Amulety a léčivé kameny, věříte v jejich magickou sílu?

ladus88
31. srp 2012

Mile damy a slecny veri nekdo v magickou silu amuletu a lecivych kamenu?Ci ma nektera z vas zkusenosti trebas s tim ze jste se snazili o mimco aji za podpory techto dvou zpusobu? 🙂

eficenka
31. srp 2012

dle mého blbost... ale jak někdy v práci vidím, víra uzdravuje a léčí...
vše je určitě v mysli, pokud tomu pevně věříte , třeba pomůže...
Nebo na vše přestat myslet, soustředit se, najít si koníčka a třeba to přijde samo.
Pokud je však vellký problém - anovulace atd, tak nepomůže nic než jen lékař...

hanaflint
1. zář 2012

Ahoj, ja na tohle verim, nebo, mozna lepe receno - je mi prijemne, kdyz tomu verim. Mam jednu kamaradku, ktera se zabyva bylinkami, ruznymi amulety a lecivymi kameny. Jednou mi privezla z nejake daleke cesty krasny kristal, rekla mi, ze jej mam jednou za cas umyt pod studenou vodou a dat ven nabit na slunicko - pote je udajne kristal nabity pozitivni energii a ma schopnost lecit. Mozna je to v sile myslenky, ale kdyz je mi uzko, nebo kdyz jsem mela menstruacni bolesti, opravdu jsem si kamen polozila na bolestivou oblast, pripadne jej drzela a bylo mi lepe🙂. Nutno podotknout ze ona moje kamaradka je uzasny clovek - strasne vyrovnany, v pohode, zdravy... a jde z ni neskutecne krasna energie🙂

koran2
20. zář 2015

ahojte, prosím vás, viete mi niekto poradiť nejaký super kameň na odstránenie alebo ako sa tomu hovorí, elektrického smogu? ďakujem, Zuzka 😉

hojda
20. zář 2015

Koran2 zkus si přečist o šungitu.

marva17
30. črc 2017

Ahojte holky prosím vás ví někdo co jsou tohle za kameny? Jestli to nějaké léčivé vůbec jsou?? Dekuji