45-50denní cyklus. Je ovulace nebo ne ?

jirinafrymlova
29. čer 2021

Ahojky holky . Dřív Jsem měla cyklus kolem 28 dní ale teď už asi tak 4 měsíce mám cyklus 45-50 dní ,i když je teď dlouhý cyklus ,je možná ovulace ? Snažíme se už přes rok o druhé miminko. Děkuji za názory a hezký den 🙂

nikjean
29. čer 2021

Možná máš jen ovulaci hodně pozdě, těžko říct. Měř bazální teplotu, to je jistota - pak budeš moct dedukovat, zda ovulaci máš či nikoliv. 🙂

monib66
29. čer 2021

Zda, ovulujes či ne, zjistíš jen měřením bazální teploty. Koukni na můj profil, zrovna včera jsem tam dávala screen minulého cyklu, který trval 50 dní a byl ovulacni 🙂
Jinak můžeš tělo podpořit vitaminy sarapis plus a hormonální jógou.
Držím palce, ať se brzy zadaří 🍀❤

andelka
29. čer 2021

Já měla ovulaci vždycky,ať byl cyklus jakkoli dlouhý. Zkus měřit bazální teplotu a budeš mít jasno jak to u tebe je.
Na srovnání cyklu a podporu ovulace se mi osvědčil drmek forte.

jirinafrymlova
autor
29. čer 2021

@monib66 děkuji za radu 🙂 jenže já jsem si nikdy teplotu tam neměřila. Ani nevím kolik má být aby se zadařilo. A koukala jsem na ten graf a vůbec se nevyznám :/

pampeliska1313
29. čer 2021

@jirinafrymlova je ještě možnost ovulačních testů, ale bude jich potřeba asi mít prvně zásobu a je otázka, zda se Vám to chce kupovat. Já radši zkoušela to, protože graf pro mě byl absolutně nepochopitelnej..:D

nikjean
29. čer 2021

@jirinafrymlova Nastuduj si to - je spousta článků (i tady), jak bazální teplotu měřit a jak graf vyhodnotit, není to vůbec složité, tak jak se to může na první pohled zdát.

klokanka31
29. čer 2021

@jirinafrymlova Můžeš mít ovulaci i tak...já měla ms tak 3x, max.4x do roka, a během jednoho roku se mi povedlo otěhotnět 3x. A v tom roce jsem snad ms neměla ani jednou ☺

andelka
29. čer 2021

@jirinafrymlova každý musel jednou začít. Já začala před 13 lety ( mám naměřeno 56 cyklů už) Stačí si najít informace o měření bazální teploty, symptotermální metodě, je tady i skupinka,kde poradí. Je to jednoduché a jisté.

jirinafrymlova
autor
29. čer 2021

@andelka já právě viděla na YouTube video Ovulace modrý koník a tam právě říkal pán ze k Ovulaci nedochází když je cyklus 50-55.

jirinafrymlova
autor
29. čer 2021

@jirinafrymlova teď jsem si dělala test protože už i meškam s ms. Myslíte že je duch ?

klokanka31
29. čer 2021

@jirinafrymlova Jj ducha vidím 😉

klokanka31
29. čer 2021

@jirinafrymlova Nemáš klasický mamatest? Tam by třeba čárka byla vidět líp 🙂

ruzova_pastelka
29. čer 2021

@jirinafrymlova Napoprvé jsem otěhotněla v cyklu dlouhém 56 dní 😉

andelka
29. čer 2021

@jirinafrymlova já měla ovulaci nejpozději 66dc. Kamarádka takhle počala dvojčata. Jinak běžně,když jsem měla nepravidelné cykly jsem měla ovulaci kolem 30 DC. Taky mi Dr tvrdil,když jsem mu řekla délky cyklů,že to budou anovulační. Ale měla jsem zjištěno,že nebyly.

andelka
29. čer 2021

@jirinafrymlova ducha vidím. Počkala bych pár dní a zkusila znovu.

jirinafrymlova
autor
29. čer 2021
jirinafrymlova
autor
29. čer 2021

@klokanka31 nemám ale zítra koupím a za svá dny udělám zase 🙂 jen doufám že nebudu zklamaná🙂 prosím ať to vyjde

jirinafrymlova
autor
29. čer 2021

@ruzova_pastelka no teda :o

klokanka31
29. čer 2021

@jirinafrymlova Na týhle druhý fotce to už nevypadá jako duch ale slabá čárka. Přeju ať sílí 😉