Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m hele a muzu se zeptat, rodit budes taky tady v UL? nebo v TP?

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 Jojo,to je normální utz jako na gyndě,akorát že když ti zabere to srdíčko tak je to ještě zbarvený červeno modře,jak proudí krev a pupečník taky,jinak tělíčko je normal černobílý.To video trvá asi 2 a půl minuty,ale je to kvalitnější obraz než na gyndě

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 Jojo rodit budu v UL ,v Teplicích ani náhodou,proto jsem si našla gyndařku v Ústí.Ty taky v Ústí?

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m tomu rikam informace 🙂)) 😀 diky za ne 🙂

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m ja prave TP znam jako hrznou nemocnici a snad jeste horsi porodnicko-gyn. oddeleni z vypraveni od ruznych teplicanu a teplicanek.. ja samo, ze v UL... treba budeme rodit spolu 😀 jakou mas gyn?

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 nemáš zač🙂.třeba se v porodnici sejdem🙂

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 Já tam byla na praxi jako sestřička,takže z vlastní zkušenosti můžu říct hrůza.Já chodim k Marečkový

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m treba .. a ja na kocicarn na tebe budu kricet " JAJA.M jak se dychaaa???!!!" 😀

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 😀 já už to úplně vidim

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m tam jsem taky chodila, prej je dobra, odesla jsem od Hrbkovy, kteoru jsem mela od 13let, pac mi nevyhovovala a i z jinych duvodu prave k Mareckovy.. ale pak se uvlnilo jedno misto u Zakovy, kam jsem chtela vzdycky, tak jsem zase odesla. Takze u Mareckovy jsem byla 1 😀

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m jestli se tam potkame, tak me budes mit za neuveritelnou hysterku a kravu :-d pac ja hrozne panikarim 😀 i kdyz jinak, co se tehu netce, mam na salamu a k doktorum chodim fakt zridka, kdyz uz umiram.. takze kdyz uz tam jsem, stoji to za to 😀 pripravuju se na to uz ted... 😀

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 😀 já jsem k Marečkový přešla hned jak se mi na testu objevily //.Předtím jsem chodila právě do Tp.A je i na dobrym místě,tak se k ní z Tp dobře jede.A kdy jdeš na cukr?Mě čeká 2.12 a už teď mám hrůzu,já totiž jakmile se nenajim do půl hodky potom co vstanu tak zvracim.A tam se musí nalačno a najíst se můžeš až po 11hod.Tak to tam semnou budou mít zajímavý 😀

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 Aspoň se tam taky zasmějem 😀 .Já mám taky hroznej strach,ale zatim to mám 50 na 50.Mám prý hrozně úzkou pánev,tak mi dr řekla,že musim mít malý mimi,jinak pújdu císařem,což teda nechci

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m 🙂 ty jo, takze pro tebe taky nova dr... no ja presla k zakovy a do 4mesicu jsem otehu 😀 jsem hrozne rada, ze jsem tam, kde jsem... fakt.. no na cukr jdu ve 24tt... jeste nemam zadanku, daji mi ji az pujdu na ko k moji dr 6.12.. tak pak se nejak objednam... ty jeste zvracis? Ja musim rict, ze na zacatku tehu jsem ani nevedela, ze jsem tehu(krom bolavych prsou - to byla vec), ale musela jsemhodinu co hodinu jist, pac ne ze bych zvracela, ale bylo jako divne... pak jsem asi dohromady tyden prozvracela - ne tyden v kuse... a ted uz klid.. 🙂 musim rict, ze jsem to cekala horsi.. ted se bojim, aby si tohle dobry na zacatku nevybral porod 😀 Ja mam panev sirokou odjakziva... takze doufam, ze se mi bude rodit pekne.. to s tim cisarem ti nezavidim, ani nevim, jstli tady v ul jde jen castecny uspani... mam pocit, ze jo...

jaja.m
17. lis 2011

Já teď zvracim jen když se po ránu hned nenajim.Jinak mi je už dobře.Ale první ty tři měsíce byla hrůza to mi bylo zle celý den.Tos měla štěstí,oni ještě řikaj,že se to může vrátit nakonci těhu,tak doufám,že to nebude můj případ.A na ten cukr se nesmí jíst od půlnoci,tak sem na to zvědavá.Ale jde semnou manžel,tak mě bude podporovat🙂.Jojo naštěstí to tam taky dělaj.Švagrový ho tam dělali.Ona chtěla celkovou narkozu,ale nakonec jí právě přesvědčili na tu lokální.

terioza1
17. lis 2011

@jaja.m ty jo, takze mas krusny tehu, co se zvraceni tyce.. no zase jsi alespon vedela, ze miminko je v poradku 🙂 to ja si pripadala jako netehu... No tak to jde ta lokalka, ale manzel u toho stejne nesmi bejt.. hned jak miminko vyndaji, ukazou mu ho... to jsem se docetla.. tak uvidis. ale prala bych ti, abys rodila normalne.. to je asi lepsi... hned jsi fit... ja chodim na ko sama... pritel se nejak k tomuhle nema... ☹

jaja.m
17. lis 2011

@terioza1 Jojo u tho nesmí být no,tak doufám,že budu rodit normálně aď si to vychutná semnou 😀 .Na normální kontroly semnou taky nechodí,vždy mě tam jen odveze.Tam se prý stydí jít 🙂 .Byl semnou akorát teď na tom srdíčku a půjde na ten cukr,abych tam nebyla sama.A u porodu s tebou bude,je to prý lepší,prý jsou hodnější 🙂

terioza1
17. lis 2011

@jaja.m segra taky rikala, ze si moc sestry a doktori nedovolej, pac tam je chlap, je to i logicky, ze jo 🙂 no bude tam se mnu segra a muj chlap se rozhoduje... ale ja ho dokopu. on uz 2 deti ma a ani u jednoho nebyl, tak ma trosku strach 😀 taky me vzdycky odveze a jde si zacvicit.. nebo si jedu ja svym autem a dame sraz doma, az jsem po kontrole 😀

jaja.m
17. lis 2011

@terioza1 Je se máš,že máš ségru.Já mám tři bráchy a ty tam teda nechci 😀 .Ten můj tam taky nejdřív nechtěl,ale teď už chce.teda jestli se poštěstí a půjde to normálně.

luckamb
25. lis 2011

@terioza1 gratuluju k holčičce....ty jo a ty už si 21tt.....to strašně letí.

terioza1
25. lis 2011

@luckamb dekuju .-)))) No a to jeste nevis, ze zitra zaciname 22tt... ale na mk se to ukaze az v utery 🙂

luckamb
9. led 2012

@terioza1 jéé, takže holčička!!! Gratuluju

terioza1
9. led 2012

@luckamb 🙂 je to tak... dekuju 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru