• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@michelina1 jo tohleeee.. .no tak to potom jo.. ja ymsela, ze myslis styl - GAUCAK :grinning:
11. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to je pravda, tak hlavně, aby sílil... děkuju za podporu :slight_smile:
@terioza1 ne to ne "gáučák" ne :grinning: - to já se ráda budu převádět, jak jsem statečná :grinning:
11. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je úplně super, mít někoho i takto "imaginárně", kdo ví co se mi honí celý den hlavou :slight_smile:..chlap se sice tváří, že ví,ale ne tak jako vy, když jste na tom podobně :slight_smile:
no nicméně teď se jdu věnovat povinnostem za přítelem, jelikož jsme v půlce cyklu, když už jsme u tohoto tématu :slight_smile:..(obávám se, že půl rok na mě je dlouhá doba, bláznit budu i dřív)
tak přeji hezký zbytek večera a zítra si příjdu zase počíst :slight_smile:..papa
11. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelina1 :grinning: Vid, ja taky... jaka jsem statecna budouci maminka a tehulka... pak prijdu domu a padnu za vlast :grinning:
11. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 ver, ze asi tak jako 90% holek, plasit budes uz driv... tak krasnej vecer preju .-)
11. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, jsem dneska 9DC a cítím se, jak kdyby byla ovu, což ale hodně těžko.......tělo asi lehce blbne :confounded:
11. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka treba ne....
11. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terioza1 9DC se mi zdá hrozně brzy...... :sweat_smile:
11. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 to bude komedie - jsem si to úplně představila :grinning:
11. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka souloz a nic tim nezkazis :grinning: Moje rada :slight_smile:

@michelina1 :grinning: To bude... tasky s nakupem pohodim sotva za dvere a padnu.... No :grinning: Budu polomrtva, vycerpana, ale jakmile zazvoni navsteva, hra zacne znovu, pac budu preci sikovna a samostatna i v tehu :grinning:
11. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelina1 no tak když je z dvojčat tak to je možný :wink:
@terioza1 a to tě pořád píchá a bolí břicho?
11. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my máme též v rodině dvojčata a ještě právě v té generaci, kde to můžu schytat a to bych fakt nerada :grinning: :grinning: :grinning: ale při mém "štěstí" bych se fakt nedivila :grinning:
11. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka a jak se to může schytat0, Mynželov babička měli a jeho teta dcera ty babičky, tak si říkám že to je spíš po ženských

@antana123 no my se snažíme taky od ledna, ale ty už jednoho broučka máš, tak máš alespoˇˇn nějakou radost, já si pořád říkám že když to navyjde tak nemáme nikoho :cry:
11. srp 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 u nás je to taky přes ženskou linii, já se o to nikdy nezajímala, ale říkala mi to sestřenice, že jsem klidně na raně :grinning:
11. srp 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ale jak dlouho jsme na něj čekali??,víc jak rok a nakonec hormony a jinné,ale máme malého je pravda že ted s ním už to není tak na palici jako u něj to je fakt ale i tak sem z toho smutná chtěla bych opravdu ještě jedno no uvidíme jestli bude
11. srp 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a jak se to pak řeší? Jak jdeš na krev a podle toho ti dají nějaké léky nebo jak?
@moncaka no jenže u nich je to po ženských a manžel je chlap tak myslím že to tak nemuže být ne?
11. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 říká se, že v případě chlapské linie je to málo pravděpodobné, ale co je na tom pravdy...to nevím.
11. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 to víš, že bude, jakoukoli cestou, ale bude :wink:
11. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 neee, to ne.... jen obcas... :slight_smile: tak 3x denne... zrovna ted :slight_smile: Spis je to takovej pocit... no zvlastni :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak u mě to bylo tak že jsem chodila na odběr krve postupně v určitých cyklech přesně si to nepamatuju,pak jsem chodila taky dle dne cyklu na stěry a pak na utz vždy 12DC nasadil mi PROVERU pak 12DC UTZ a dostala jsem PREGNYL
muž byl na spermiogramu a jedl vitamíny:zinek,selen,A,D,a nějakou směsku
za 3 měsíce jsem byla těhotná
11. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka jo a nevím jestli to pomohlo ale když jsem otěhotněla tak jsem poprvé dělala po sexu stojku asi 20 minut ale jestli to pomohlo nevím :astonished:
11. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka díky za podporu jsem smířená se vším
11. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to první bylo pro malinka :grinning:
11. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu spát přeju dobrou noc
11. srp 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen tak lehce o dvojčatech:
Také hormonální antikoncepce někdy příznivě ovlivní výskyt dvojčat. Po jejím vysazení nastává totiž jakýsi fenomén odrazu. Jeho výsledkem bývá více oplodněných vajíček v následujícím cyklu. Pochopitelně ne každá žena má po skončení užívání antikoncepčních tablet dvojčata. Jedná se pouze o nepatrně zvýšenou šanci.
Dovolte nám na chvíli mluvit pouze k ženám, když jsou to právě ony, kdo se obvykle ptá, zda budou mít dvojčata. Pokud jsou dvojčata přítomná v rodině vašeho manžela/partnera, nijak to neovlivní vaši šanci, zda budete mít dvojčata. Nezapomeňte, gen pro hyperovulaci je faktorem pouze u matky. Pokud vaše matka – nebo vaše babička či teta -- byly nebo měly dvojčata, potom tento gen můžete mít i vy. Ale rodinná historie vašeho manžela/partnera nemá v tomto ohledu absolutně žádný vliv na vaše vlastní děti, může mít pouze vliv na budoucí možnost, že budete mít dvojčata mezi svými vnoučaty!

11. srp 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka dobrou :slight_smile: já opírám nohy o stěnu vždy ale jen po dobu než se ,manžel osporchuje, pak na mě kouká divně..
11. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka no tak to můžu být v klidu :wink: HA neberu od prosince a nepovedlo se ani jedno natož dvě
11. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo... dneska 30DC, v břiše furt pocit na MS a nic.. :( tak buď ať se ukáže MS nebo druhá čárka na TT .. tohle je fakt děsný to čekání :(
11. srp 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta já když mám pocit na MS tak příjde..

Tady nikde nikdo tak jdu spát dobrou
11. srp 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
12. srp 2011 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek