Čárka není stejně silná jako kontrolní...

19. kvě 2023

Mam 4 dny zpoždění a tak bych čekala ze bude carka uz stejne silna jako kontrolni 🤔 nekdy se podivam na test a rikam si , ze je to hezka carka a podruhe si rikam achjo, vždyť je slaba 😀

franerka
19. kvě 2023

Ovulace mohla být později. Čárka jde hezky vidět. Nepanikař. 🙂

lencaa11
19. kvě 2023

Pěkně čárka náhodou 👍

jaja01k
19. kvě 2023

Tohle je na 4 dny zpoždění super 🙂

marketa1218
19. kvě 2023

To už je krásná dálnice, gratuluji 🍀

pilzzee
19. kvě 2023

To uz by mela byt stejna jak kontrolni, ale zalezi na ovulaci, hlavne aby byla silnejsi za dva dny.

autor
19. kvě 2023

Vim ze někdo ani nemá stejně silný čárky...

emillyhk
19. kvě 2023

Já měla podobný test po týdnu zpoždění, ovulace byla v termínu, dokonce i podle ultrazvuku to odpovídalo. Už má skoro 2,5 roku 😉😊

j.a.n.i
19. kvě 2023

Tehotensky test ma pouze jeden ucel, bud ukazat carku nebo neukazat, dovozovani cehokoliv podle sily carky nema smysl.

autor
19. kvě 2023

@j.a.n.i pravda 😊

autor
19. kvě 2023

@emillyhk já si jsem právě ovulací taky jistá. Dekuju 😊

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@j.a.n.i
Je to zbytecne to tady psat,vzdycky se najde nekdo kdo zalozi diskuzi s treba 10 testama a porovnavam silu carky.Nejlepe jeste u testu po limitu.

j.a.n.i
19. kvě 2023

@zelenaesmolda Když já jsem životní optimista a zkouším to stále dokola 😇

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@j.a.n.i
akorat budes za kravu a reknou ti,ze mas prispevek preskocit.Vlastni zkusenost :D

pinkyy
19. kvě 2023

Nikdy jsem nemela tu carku silnejsi, vzdy stejnou, jako mas ty 🙂 takze gratuluji k poceti 🙂

eviicka
19. kvě 2023

No hlavně bych řekla, že je tu ještě jeden významný faktor a to aktuální koncentrace moči...

Za mě, teda pokud třeba nedošlo ke krvácení nebo tak, nemá smysl dělat žádný další test po prvním (příp. druhým) pozitivním. Akorát to zadělává na stresy a o prosperitě těhotenství stejně nevypovídá.

lvl16
19. kvě 2023

V momentě, kdy jsem měla na testu takovouhle čárku, jsem už nic neřešila, další testy nedělala a objednala se za pár týdnů ke gynekologovi na potvrzení těhotenství a srdeční akce plodu. Je to normálně pozitivní test, sílu čárky neřeš, nebo se z toho zblázníš 🙂.

autor
19. kvě 2023

@zelenaesmolda tvoje odpověď vůbec nesouvisí s mojí otazkou 😏

autor
19. kvě 2023

@pinkyy diky za povzbuzení!

autor
19. kvě 2023

@lvl16 jo, asi mas pravdu. Je to hezká čárka, jen jsem si říkala, jestli by neměla bejt stejná uz 😊 díky!

pampelina18
24. kvě 2023

V klidu mě se stejně sílne čárky objevily až cca 14 dní po Ms.. jinak jsemdo té doby měla duchy a ta tvoje už je dálnice. Zkus jinou značku testu

autor
25. kvě 2023

@pampelina18 děkuju, druhy den už byla stejně silná a další den silnější než kontrolní 😊