Bazální teplota - je před MS vysoká teplota?

majleer
30. kvě 2019

Ahoj holky, měřím první mesic, ale zatim se v tom moc nevyznám... chtela bych se zeptat jestli je vzdy pred ms vysoká teplota? Příkladam graf.
Dekuju za názory!!

hajglish
27. bře 2020

@hermij A moc dekuji 😉Kdyz uz by se to zadarilo tak aby bylo vse v poradku v rijnu jsem mela ZP a pak problemy s menstruaci kdy se mi dostalavila po tevizi az za 3 mesice takze uvidime

hajglish
1. dub 2020

@hermij Zdravim tak si merim stale teplotu 1 den do MS a vypada to beznadejne,ze ?Dekuji za nazor

hermij
1. dub 2020

@hajglish Vypadá to, že teplota klesá :( Ale naděje je vždycky ♥

hajglish
1. dub 2020

@hermij Dekuji,ale bohuzel dnes odpoledne nejspis Ms o den driv dorazila.Sice tedy zatim nic velkeho,ale prekvapilo me cerstva krev.Tak cekam,ze se to rozjede

hajglish
8. dub 2020

@hermij Zdravim,jen Vam jdu ukazat novy cyklus jak vypada moje teplota😄Je toto normalni? 😄

vendelinka08
8. dub 2020

@hermij mě už také picne

vendelinka08
8. dub 2020

@hajglish ano, je to normální

hermij
8. dub 2020

@hajglish To vypadá vtipně 😝😅 Teplota může skákat, tak uvidíte, co další dny.

hajglish
8. dub 2020

@hermij Joo vsak jaem na zacatku noveho cyklu,ale prave ze to vypada dost vtipne 😄

hajglish
15. dub 2020

@hermij Co si o tomhle myslet? 🤔

hermij
15. dub 2020

@hajglish Moc to neřeš. Prostě se pokračuje dál. Za mě úplně krásná křivka. Neřeš tam ty zelené sloupce zobrazující plodné období. Plodné období je tehdy, je-li před ovulací hlen. Hotovo. Sleduj se, to jo, ale neřeš tolik každou jednotlivou teplotu. Prostě teď jen klesá před ovulací teplota, víc nevíme 😉🙏

hajglish
15. dub 2020

@hermij Dekuji,ja se snazim,ale nejsem zvykla ze to proste nejak nejde.Prvniho syna jsme pocali hned co jsem vysadila HA a to jsme meli jednu malou nehodu hned po menstruaci a uz to bylo a ted nejak nic uz je to pul roku od revize a stale nic.Snazim se nejak na to nemyslet,ale jsou dny kdy to na me proste prijde a dekuji moc ☺️

hermij
15. dub 2020

@hajglish Ty píšeš "už", já bych to zaměnila za "teprve". Revize mohou být zrádné 😢 Tím nechci nijak vyvolávat pocity viny nebo cokoliv negativního, nic o Tobě a důvodech revize nevím. Mohlo jít o komplikované zamlklé těhotenství s riziky, co já vím. Ale je třeba pamatovat na náročnost a rizika revize (o kterých lékaři málokdy informují). On ten doktor jde do dělohy skoro naslepo a může dělohu znatelně poranit. Chvilku trvá, než se těhotenské hormony zase vyladí zpátky do stavu před a třetí důležitý faktor v těchto dnech - pandemie. Sice nemusíš být přímo vystrašená a ve stresu, ale už jen ta změna režimu je takový malý stresor. Izolace. Osamělost. Nemůžeme s kámoškama pořádně ven. Nemáme svou běžnou rutinu. I pokud chodíš do práce třeba, tak je to jiné. A my ženy jsme na toto velmi vnímavé. Tak držím pěsti, ať to brzy klapne ♥