• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@jituska86 jde vidět určo je vše ok neboj :wink:
2. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam kocar taky vybranej....tak se tesim az budu nakupovat na mimco..no ja to Milanovi rekla pri tom vyroci nejdriv mi neverim ale pak sem mu ukazala testik a byl stastnej takhle sem ho jeste nevidela..jeste rikal ty jo semnecekal ze to bude rychli ale ted kdyz uz mame mimi nechci aby si o nej prisla.. no proste me strasne prekvapil a to pred ctvrt rokem o mimi nechtel slyset..... :grinning:....ale zitrka se fakt asi nedockam :cry:
2. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 a to PCO to je doživotní? to bych se divila, protože si myslím, že tím porodem a těhotenstvím se to tělo může (ale samo nemusí) nastartovat.. Každopádně teda asi na tvém místě bych šla k Dr., řekla že chceme další mimi a řešila to tedy nějakou léčbou, to přece nemůže uškodit :wink:
2. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 jakej kocek se ti libi?
2. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no ale ted jak mi je bych neprala nikomu neboj tky budes...
2. srp 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 je ti blbe??? Od kolikatyho tt??? Bdu, ja vim, ale tesim se na to, az pujdu k dr a tak... :slight_smile:
2. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana jj,to je nejspší doživotní
on mi žádnej dr neřekne,jestli se tělo po porodu urovná nebo ne
¨ted beru homeopatika,a někdy říjenlistopad jd na gyndu,tak asi tak to nějak vyřeším
a taky záleží,kdy bude muset malje na další operaci,nerada bych dala peníze za nějaou léčbu.,pak malej na operaci a já nervama potratit,to nechci :frowning2:
2. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no asi nekdy od6 tt je mi zle ale ted se topekne stupnuje :frowning2:
2. srp 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Myslela sem tu cystu na vaječnících.
2. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, udělala jsem takovou malou statistiku v našem albu, tak mrkněte a napište mi jestli vás napadne, co by se tam dalo ještě přidat. A tabulku jsem musela rozdělit na 2 části, už jsme se tam nevešli :slight_smile:
2. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik ty drobný vaječníky hold patří k týhle diagnoze a nejspíš se toho nezubavím
ted beru na to homeopatika,aby cysty popraskali a teoerticky mohlo dojít k těhu
2. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Moc Ti to těhu přeju, pochopila jsem, že sis už užila svoje.
2. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik teda chtěla jsem napsat drobný cysty
jj,užili jsme si dost,i skrz oeprace malýho a tak,ale to se hold nedá nic dělat
jen prostě kdo nezažije neví
2. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u mě jedna špatná zpráva za druhou. Dnes jsem 1 DC. :cry: To bych přežila s nadhledem, ale včera mi umřela moje milovaná babička...... :cry: :frowning2: .....Bylo jí sice 81, ale člověk se na to neumí připravit.......
2. srp 2011 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 upřímnou soustrast
2. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6
Já taky dnes 1 DC. :( A upřímnou soustrast. Mě zemřel děda před 3,5 lety a dodnes je mi smutno a je mi líto, že tak málo poznal mého syna... On měl hrozně děti rád a strašně moc se smál těm jejich "rozumům" A to zemřel v 69 letech po banální operaci, asi trochu selhala následná péče v nemocnici :cry: :cry: :cry:
2. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap
Zajímavá statistika :wink:
A já musím poprosit o úpravu, dneska 1 DC... :( bohužel
2. srp 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 upřímnou soustrast :pensive:
2. srp 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 upřímnou soustrast.. drž se..
2. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 chjo, uprimnou soustrast :frowning2: snad ti brzky tehu trosku vyplni to prazdno, me umrela kdyz jsem cekala Ami v 5. mesici a aspon jsem se upnula na miminko
2. srp 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkajp a jak dlouhe ty cykly mas ty? A ktery den ovu?
2. srp 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 taky upřímnou soustrast..
2. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky normálně jsem dneska četla ruzný příznaky uhnizďování a bolesti v podbřišku že jsou jasný příznaky těhu a už to snad nemužu číst, protože pak na sobě pozoruju všechny příznaky :grinning:
2. srp 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 a kde????práskni to :slight_smile:
2. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Ahojky tak jsem si tě chtěla přidat no asi nevim jak se to dělá, ale uvidíme, včera jsem už to nestihla
2. srp 2011 ve 20:11  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana jeee ahoj a řekneš jak se to téma jmenuje? :slight_smile:
2. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky kde je ta tabulka?
2. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 upřímnou soustrast
my se musíme pochlubit....malej LEZE,já mám takovou radost a jak je to srandovní
zítra jdem na kontrolu preventivku jednoho roku-takže budem vážit a měřit,to jsu zvědavá na toho našeho prcka
ale budou brát krev,nedávno měl šestou nemoc a měl nějak nižší trombocyty a leukocyty,tak uvidíme :frowning2:
2. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 - tak to teda taky přeju upřímnou soustrast. Mojí babičce už taky táhne na 80 a oběma dědečkům je 81, tak doufám, že ještě chvíli tu s námi budou.

@malinka_02 - příznaky začátku těhotenství jsou fakt dobré, všechny si je můžeš dost dobře vsugerovat. :slight_smile: .

Jinak všechny, co chcete vidět tabulku, tak jí má v albu @marcelkap, kdo v ní chce být taky, tak musí mít Marcelku přidanou jako přítele. No možná i na to, abyste jí viděli, teď si nejsem jistá.
2. srp 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu u marcelkap v albech :wink:
@d.h.86 to je šikulka jsem zvědavá na míry :slight_smile:
2. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek