Digi ClearBlue vs. klasický papírkový test

emma244
18. čer 2015

Ahoj holky,
jaké máte zkušenosti s obyč. papírkovým testem vs. digitálním ClearBlue testem?
Já si dnes dělala klasiku Pepino test a byl negativní nebo možná malý duch, ale já moc na ty duchy nevěřím.. Mám dva dny zpoždění a nevím kdy přesně proběhla ovulace (myslím ale, že to bylo kolem 5.6.)... Koupila jsem si ještě digi ClearBlue a doufám, že pár dní vydržím (pokud nepřijde ms) a otestuju.. 🙂

misimisi
18. čer 2015

Ahoj, já mám opačnou zkušenost než většina mamin. Na normálních testech jsem měla už slaboučké čárečky (od 21 DC), ale digitální mi ještě ukázal negativní 😀 Pravdu měly ty obyčejné testy, nyní jsem už ve 20. tt 😉 Ten digitální má prý menší citlivost, asi 25 uml.

pincola
18. čer 2015

Já dnes koupila ten digitální, ale mám i papírky. těhu zatím nejsem.

verunka_korunka
18. čer 2015

@emma244 digitální má horší citlivost než některé papírky, takže ukáže později. Navíc teda mě dost zklamal. Je v něm papírek a podle něj se ti na displeji zobrazí výsledek. Takže mi to přijde skvěle jen pro ty, co zbytečně chtějí vyhazovat prachy. Čárky na testu vidím sama a nepotřebuji k tomu displej za 100kc když u Dr.Maxe jsou 2 testy cca za 30kc. Ty jsou dost citlivé, spolehlivé a nejlevnější 😉

emma244
autor
18. čer 2015

@verunka_korunka
@pincola
@misimisi Děkuju za Vaše odpovědi holky ;) .. Já právě četla spousty příspěvků kde digital ukázal hned a správně narozdíl od papírků 🙂

vetyver
18. čer 2015

mě přišly nejlepší ty z Dr.Maxe - ty byly nejspolehlivější, žádný hledání duchů - pozitivní test jsem měla už asi 4 dny před termínem očekávané MS 😉

misimisi
18. čer 2015

No právě, že si to tolik holek chválí, ten digitální, nesmí se dělat brzy, no. Ale asi je lépe jít na krev, když ty papírkové ukazují nějakým způsobem divně.

cacenka_d
18. čer 2015

Za me uz jen papirove, tyle chytrolinci mi dali negativni odpoved 3 dny po MS a nabehli do vecera v kosi na pozitivni mrsky 😀

misimisi
18. čer 2015

@cacenka_d 😀 Tak gratulace 😉

cacenka_d
18. čer 2015

@misimisi K tomu 14 mesicnimu miminku? Dekuju 😀

misimisi
18. čer 2015

@cacenka_d Aha, jsem slepá nebo co, četla jsem do včera místo do večera 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru