Čekání na ms před ivf. Co myslíte?

lucylju1
7. črc 2022

Ahojky holky, mám problém 🙂 když potřebuji aby má dorazila tak nikde mám 4dny zpoždění. Druhý den jsem si dělala test slabý duch (dle doktora otěhotnět přirozeně u nás je nemožné já nízké AMH 0,62 přítel špatný spermiogram) už mám doma léky na stimulaci, včera lehké špinění čekala jsem že se ráno rozjede a nic... Nic mě nebolí jako klasicky jen lehce záda. Ale pořád si myslím, že na testu už by to muselo být znát. Je pravda, že nepoznám ovulaci 😀 ale tento cyklus si myslím, že proběhla ale až déle. Myslíte, že Digi test by něco poznal nebo je to zbytečně vyhozeny peníz a nezbývá než čekat ? Tehotna si myslím, že nebudu ten duch byl pro mě viditelný ale velice slabý vyfotit nejde skoro.. ale byl v limitu. Cca po třech minutách.

tasimia
7. črc 2022

@lucylju1 něco pro povzbuzeni, me doktori asi 6 let tvrdili, ze přirozeně neotěhotnim - nízké amh, endo a další problémy.
Ta moje neplodnost má dva roky a naprosto přirozeně ;). Takže to nevzdávej a zkus ;).

klokanka31
7. črc 2022

@lucylju1 Zkus další testy, já taky prý neměla šanci normálně otěhotnět a mám dvouletou holčičku 😊

nitii
7. črc 2022

Taky jsem čekala, doma léky na stimulaci, AMH 0,36, přirozeně prý bez šance.. MS nedorazila, minulý čtvrtek na utz potvrzeno 6+2 😀 Je to na začátku, podelat se může ještě cokoliv, ale mělo být nemožné početí jako takové, což se podařilo.. Zkusila bych ještě test a uvidíš🙂

arkapo
7. črc 2022

Je mi 39, AMH 1,2 a vše připraveno na stimulaci, přirozené početí sice možné, ale vzhledem k věku velmi nízká pravděpodobnost... Jsem ve 21 tt. Zázraky se dějí 😉

emillyhk
7. črc 2022

Zkusila bych jiný test, zase tak drahé to není a jak píšou holky nade mnou - možné je všechno ✊🍀
Já si dělala test asi týden po vynechání MS, byl pozitivní, ale žádná "dálnice" 😉 Jo, a vždycky jsem měla slabší čárku z ranního testování než z odpoledního 🤷‍♀️