Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
3. srp 2011

Jinak já se těšila, jak si se vším všudy užijeme dovolenou, leda prd, jestli další ms dorazí opět po 30 dnech, tak mě bude provázet celou dovčou 😠 😠

terioza1
3. srp 2011

@malinka_02 ale vyjde to.... fakt jo... musis si jen pockat, priroda si te otestuje, jestli to fakt chces a tak a pak se zadari 🙂

terioza1
3. srp 2011

@moncaka grrrrrrrrrr .... to bych byla nastvana 😀 I kdyz my sexujeme i kdyz jsem ms mela.

amallie
3. srp 2011

@malinka_02 proste pri tehu je to bricho a tak jine, poznas 😉 Nejde to popsat 😉
@terioza1 je neodveze, zeny sexuji jen pro ukojeni muze, jejich rozkos je vedlejsi a vetsina ma obrizku 😖 tudiz z toho nic ani nemaji, "jen podrzi"

moncaka
autor
3. srp 2011

@terioza1 no, taky naštvaná jsem 😠 protože my při ms fakt ne-e 😅

pajinka85
3. srp 2011

@moncaka
no to je blbýýýý ☹ a nebo nedorazí a objeví se // ....takže se ted pořádně snažte 😀 a to by pak byla skvělá dovolená-a hlavně poslední bez dětí 😉

moncaka
autor
3. srp 2011

@pajinka85 Nooo, vidíš, to mě jaksi nenapadlo, že by nedorazila vůbec 😅 A tím pádem bych si ji užila dvojnásob 😀 😀 😀 😀

pajinka85
3. srp 2011

Dneska mi přítel řekl, že byl smutnej, že MS přišla.....to je tak roztomilý jak ty naši velký tvrdý chlapáci roztávají když jde o dětičky.... 🙂

malinka_02
3. srp 2011

@brambora20 jako že nechtěl když viděl bříško?

@terioza1 no tak to už by se mělo po tolika měsících a snaze poznat že chci 😒

pajinka85
3. srp 2011

@malinka_02
asi je ta příroda nějak natvrdlá a ještě ji to nedošlo... 😒

brambora20
3. srp 2011

@malinka_02 bylo by mu to prý nepříjemné, přitom normálně je něžný, pozorný...
hrozně jsem se tím trápila ☹ vlastně celé těhu bylo na nic díky tomu 😒

brambora20
3. srp 2011

@malinka_02 jako ten samotný sex by mu byl nepříjemný

malinka_02
3. srp 2011

@brambora20 a jako že mu to přišlo nepřijemné, nebo měl strach kvůli miminku? Jedna kamarádka má manžela kterýho to rajcovalo a teď by nejradši kdyby byla pořád těhule a druhá má takovýho co s ní nehctěl spát ani po porodu že měl pocit že ona (prsa atd) je jen miminka..

brambora20
3. srp 2011

@malinka_02 spíš strach kvůli miminku

pajinka85
3. srp 2011

@brambora20
a tak po tom už to zase fungovalo normálně, ne? Tak to je hlavní... Každý to může mít jinak. Já jsem se zase strašně bála, takže jsem v té době byla ráda, že ten můj vůbec nechtěl...a vůbec jsem neměla chuť.
Na každého chlapa to působí jinak...a ani jednou jste to nezkusili? Třeba by pak zjistil, že na tom není nic moc jiného...

brambora20
3. srp 2011

@malinka_02 zato to šestinedělí jsme nevydrželi ani náhodou 🙂 už po 3týdnech mi trhal kalhotky a to jsme mysleli, že se jen pomazlíme 🙂 to je pak sranda, jak stříká všude mlíko...ale po tom vyhladovění je to fuk...

pajinka85
3. srp 2011

@brambora20
tak to ho potom chápu....strach kvůli miminku je asi nejčastější příčina. 🙂

brambora20
3. srp 2011

@pajinka85 celé těhu bylo jedno velké trápení...já nadržená naopak a on uplně chladný...bála jswem se, že je taková povaha a bude i takový k miminku, ale od prvnío dne, co od první minuty je bezvadný mazlící táta...
jen je to typický chlap, realista...prostě si nedokázal představit, že tam v tom bříchu mám miminko a přišlo mu to divné...
Ted už to chápu a dokázu se přes to přenést...vím, byly to hormony, ale musím se tlouct do hlavy, jak jsem se tím trápila...Jsem dost citlivka a v tom těhu xkrát tolik...brala jsem si to a věčně řvala do polštáře, nesnášela ho...
Dnees vím, že nešlo o něj, ale o mě a miminko...
Myslím, že někteér problémy si malý odnesl díky mému těhu 😒

brambora20
3. srp 2011

Jsem zvědavá napodruhé, ale mám velkou vůli být v pohodě!
Ted už nejsem snad mladá slípka zahleděná jen do sebe, jak u prvního těhu.
Nechci nikoho urážet, jen já když se zpětně podívám, tak jsem se tak cítila. ÓÓÓ světobod vesmíru, škaredě se na mě podíval, nepohladil a tak...vždyt o nic nešlo! Neuměla jsem o sebe pečovat jako o maminku, povídat si s bříškem. Cthtěla jsem si psát deníček, ale začla jsem kdesi v 5měs. a pak jsem odložila, bála jsem se, že se rouhám, že to zakřiknu a třeba potratím a pak se budu bít do hlavy.

pajinka85
3. srp 2011

@brambora20
Většinou to zpětně všechno vidíme jednodušeji a že jsme se trápily zbytečně. Já jsem taky citlivka, ale během těhotenství jsem vůbec okolí neřešila. Řešila jsem jen rostoucí pupík a výbavičku a nic mě nerozházelo. Těhotenství bylo asi nejpohodovější období mého života. A Kuba byl hodné miminkoa hlavně zdravé.
Malý má nějaké problémy? to mě mrzí. 😒
Tak hlavně v tom dalším nic neřešit a starosti hodit za hlavu
Je pravda, že všechno přenášíme na mimi...

pajinka85
3. srp 2011

@brambora20
to jak píšeš, škaredě se podíval, nepohladil a nebo neřekl co zrovna bych chtěla slyšet...to znám 😀 Taky jsem řešila takové voloviny, ale ještě před tím. Pak už byl středem vesmíru "můj pupík"

brambora20
3. srp 2011

@pajinka85 Zdravotní problémy nemá žádné ťukťuk! I přes to, že se narodil o 5týdnů dřív, nešel ani do inkubátoru, ani neměl vývojové ani jiné problémy. Ale od malička špatně spíme, je dost hyperaktivní a svéhlavý-vzteklý. Je dost uřvaný, neříkám, že to najisto souvisí, ale může...
A máš pravdu, ono se lehko asi uvažuje zpětně, když vím, že nakonec vše dopadlo dobře...Ono jak to bude člověk neovlivní, záleží na povaze, té hormonální bouři atd. Já zas čekala hrozné to poporodní období, kdy jsou tynálady jak na houpačce, ovlivní se pak třeba i to kojení apod.
Ne, já porodila a byla jako ve snách, naprosto uvolněná a štastná, že mám to hnusné těhotenství za sebou...vše krásné před sebou....přitom jsem neměla prcka 2dny u sebe, přes den o něm žádné zprávy...ale díky takovému tomu hormonálnímu stavu, jsem si nepřipouštěla, co by a jak by...
Ségra je novorozenecká sestra a sama říkala, že se trochu obávala, přece jen ty předčasně narozené mimísky muže potkat mnohé...

amallie
3. srp 2011

@brambora20 covece, my v tehu sexovali mozna 5x??? Nebo proste by se to dalo spocitat na prstech rukou a od 6. Mesice vubec 😲 Manzel by mozna i chute mel, ale me se nechtelo ani trochu a i to predtim jsem se premahala, holt hormony udelaly svoje, stala ze me me tehu frigida 😀 Tak si tak rikam, jestli to manzelovi nemolo byt tak lito, jako tobe ☹ Protoze ja to brala uplne normalne, ze po porodu casu dost 😲 Ale nic nerikal, tak nevim...... My sestinedeli dodrzeli a hupsli na to az po kontrole u gyndare

brambora20
3. srp 2011

@amallie ono nešlo uplně o sex...pohlazení, přitulení...
Na mně to sedlo i z toho důvodu, že jsem měla stav přesně opačný....
ojela bych i omítku na stěně 😀

brambora20
3. srp 2011

ale tak člověk je tvor šikovný a na jisté věci druhého ani nepotřebuje.............. 😉 😉 😉

brambora20
3. srp 2011

no nic, děvčátka, dítě dnes překvapuje, jinak už ho máme v lůžku, jdu hodit tkaé šipku do lůžka
dobrou noc

amallie
3. srp 2011

@brambora20 jo taaak, ja o tech chutich cetla v tehu knihach a furt jsem cekala, az prijdou a prdlajs 😀 Ale jako pohlazeni a tak, to probihalo 😉
Zas mi pripadne lepsi, kdyz nechce, nez kdyz by chtel a nutil, to mely holky z jiny diskuze, taky brecely ☹

pajinka85
3. srp 2011

Jo ty hormony s námi cvičily. 🙂 Já měla krizi těsně před porodem. Porod mi vyvolávali ve 38tt, jelikož mělo miminko špatné srdeční ozvy. On se mi chudáček škrtil na pupečníkové šňůře. A ro bylo peklo, když doktor najednou začne, miminko musí ven, je to špatný atd...já byla ve stresu, ubrečená a bála jsem se,že mi umře a nebo bude postižený. Ale naštěstí se nějak uvolnil a nemusela jsme na císaře, ale kvůli tomu stresu jsem rodila 20 h...ale když se narodil a bylo všechno jak má být, tak jsem zase byla v euforii a měla jsem pocit, že na světě jsme jen my.
Hlavně, že je malej v pořádku. Bojovník 🙂 On z toho vzteku třeba vyroste 🙂

pajinka85
3. srp 2011

@brambora20
Taky jdu, dobrou noc 🙂

amallie
3. srp 2011

Dobrou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru