Čekání na // v roce 2018 🙂

kaitinka
9. led 2018

Zdravim vsechny snazilky v novem roce. 🙂 Je tu nejaka, ktera tez v novem roce zacala vic resit mimi a stejne jako ja ceka, az se ty dve // zadari? Pojdme cekat spolu a podelit se o zkusenosti a rady 🙂

kockakacka
13. led 2018

@alexkisss
@kaitinka me podbrisek bolel od ovulace a neodeslo to pak uz 🙂 takže ja si myslim, ze 2DPO klidne bolet muze

kaitinka
autor
13. led 2018

@kockakacka ja jsem dneska 20 DC, 5 DPO

cartney
13. led 2018

@kaitinka já měla nějakou dobu HA na srovnání, ale jedno nezabíralo, druhé mi vyvolalo migrény a po vysazení se to zase rozhodilo

kaitinka
autor
13. led 2018

@cartney no me ten kontryhel pomohl docela dost na srovnani. Srazil mi delku cyklu z 34 na 28-29 dni

cartney
13. led 2018

@kaitinka zkusím, děkuji

kaitinka
autor
13. led 2018

@cartney je bud sackovy nebo sypany a ani neni drahy a sezenes ho kdekoliv v bylinkach

fujarka22
13. led 2018

Ahoj,take bych se k Vam rada pridala.Snazili jsme se s pritelem temer 2 roky,ted v rijnu jsem bohuzel musela miminko ve 31tt porodit mrtve,utrhla se mi placenta.A red doufam,ze se mi ms nedostavi.Ovulace probehla dle priznaku a ovulacnich testu,i na uzv byl vetsi folikul takze doufam ze to opravdu probehlo.Piju kontryhel,inofolic a gynex a nevim zda je to tim porodem nebo ne ale oba cykly po porodu jsem na sobe takhle v zivote jeste ovulaci necitila.Byla jsem take u lecitele ktery se zabyva porobleme s plodnosti,poprve mi pomohl,hned dalsi mesic jsem byla tehotna tak uvidime jak to dopadne ted,jsem zase mesic po jeho navsteve.Je to tezke to dostat z hlavy ale miminko uz bylo skoro u nas tak je ta touha ted obrovska.Zatim jsem na materske stale(po porodu mrtveho miminka je narok na 14.tydnu)ale pokud se to ted nepovede tak budu rada asi ze jdu do prace abych na to nemyslela.Cykly mam pravidelne 31-34 dni max,pritel i ja zdraví,tak snad se zadari tenhle mesic.Moc vsem preji at ty vytouzene carky najdeme co nejdriv a dopadne to do konce vse tak jak ma-a to chovat miminko 🙂

natysnovec
13. led 2018

@fujarka22 je mi strasne lito co se vam stalo😢budu vam drzet palecky...

pavlina30
13. led 2018

@monikaa91 Skus kontryheloví čaj upravue ms já mám také PCOS sice lehčí formu ale mám.A tenhle čaj mi pomohl k tomu abych měla Ms zase každý měsíc

pavlina30
13. led 2018

Ahojky holkymy se s přítelem (snoubencem) snažíme od Září.Mám sice už tři děti z předchozího manželství ale společné miminko bychom oba moc chtěli.V Říjnu mi doktor zjistil PCOS naštěstí jen lehčí formu.Pila jsem kontryheloví čaj a srovnal mi Ms mám ji zase pravidelnou.Teď čekám až mi příjde Drmek a začnu ho zobat.Snad se brzy zadaří.Předtím vždy po měsíci jsem byla těhu teď to zatím nějak nejde

kaitinka
autor
13. led 2018

@pavlina30 ahoj. Muzu se zeptat co znamena to PCOS? Dekuji za popripadne vysvetleni

monikaa91
13. led 2018

@pavlina30 Děkuju🙂 Chvíli jsem ho pila, ale dlouho mi to nevydrželo. Ale určitě to ještě zkusím, jen počkám jestli přijde ms. Teď jsem začala užívat bylinkouvou kúru od Naděje na srovnání cyklu, a asi měsíc užívám jeřáb ptačí, tak uvidím, jestli to bude k něčemu🙂

kockakacka
13. led 2018

@kaitinka syndrom polycystickych ovarii

hlasimse
13. led 2018

@kaitinka já měla bolesti jako na ms asi 4 dny, ale spíš kolem 10-12 dpo - myslela jsem si, že ms přijde dřív. Pak to ustalo, tak mi to přišlo divný...

kaitinka
autor
13. led 2018

@kockakacka ehmmm coze to co? 😅

kaitinka
autor
13. led 2018

@hlasimse ja bolesti jako na MS nikdy takhle brzy nemam, kolikrat PMS nemam vubec nebo max 2-3 dny pred. Proto me tohle dost zarazi, kdyz mam do MS jeste 9 dni..

pavlina30
13. led 2018

@kaitinka No syndrom policistických vaječníků

kaitinka
autor
13. led 2018

@pavlina30 jo takhle, uz to chapu 🙂 me ty latinske nazvy nic nerikaji 😅

kaitinka
autor
13. led 2018

Tak ted me pred chvilkou chytla dalsi vlna stredne silne krece do podbrisku.. :( bylo to neprijemnejsi nez vcera..

hlasimse
13. led 2018

@kaitinka Aha - no ono těžko říct, jestli to není uhnizďování - teoreticky by mohlo, asi u každého to bolí jinak a většina žen to ani necítí. Tak nezbývá než čekat na ms- pokud bys měla graf, tak ten taky může napovědět, ale člověk ho pak analyzuje až moc 🙂

kaitinka
autor
13. led 2018

@hlasimse tak ja nikdy nemerila BT ani nezkousela OT. Posledni ovu jsem poznala podle bolesti a vytoku. MS by mela prijit za cca 9 dni. Ja nejak vyslovene neresim to jestli se povedlo nebo ne, spis jsem z toho podbrisku, protoze me nikdy tak dlouho pred MS nebolel. A vetsinou PMS ani nemam.. Ale bylo by to prijemne zjisteni, ze se u me ted kona uhnizdovani 😊 ale moc tomu neverim z druhe strany

kaitinka
autor
14. led 2018

Tak holky.. Dnes 6 DPO, tak zacinam premyslet,.jestli se zadarilo nebo ne.. Vim ze je brzy na jakekoliv spekulace a testovani a snazim se na to nemyslet. Ale moc to nekde a kort ted, kdyz jsem mela byt v praci a misto toho se potim doma a zitra musim k doktorce, bo mam podezreni, ze jsem chytla bud anginu nebo zanet prudusek.. 😫😔😢

natysnovec
14. led 2018

@kaitinka Ja na to uz nemyslim dospela sem k nazoru ze bud a nebo....takze jedem vesele na hory🙂poboliva me podbrisek ale co...muze to byt cokoliv takze nemyslet na to a zit zivot dal😀

bbvcelka
14. led 2018

Ahoj holky pokud muzu mezi vas budu rada.Mam tri holky,dve s predchoziho manzelstvi a nejmladsi Viki bude mit 21m.Tak nejak uvazujeme s manzelem nad tim vysnenym chlapeckem 🙂 Studuju vsude jak na to,ale stejne je to asi 50 na 50 🙂.V breznu to asi teda zkusime do čtverice 🙂 ted budu tak potichounku sledovat vas 🙂 kdyby mel nekdo radu jak na kluka,budu radaa 😀

kaitinka
autor
14. led 2018

@natysnovec me dneska zatim podbrisek podbrisek nijak neboli.

kaitinka
autor
14. led 2018

@bbvcelka vitej mezi nami 🙂 My s manzelem se snazime o prvni mimi. Jsme spolu pres dva roky a zatim se nezadarilo, ale taky jsme to vubec nijak neresili. Jen v prosinci jsem pila kontryhel na srovnani cyklu a teprv tenhle mesic jsme se zacali vic snazit. Ale nemerim BT ani nezkousim OT. Pritom vim, kdy mi ted probehla ovulka.

600den994
14. led 2018

Ahoj,muzu se k vam taky pridat?My se snazime s pritelem od 10/16. Pila jsem kontryhelovy caj,dle nove gynekolozky ucebnicova ovulace,presto mi doporucila uzivat Inositol...ovulace pryc nebo testy nespolehlive.Vysadila jsem ho a vratila se tento mesic k uzivani k.listove a vitaminu E a pridala jeste gynex po recenzich vsude tady. Je to tezke nemyslet,ale tajne doufame v nase prvni stesti.

kaitinka
autor
14. led 2018

@600den994 Vitej 🙂 Take ted beru listovku a vitaminy, ted cekam zda se zadarilo nebo ne. Jen to cekani je nejhorsi, jsem teprv 6DPO...

600den994
14. led 2018

@kaitinka dekuji za prijeti.To ano,nejhorsi je,ze ta sance je jen jednou za mesic a ono to vse tak utika

kaitinka
autor
14. led 2018

@600den994 neni za co 🙂 no my si to tenhle mesic pojistili castejsim "mazlenim". A co me nejvic, ale velice mile prekvapilo bylo to, ze s tim sam manzel prisel. 😊 driv predtim jsem mu to jen nenapadne vysvetlila. A kdyz jsem se ho ptala, co tak najednou (predtim byl sexik treba jen jednou tydne), tak mi rekl: "doslo mi, ze pokud chceme prcka, musim pro to neco udelat i ja." To mi az vehnalo malem slzy.do oci, jak jsem byla mile dojata. A od te doby se snazime. Coz je vlastne ted od noveho roku da se rict.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru