Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
6. srp 2011

@martinka87 napsala njsem ti do IP

luckamb
6. srp 2011

TAdy je nějak mrtvo dneska ☹

antana123
6. srp 2011

@luckamb taky čučím jaký je mrtvo 😀
jinak Šíma nám dneska chodil přes celý pokoj za chvilku nám to chození začne
a dneska máme romantiku jdeme do kina se tak těším
a přeju hezký večer všem 😉

luckamb
6. srp 2011

@antana123 tak to je super, teď začíná ta pravá legranda

antana123
6. srp 2011

@luckamb no jsem na tu legrandu teda zvědavá 😀 😀 😀 😀 😀

luckamb
6. srp 2011

@antana123 jo a počkej až ti začne všude na všechno lézt, venku na klouzačku (po tom co se to klouže), pak na schůdky, pak na lavičky, sedačku, postel :D :D :D

antana123
6. srp 2011

@luckamb oooo to bude dieta teda 😀

luckamb
6. srp 2011

@antana123 dneska zrovna jsem z procházky utahaná víc než Karolínka :D

antana123
6. srp 2011

@luckamb 😀 😀 😀 😀 😀
ted se dívám na zprávy jak ho zavalili ty trosky měl 1,5 roku hrůůůza 😔 😔 😔 😔 😔

luckamb
6. srp 2011

@antana123 to je děsný no. Já na to radši nekoukám 😒 Na co jdete do kina?

antana123
6. srp 2011

@luckamb jdeme na Harry Pottera já ho mám i přečtený tak se moc těším 😉

luckamb
6. srp 2011

@antana123 jj, slyšela jsem že je to dobrý. Jdete na tu první nebo už na tu druhou část?

antana123
6. srp 2011

@luckamb jdeme na tu druhou prý to je v 3D no jsem zvědavá pak poreferuju 🙂

luckamb
6. srp 2011

@antana123 OK OK, já se zatím do kina hnout nemůžu, malá je závislátko a usíná jedině s maminkou a jedině u kojení a kdyby se vzbudila a já tu nebyla, tak možná podřízne sousedy :D

svija
6. srp 2011

Ahoj,
dnes opravdu málo příspěvků, asi si všichni užívají hezkého počasí 🙂 . U nás nic moc nového, už jsme zadělali, tak třeba se semínko chytlo a za nějaký ten týden bude překvápko 🙂 . Takže teď čekám co z toho bude a doufám, že to uteče co nejrychleji, už teď jsem zvědavá na výsledek 🙂.

martinka87
6. srp 2011

Ja jsem na HP uz byla,i na 3D,ale moc se mi to nelibilo... Po knizkach a rozdeleni filmu na dve casti jsem cekala vic...

Denisa: ok,jdu na to mrknout.. 😉

moncaka
autor
6. srp 2011

@amallie jojo, ležení a čekání, to bylo jediný, nač jsem se zmohla 😀 😀 😀 ale po úrazu páteře jsem na tom stejně tak, ba ještě tak, jak kdybych měla zasádrované obě nohy a někdy i levou ruku, které prostě necítím, tak to si člověk fakt nevybere 😀 😀 😀 😀

@baibies pro mě je zubař taky noční můra, ale bylo to třeba, tak mi nic jiného nezbylo...ale jsem fakt neskutečně ráda, že už to mám za sebou 🙂 🙂

@maciatko248 vítej mezi námi 🙂

JInak dneska jsme sjížděli vodu, bylo to super, ač jsme ráno trochu zmokli, tak nakonec se to všechno do detailů podařilo!!Bylo to fakt super!! A teď už jsem úplně ko, teprve nyní jsme se dostali domů, ještě jsme s celou partou, se kterou jsem sjížděli, zapluli po příjezdu do hospůdky, popili jsme....byl to úžasný den.

Tak a teď jdu do sprchy a spát 🙂

maxi.smile
7. srp 2011

Krásné ráno, všichni!Včera jsem byla na párty oslavě k 1. narozeninám Terezčinýho kamaráda a byla to fakt sranda, krásný den 🙂 Cestou zpátky jsme viděli i lišku...
@moncaka na vodu jsme s manžílkem taky jezdili 😵 To jsi se měla krásně!

moncaka
autor
7. srp 2011

Dobré ránko všem!!
@maxi.smile já si tu vody vždy moc užiju, jezdí nás poměrně dost velká parta, takže je o zábavu postaráno 🙂 🙂 Naštěstí nemá problém nikdo s hlídáním, takže jezdíme jen "dospěláci" a o to je to zábavnější 😀 😀 😀 😀

sluuniicko
7. srp 2011

@baibies Děkuji moc! :o) Už máme prac.název Májovka (chceme květňátko), tak už to musí vyjít 😉 😀

ameliejulliette
7. srp 2011

Ahojte, tak my jsme dneska měli odjet na dovču, ale prcek je zas nemocný (asi z klimatizace v Malvíku 😠 ) a uřvaný, tak to asi odložíme...
Jinak jak jsme ovulku prošvihli, teď ji prošvihnem zas, protože budu u maminky a manžel zůstává v Praze 😝 No nevím... Jestli to někdy vyrobíme 😀

d.h.86
7. srp 2011

@ameliejulliette ale určitě se někdy zadaří,neboj
my včera nakonec grilovali,počasí se umoudřilo,ale zase se to protáhlo až do 3ráno,takže jsu jak praštěná pytlem
malej se vzbudil v 7na jídlo,to jsem měla pocit,že jsem vypila min 2l alkoholu,přitom jen asi max 3dcl vína,spíš jen dvě
přemýšlím,co budu dělat,dojíme maso z grilu,takže nevařím,odpo se pujdem projít,tak budu brouzdat po netu,malý ted spinká

ameliejulliette
7. srp 2011

@d.h.86 Jo jo, jen abychom to vůbec stihli, než mi skončí dvouletý rodičák 😀 Jůj, grilovačka... Já jsem nějaká zdrblá z toho počasí, jsem se těšila na dovču a co... to je na houby, kluk ufňukaný, manžel otrávený, na chatě kosa a žádnej internet... 😀 Kdybychom mohli aspoň na tom miminku zapracovat, ale dnes/zítra očekávám ms... 😖 tak asi budeme jenom trénovat 😀

maxi.smile
7. srp 2011

@ameliejulliette tady je to taky blbý..malá ukňouraná, manžel v práci do úterý do noci, bordel jako v tanku (byli tady příbuzní se 2 dětma), nádobí hromada a mně se chce maximálně tak spát 😀

pajinka85
7. srp 2011

Ahoj snažilky a těhulky...tak nám se včera oslavička narozenin povedla. bylo hezky, někdy nám bylo až moooc teplo, dětičky si krásně hrály, žádné bitky a žádný brek a dospěláci to pěkně rozjeli 😀 Někteří také až do 1h 😀
A dneska byl velký úklid...
všem přeji krásnou neděli 🙂

d.h.86
7. srp 2011

@ameliejulliette ty máš jen dvouletý?já mám na tři roky a kdoví pak,jestli malýho vezmou do školky
jj,grilovačka fajn
ted jsem balila krabici oriflame pro známou
a malý se vzbudil,tak se tu odpo ulkážu

luckamb
7. srp 2011

@d.h.86 Deni, já mám taky jen dvouletý 😉

malinka_02
7. srp 2011

Ahoj holky tak u mě strašný.. včera sme se dozvěděli že se kmarád zabil na dovolené na motorce.jeli kamarádai celá banda motorkářů a on tam před nima jen ve 40 km rychlosti dostal smyk, škrtnul o autobus.Tak docela síla před 2 týdny sme s ním slavili 28 narozeniny tak ponurá nálada

malinka_02
7. srp 2011

@lilin a kolikátá DPO jsi tam měla //, mrcha by měla přijít dnesnebo zítra, tak nepříjde určitě, stále doufám, trochu ste mě nakopli..
@kimm88 my chtěli taky sobotu, ale nevycházeli dny tak sme se brali v páteka nakonec suer, ješě druhý den sme si posedlěi s kamarády, rozbalovali darky a bylo to príma a teď se všichni berou v pátek taky

kimm88
7. srp 2011

@malinka_02 To máš pravdu..No, času dost, tak ještě uvidíme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru