja to potřebovala hlavně kvůli praci. Ale 5+4 uz byl krásný vacek 😊 takže myslim, ze tam neco uz pak budes mít vidět

misule777
21. čer 2021

@anpineapple ta prádelna u nás byla včera celé odpoledne, tak jsem pořád čekala kdy zaprší a nic 😀 teď naštěstí sedím v klimatizovaném kanclu, tak to jde. Ale doma to bude peklo zase. A to máme starý studený barák...
Aha, tak to jsem nevěděla, že se to dá poznat i pohmatem. Mě jen řekli, že se to pozná, že hcg z krve je přes 1000 těch jednotek ale na utz není nic vidět. No teď na sobě pozoruju úplně všechno a srovnávám to s tím jak to bylo minule 😀 pár věcí je jinak, tak doufám, že to bude v pohodě.
Minule mě začalo 5+4 pobolívat břicho, 5+5 nic na ultrazvuku a 6+0 to prasklo.. dneska jsem podle ms 4+0. Tak to už by tam koncem příštího týdne mohlo být něco vidět 🙂 Úplně mám chuť si zavolat k doktorce už teď 😂 😂 jsem plašan no 😂

anpineapple
autor
21. čer 2021

@misule777 v tom je ta zima lepší. Zatopis si celkem snadno, nebo obleknes svetr… ale kuzi nesvleces 😂 mne se ted udělalo trochu lépe, tak jsem se vrhla do uklidu. To je tady uz katastrofa 🤦🏼‍♀️ Jsem hodně na pořádek a tady se poradne neuklizelo skoro 2 týdny, takže fakt tragédie… naštěstí, kdyz je mi blbe tak je mi to jedno 😂😂
Kam přesně do toho Chorvatska jedete?😊
Nee tak ono se to tim asi uplne stopro poznat nedá, ale neco v tom smyslu říkala 😁 ať tady nevytvarim nejaky mystifikace 😁 jooo tak to uz tam určitě neco bude a bude to v poradku 😘 zas jako uplne chápu, ze po te zkušenosti mas strach, ale vážně se neboj 😊 nekde jsme i četla, ze pak je ta pravděpodobnost hodně mala, ze by se to stalo podruhé ne? a takový normální zdravý strach je normální, to mam taky 😇 Nedávno me pichalo za stydkou kosti, kdyz jsem ležela na zádech, tak me to taky vyděsilo, ale zakázala jsem si googlit 😂😂 a pak uz to bylo zase dobre 😅🤦🏼‍♀️

misule777
21. čer 2021

@anpineapple no přesně 😂 když vylezu ven tak si teda pořádně nadávám za těch 30 kg co mám navíc 😂 a tu kůži bych svlékla hned 😂
Tak to jsi jak můj manžel, to já zase moc čas na úklid nemám, ale on je na to hroznej, jak vidí někde nějaké smítko nebo neumytý hrneček tak to utíká umýt 😂 naštěstí chodí z práce dřív než já, tak když přijdu domu, tak je často už uklizeno 😂
Jedeme kousek nad Zadar, k NP Paklenica. Chtěli jsme si udělat výlet do hor, ale teda má tam být hrozný vedro, tak to asi nedám. Ale ještě jsme chtěli na Plitvická jezera a Krku, tak to snad zvládnu 🙂
No já právě nevím. Po tom co se to stalo se mnou nikdo moc nemluvil o tom jaká je pravděpodobnost, že se to stane znovu. Ale na netu jsem četla nejdřív že se to podruhé nestává a pak naopak to, že u těch, kterým se to stalo je riziko 13x větší. Tak pak si vyber 😒
Jooo nejlepší je negooglit. To pak tě někde píchne a hned je z toho kdo ví co 🙈

misule777
21. čer 2021

@anpineapple tak jsem já nedočkavka nedočkavá volala na gyndu 😂 prý mám přijít 1.7., když pak jedeme na tu dovču. Ale mám počítat s tím, že tam nemusí být nic vidět, tak nemám pak plašit. A že prý se to podruhé skoro nestává, takže mám být v klidu a nepřivolávat si to 😀 sestra mi říkala, že si tím sama před lety prošla a pak otěhotněla a vše bylo v pořádku 🙏 tak mi příští týden drž palce 😂

lenivekotatko
21. čer 2021

@kikika87 takze test jsi dneska zkousela a nic? Jeste uvidíme,ja cekam na ct jestli dorazi ms,jakoze asi jo, prijde mi ze mne trochu pobolivaji prsa ale to mam kazdy mesic,jinak nic😂

lenivekotatko
21. čer 2021

Jinak ahooj holky,tak koukam ze vedra davaji zabrat vsem,ja ted mela 3 nocni a peklo 😂
@anpineapple to mne mrzí ze je ti furt takhle zle🥺 ale na druhou stranu aspon ze jsou ty vedra takhle v zacatku, znama je ted v 5. mesici a absolutne to uz s pupkem nezvlada,tak aspon ze ty uz to budes mit v zimě 🤭
@misule777 mam radooost krasne pozitivni test,neboj vse bude urcite ok🍀☺️

misule777
21. čer 2021

@lenivekotatko děkuju ❤ tak snad tobě taky nedorazí ms 😁
No mě kdyby to vyšlo minule a nebylo by z toho mimoděložní,tak bych měla teď tak 4-6 týdnů do porodu a pořád přemýšlím, jak bych tyhle hnusný vedra dala 🤦‍♀️ to musí být úplný peklo

kikika87
22. čer 2021

@lenivekotatko No test je úplně negativní, čekám až přijde. A přemýšlím, že tento měsíc ty prášky brát nebudu. Za prvé se nechci omezovat na dovolené a za druhé se s doktorkou nesejdu, prostě to nevychází. Takže to prehodim na další měsíc? Snad to ničemu nevadí. Držím aspoň tobě palečky.

lenivekotatko
22. čer 2021

@kikika87 tak pristi mesic,nebo ten dalsi je nas💪 na druhou stranu si rikam ze to musime brat pozitivne,uzijem v klidu leto,pivo na zahradce ma taky neco do sebe😂
Asi bych je ted taky nebrala, mozna radsi zavolej doktorce, ale myslim ze se nic nestane kdyz mesic vynechas, stejně by pry mely ucinkovat i po vysazení

kikika87
22. čer 2021

@lenivekotatko Jako jo, já si ráda užiju léto 😁🥂👍 ale zamrzi to. Možná ji zkusím zavolat a domluvit se. A ty ještě nevis přeci, třeba seš v tom😊

lenivekotatko
22. čer 2021

@kikika87 myslim ze ti rekne ze je to na tobe😁 nevim,ale myslím si ze nejsem, asi na sebe navzajem cekame,jak holky😂

kikika87
22. čer 2021

@lenivekotatko Na Mě nečekej, to by ses taky nemusela dočkat holka 😂

monib66
23. čer 2021

@misule777 dcera se narodila na konci září a léto se docela dalo 🙂 Nejnáročnější byl poslední měsíc, ten rok bylo i září dost teplé, nohy jemuž měla natekle, do toho malá přestala růst, tak hrozily vyvolavackou. Takže nervy na pochodu. Nakonec malá přišla na svět sama a vážila 2,9kg

misule777
23. čer 2021

@monib66 No já léto dávám sotva teď 😂 chtěla jsem vždy rodit na jaře, tak duben-květen, před tím než začne horko 😁 tak jestli to teď klapne tak to vychází na přelom února a března.
Fakt tě obdivuju, s největším pupkem v největších vedrech a ještě takový nervák do toho.. ale hlavně že to všechno dobře dopadlo ❤

lenivekotatko
24. čer 2021

@kikika87 tak ja taky nic,dneska bych to mela dostat, 14 dpo, ms jeste nikde ale test sněhobíly... To je fakt větší zklamani ten bily test nez ms

kikika87
24. čer 2021

@lenivekotatko To mě mrzí😔 je to prostě zklamání. Já už jsem smirena a na MS stále čekám, ta si zase dává na čas. Takze v sobotu odjedu na dovolenou s menstruaci, to je proste sen😂Odpoledne budu volat doktorce co a jak. A nemáte v červenci nějaké volno aspoň, ať se můžeš odreagovat ?

lenivekotatko
24. čer 2021

@kikika87 jako na jednu stranu si rikam dobryy,leto, muzu delat co chci,akorat to proste bude slozitejsi nacasovat jak ted chodim do práce...Tenhle mesic to bylo dost pojištěné i od doktora a stejne nic,cim dal ve mne hloda ze co kdyz bude problem u muze,tam se to resi o dost hur nez u zenskych mi přijde 😭 Jinak jsem to moc neresila,mame tyden volno v cervenci tak aspon neco😁 a tobe furt nedorazila a dneska uz jsi netestila? Nebooj uzivej si dovcu i tak🍀☺️ aa na jak dlouho jedete?

pavulka
25. čer 2021

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, čekala jsem na první návštěvu doktorky, zda bude vše Ok. Dneska jsem byla, miminko je tam, kde má být, byla vidět srdeční akce, ale mrňous je prý trošku menší. Tak uvidíme, snad bude vše v pořádku. Další kontrola 15.7. a pokud bublina poroste, tak jak má, tak se rovnou udělají i odběry.

anpineapple
autor
25. čer 2021

@pavulka to je krásná zprava, gratuluji k srdicku!🥰 a to, ze je mimi menší a týdny podle UZ treba uplne neodpovídají podle MS, je normální, ne? Kdyz je treba ovulace později. A nebo to proste dozene 😇 ja byla dneska taky a musim rict, ze jsem se trochu bála, jak hubnu a nemuzu nic sníst… ale mimi roste krasne, takže to tvoje bude taky 😁

lenivekotatko
26. čer 2021

Holkyyy to mam radost ze je vse ok a mrnousum se dari☺️☺️🍀 jak vam je,jak to zvladate?
My zaciname dalsi cyklus, a v zari uz asi CAR, tak si uzijem léto a pak uvidíme 🤭

kikika87
26. čer 2021

@lenivekotatko My v září taky car asi...doktorce sem volala, druhý prášky nebrat a místo toho utrogestan. Samozřejmě dnes dovolená a já ráno křeče a první den MS🤦‍♀️😂

pavulka
26. čer 2021

@anpineapple já doufám, že těch par dnů dožene, uvidíme toho 15.😊.
Jinak je mi teda šíleně zle, to se synem vůbec neznám. Takže vyhlížím, každý den, kdy se to zlomí, protože fungovat s akčním batoletem, do toho práce, dům, zahrada. No padám na hubu 🤦‍♀️.

monib66
28. čer 2021

Ahoj 🙂 Jaký jste měli víkend?
Už je ti líp @anpineapple?

@pavulka moc gratuluji k srdíčku 😍

Já jsem dnes 3DPO, tak uvidím zda za 9 dní přijde MS 🙂 Ale i kdyby jsem ráda, že cyklus bude nejvýš 31 dní, což je skvělý, protože mít ty cykly pořád 50dni je na hlavu 😂

anpineapple
autor
1. črc 2021

@monib66 Ja se omlouvám za pozdní odpověď 🤦🏼‍♀️ No snad se to uz pomalu začíná zlepšovat… dávám tomu jeste tak tyden nebo dva a určitě uz to bude dobre, ať si porad jen nestezuju 😂
Držím pěsti ať MS nedorazí 😁🥰🙏🏻

anpineapple
autor
1. črc 2021

@misule777 Ahoooj dneska jdes k doktorce vid?🥰 jak se citis? A dej vědět jak jsi dopadla, držím pěsti. Všechno bude v poradku 🙏🏻

monib66
1. črc 2021

@anpineapple vždyť se nic neděje. Děkuji, uvidíme,trefili jsme ovulaci,ale to ještě nic neznamená 🙂 Uvidím za týden.
Akorát ty dny mi teď vůbec neutikaji,jsem s dětmi doma a to nás nebaví 😂 Jenže starší v neděli prozvracel, pondělí horečka. A dnes mi 3xzvracela malá 😴

Jsem ráda, že je ti líp 😍 Kdy máš další kontrolu?