• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
Taky přeju dobré ráno. Já dneska výjimečně brzo vzhůru, vstávala jsem s manželem a dělala opět testík :grinning: A malá ještě spí, takže vegáč :slight_smile:
12. srp 2011 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak to je vtipný, podle výpočtů datumu porodu mi to vychází přesně na můj svátek - 20.dubna :grinning:
12. srp 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to aktualizovala. A nevydržela jsem a udělala si po ránu testík a byl úplně bílý. Tak jsem zklamaná a naštvaná na sebe, že jsem to nevydržela. Takhle stejně budu až do MS nervózní. A vůbec nechápu svoje tělo, co to na mě hraje s těma těhu příznakama :angry:.

těhulky:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
amallie...........................4.DC
philipa...........................4.DC
Malinka_02...................5.DC
d.h.86.............................5.DC
yesu...............................6.DC
Baibies ..........................8.DC
sluuniicko.......................8.DC
puleckovi ........................9.DC
moncaka..........................10DC
Pajinka 85.......................11.DC
brambora........................11.DC
kotatkoz.........................16. DC
rajule..............................17.DC
martinka87....................20.DC
Antana123.....................21.DC
jinka09...........................24.DC
svija................................25.DC
kive76.............................27.DC
blondatabruneta...........31DC
ameliejulliette................32.DC
luckamb........................??DC
12. srp 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija to ještě nemusí nic znamenat ještě je brzo né????
12. srp 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár dní jsem tu nebyla, moc gratuluju novým těhulkám!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to jsem dělala u prvního taky, můj "tohleto hysterčení" nesnášel, jak říkal :grinning:
12. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija - dokud není Mrcha, je naděje. A 25DC je fakt možná ještě brzy. U mě mělo vždy smysl testit až tak 31DC výš. Držím moc moc palečky :wink: A koukej se občas stavit v našem témátku :wink: :grinning:
12. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, všem těhulkám blahopřeji ! :grinning:
Můžete mi poradit jaká značka ovu testů je nejlepší? Které máte vyzkoušené? Děkuji za radu :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123, @silente - naděje umírá poslední, to je jasné :slight_smile: . Jen mě mrzí, že jsem se nechala vycukat, poté, co tu včera měly holky // tak brzy. Teď mi to bude akorát vrtat hlavou.
12. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda těhulinky vás je, na to že je srpen tak teda jak houby po dešti !!! Jen tak dál :wink:
12. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som dnes 31DC od normalu meska 3 dni tak uvidime vcerajsi test negativny ak do zajtra nedojde tak opet vyskusam tt

@svija ako tvrdi silente dokial nedojde MS vzdy je nadej mozno niekedy potrebuju viac casu :slight_smile: aj ked u niekoho menej
12. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija - tady máš tabulku s nárůstem hcg, fakt nemá u někoho smysl testovat příliš brzy:
http://www.ivtimuno.com/informacni-servis/21-hcg-hormon-a-vyuziti-jeho-stanoveni
:wink:
Hlavu si nelam, co se má stát, stane se :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 no doufám, že po měsících marného snažení to pochopí

@purblanca já mám nějaké s proužkem comfort a vyhovují mi, lepší než s kapátkem..

Teda čumím na tu tabulku a a těhulek je tam mraky..
12. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija Ahojky, a jaký test jsi si dělala. Já co jsem zkoušela, tak je fakt nejlepší MAMAtest. Na tom jsem měla už hroznou dálnici, skoro obě čárky úplně stejné. A dnes ráno jsem zkoušela jiný a na tom je sotva ta druhá čárka vidět.
Tak po zkušenostech opravdu věřím, že je mama test nejlepší. Ukáže ti to opravdu včas. :wink: :wink: :wink:
12. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente, @lenkajp, @maciatko248- jo jo, díky holky za podporu. Chce to trpělivost a věřím, že když se nedočkám teď, tak to klapne jindy :slight_smile: . A dělala jsem Mamatest.
12. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulek každým dnem přibývá a přibývá. :wink: Gratuluju :slight_smile: Kdypak se k vám asi přidám já :wink: ???
12. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija
Ještě se tam // mohou objevit, zatím je u tebe ještě brzy... :wink:
12. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, jaký lék je vhodný při nachlazení, když jste těhotná ?
12. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herdek,t ady to těhulí jak o život :D TO je super.
@purblanca paralen a čaj
12. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@purblanca zajdi do lékárny a zeptej se, ani ten paralen by se nijak neměl, pokud se to dá vydržet, tak čaj (ne bylinkový), a raději zábaly, když je zle tak půl paralenu, ale radši bych to přežila bez léků, taky jsem byla hned ze začátku těhu nachlazená.. horší je kašel.. prostě v lékárně ti řeknou
12. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana zatím těhu nejsem, ptám se dopředu, protože jsem dost často nemocná a bez léků se mi to "rozjede", naposledy až do chřipky... :unamused: Stačí mi změna počasí a je to :angry:
12. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@purblanca jj to znám :slight_smile: ale je toho mrak pro ty těhule, neboj :wink:
12. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, můžu se přidat? My se snažíme asi 3 měsíce a ono pořád nic. Na další cyklus už mám nachystaný Ovu test, tak jsem zvědavá :slight_smile:
12. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veras82 ahoj vítej, my se snažíme od ledna a taky nic.. ovu testy sem měla už 2 měsíce a tyk nepomohli, // na nich ukázkový a stejně nic..
12. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na chvilku zabrousila na mk a opět koukám, kolik je tu příšpěvků :slight_smile:..mám před sebou 14 dnů čekání, tak jsem zvědavá, co bude...nechci na to raději ani myslet, abych nebyla posedlá, ale víte jak to je... :slight_smile:
12. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 no,tak ja HA neberu od začátku července, tak v takovém klidu nejsem, mám teď teprve 2. cyklus bez HA.....tak snad ke mně příroda nebude až tak štědrá :grinning:

@svija nevěš hlavu, jak se psalo, dokud není ms, může to stále znamenat, že se zadařilo.....takže uvidíš, třeba je opravdu potřeba více času..

@veras82 ahoj, vítej mezi námi.

Jinak těhulek jak máku, to je hezké, jen tak dále :slight_smile:

U nás se mamatest nedá sehnat, nechápu, ale prostě nedá, budu muset snad oběhat všechny lékárny v okolí, které znám.
Já budu tento měsíc taky čekat, jestli náhodou.......ms my ma vyjit přesně na první den dovolené u moře, tak buď nic a já si užiju dovolenou nebo ano a budu vědět, na čem jsem...tak si říkám, jestli si mám vzít s sebou na dovču i test, pro případ, že by ms nedorazila, tak že bych to tam testla.....:slight_smile:
12. srp 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ja se mame??? Konecne sem vas poctive precetla..

Blahopreju novym tehulkam at carky jen sili....ty jo jdu ve stredu na kontrolu a mam hrozny strach aby vsechno dopadlo dobre. dost me picha v podprisku...i kdyz tehu priznaky mam ale v praci delam v knihkupectvi obcas zvedam tezky knizky a dost se ohybam tak mam strach aby to mimcu nak nevadilo.....
12. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka no co bych teď dala i za dvojčátka když se nedqří ani jedno skor 3/4 roku..
12. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 no to věřím, ale neboj, však ono se brzy určitě zadaří i to jedno :wink:
12. srp 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jituska86 znám maminy, které dělají ještě těžší práci a je vše v pořádku, nic se neboj, to mimču moc neprospěje. Uvidíš, že bude všechno v pořádku :wink:
12. srp 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek