Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
18. srp 2011

Ahoj holky, zdravim, nemela jsem kdy prijit, ale uz jsem zas tu 😵
@antana123 nesnazite se, nebo jak? Nebo co znamena ten posledni prispevek???

Ja jsem dneska zkousela ovu test a nic 😢 sice jsem 10DC, ale po clostilu

antana123
18. srp 2011

@amallie přestáváme se snažit k vůli nejistotě u manžela v práci tak vás budu jen navštěvovat

amallie
18. srp 2011

@antana123 aha, hrozi mu vyhazov, nebo jak? ☹ a to se budete vylozene chranit, nebo jen to spis nebudete resit?

antana123
18. srp 2011

@amallie no asi bez pomoci stejně neotěhotním tak to necháme tak nebudeme se prostě snažit no prodloužili mu smlouvu jen na 3 měsíce a pak se uvidí tak máme strach tak to radši odložíme

amallie
18. srp 2011

@antana123 ha, tak to otehotnis treba uplne neplanovane, to je nejlepsi 🙂
Muz ma blbej spermiogram, nebo jak? Ze byse museli na iui, nebo?
Ja asi taky neotehotnim 😖 myslela jsem, ze po clostiku bude ovulajda a zatim nic 😖

d.h.86
18. srp 2011

tak já se dnes odhodlala a zkusila jsem program STOB-dala jsem si cyklus na 12týdnu-vycházelo mi to cca 1,1kg za týden,což není moc,to by mohlo jít,budu si jen hlídat kJ a zapisovat jídlo a pohyb,myslím,že by to mohlo jít a pak třeba i to mimčo

@antana123 to je mi líto,že to teď nejde,ale tak určitě se to časem zlepší ta situace a pujde to,uvidíš
@amallie ovu tety jsem zkusila jeden měsíc a nic,ak jsem to nezkoušela,zbytečný peníze

amallie
18. srp 2011

@d.h.86 ale kdyz beru clostil a mam omezenou moznost sexu, tak to chce nejak ovu zjistit

malinka_02
18. srp 2011

@antana123 teď dočítám a taková rána.. mě tady necháš ☹ a copak se stalo, že to najednou tak měníte?

@jituska86 tak gratuluju to je super a to už se v 8tt dává průkazka jo?
@foaji no já měla celou dobu duchy a až 16 DC druhá zesílila jak měla a přitom sem měla v té době cyklus 26
@moncicak.as to sem nevěděla já myslela že je to že když ti to vyhde // tak je to až za 24-48 hodin teda my to podle toho praktikujem je to na krabičce.. 😲

malinka_02
18. srp 2011

@antana123 jo tak s ou smlouvou to je pěkně blbý a to je tam nově?
@amallie mě tedy 2 měsíce krásně ukazovali ale podle tabulky to mělo být dřív a bylo až 16DC
@d.h.86 a co snažení ovulka by měla být brzo 😎

moncicak.as
18. srp 2011

@malinka_02 Ano, tak to je, jen u někoho to tak neplatí a hladinu LH nemá tak vysokou, aby ji zachytil test 2 dny před OVU... 🙂 Je to všechno individuální...mě třeba zachytil test 2 x do měsíce jasně zřetelné // na ovu testu, což podle teploty nesedělo, takže u mě zas naopak // někdy na ovu jsou, ačkoliv ovu neproběhne... 😠

janule8
19. srp 2011

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija...............................2.DC
maciatko248............... .4.DC
jinka09........................... 6.DC
blondatabruneta......... .8.DC
ameliejulliette................ 10. DC
kive76............................ 10.DC
amallie........................... 11.DC
philipa.......................... . 11.DC
Malinka_02.................. 12.DC
d.h.86............................ 12.DC
yesu.............................. 12.DC
janule8.......................... 13.DC
Baibies ......................... 15.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................15.DC
puleckovi .......................16.DC
moncaka........................ 17.DC
Pajinka 85...................... 18.DC
brambora........................18.DC
kotatkoz......................... 23. DC
rajule.............................. 24.DC
martinka87................... . 27.DC
Antana123.................... .28.DC
luckamb........................??DC

antana123
19. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@amallie Ahoj manžel má špstný spermiogram ale Šímu jsme počali normálně za pomocí hormonální léčby takže si myslím že bez pomoci neotěhotním a s tou smlouvou musíme čekat co bude v lednu a pak začneme
@malinka_02 Ahoj no blbý to je je tam od 9/2010 měl jí narok a oni mu jí ted prodloužili jen do kone roku

pajinka85
19. srp 2011

@antana123
To je blbý...to je mi líto, ale chápu,že se bojíte. 😒

@d.h.86
Tak budu držet palečky, ať se ti daří zbavit se pár kilíček a pak ať máš brzy // 😉

Já jsem teď po snažilkování, myslím, že ovulace proběhla a teď čekat jestli mrcha příjde..

malinka_02
19. srp 2011

@moncicak.as no tak to je docela hustý..
@antana123 no to je pěkn teda.. všem mým kamarádkám to teď dělají v práci tak ůbec nemužou řešit děti.vždy jim řeknou na půl roku a pak že to bude na dýl a pak zase půl roku..

amallie
19. srp 2011

@antana123 aha aha, ale kdo vi, treba si reknete, ze to bez hormonu nepujde a ono just jo! 😵 😵
S tou smlouvou je to blby, uz jsem to taky slysela od znamych, ze jim prodluzuji smlouvy o par mesicu, pak treba je na zimu nepotrebujou, tak reknou, ze oz od leta 😠

antana123
19. srp 2011

@malinka_02
@amallie
no nechápu oč jim jde je to autobomilový průmysl práce mají dost navíc tam dělá logistu a ten bude potřeba pořád škoda slov 😖
@amallie nevím toho že bych otěhotněla toho se nebojímnevěřím za tolik roků snažení už se neboj proto ani antiko užívat nehodlám

amallie
19. srp 2011

@antana123 no jo, bojej se, ze nebudou mit zakazky atakhle je to pro ne jednodussi 😖
No, tak uvidis, treba ...... 😵 😵

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02 no rekl mi ze kdyz to bude vse v poradku tak jo ze udelame nabery krve a tak tak nevim no kazdopadne to bylo mile....

ameliejulliette
19. srp 2011

Ahojte,
tak my bychom pomalu mohli začít, ale hlídáme synovce plus mm jde večer do hospody... 😝 I když, opilé spermie mívají prý štěstí 😀 ale tak leda potichoučku... no uvidíme... 😀

malinka_02
19. srp 2011

@jituska86 a náběry ti teda udělal teď nebo až příště?

Hoky mám 2 takové delikátní dotazy snad mi poradíte.. HA neberu už dlouho, mrcha přišla, sem teprv 12DC ani ovu se atím nechystá a od MS mě bolí tak divně prsa, ne bradavky jak tu popisujete, ale jakoby párkrát za den takový jakoby sevření..ale ani citlivý je nemám tak nevím co to může být..Nemáte někdo zkušenosti?
A druhý po tulení se mi už několikrát stalo, že když "to" 😀 ze mě vyteče jsou v tom kapičky krve a nevím zda ze mě nebo z manži..

ivis85
19. srp 2011

ahoj hoky
@antana123 hele ale smlouvu na dobu urcitou ti muzou dat podle zakona jen 2x, pak uz musi byt na neurcito!

rajule
19. srp 2011

@malinka_02 Ahoj no tak mě bolí prsa tenhle měsíc řádně a to asi od ovulace, takže nevím. Měla jsem to i minulý měsíc, ale to jsm brala ATB a měla rozhozený cyklus bolely mě celý měsíc - už jsem myslela že jsem těhu, ale nic. Mohou to být hormony, pracuji u doktorky tak jsem se jí ptala i mi je nabírala. Ta krev by chtěla zjistit jestli je z tebe, nebo z tvého muže, u tebe to může být třeba porušení nějakých cévek při sexu, nebo tak, ale u manži by to byl docela průser.

d.h.86
19. srp 2011

jj,snad to pujde,myslím,že kilo za týden není moc,že by to mohlo jít,tak uvidíme,poctivě zapisuju co jím a ani mě to tím pádem neláká jíst něco navíc 😀
jinak ovu nevím,nejspíš nic,já asi ovu ani nemám,ale milovat se budem,to je jasné 😀 i když minulý ěsíc byl více promilovanej

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02 pokud ale otehotny a nedej boze ji vyhodi tak ma 6mesicni ochranou dobu po kterou ji musi zamastnavatel platit nemocenskou..ptala sem se na to na gynde. 😎

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02 nene ted me jenom prohlid rekl mi ze sem tehotna a prist eze uz udelame nabery a tak..pokud tam mimi bude tak ja bych podle MS mela byt 9+1tt kdyz pujdu na kontrolu ale podle doktora prej 8+1tt tak doufam ze prcek ted rychle poroste aby to vse dohnal i kdyz je pravda ze chut k jidlu teda fakt nemam. zhubla sem jeste 2kg

jituska86
19. srp 2011

@malinka_02 ¨platit nemocenskou po dobu nez nastoupis na materskou 🙂

jituska86
19. srp 2011

Jinak vsem preju krasny dobry ranko i kdyz krasny rano az zas tak nebylo.....ja uz sem dneska slozila kocarek zase do krabice a pristy tyden ho budeme odvazet.....jeste sem z neho neco vzala a hodila do pracky.....je aj uz chci vozit ale to si jeste pockam.....nejmim 30tt. hihi

blondatabruneta
19. srp 2011

@ivis85 mně se zdá, že už je to jinak.. dřív to tak bylo, ale teď to nějak projednávají ve sněmovně nebo už shcválili, to nevím, že ten počet prodloužení buď nebude omezenej vůbec nebo myslím na 5x

janule8
19. srp 2011

Já si myslim že už je to jinak, že smlouvu na dobu určitou tě můžou dát víc jak 2x, osobně už mam 4 smlouvy na dobu určitou.Tak sem stále čekala s mimčem až budu mít na neurčito, ale teď sem se rozhodla že čekat už nebudu. V září letíme na dovču, tak doufam že si přivezeme malou fazolku v bříšku 🙂

malinka_02
19. srp 2011

@janule8 to budu držet palce
@jituska86 aha tak to jo, a ani na hcg ti nebral? A proč si skládala kočárek? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru