Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

eleonor
1. črc 2011

@petss jé, vy jedete na Pastviny? Tak my tam máme teď v červenci taky namířeno, ale ne na svatební cestu , ale na čundr, už se tam hrozně těšíme 🙂 Moje mamka jezdila na tábory kousek od Pastvin, ale moc dobrý vzpomínky na to nemá, říkala tomu "vyhlazovací tábor" 😀

terioza1
1. črc 2011

Ahoj holky, tak carka sili. uz ji nemusim zkoumat na svetle... Vcera jsme se ale s pritelem porafali, takze mam blbou naladu... Koho by nenasralo, kdy vyvezl kvuli vysvedceni svoji dceru do obchodu a vzal rovnou bejvalku taky.... Tyyy voleeeee!!!!! Podle nej to nic neznamena, ze to udelal kvuli holce, aby mela taky radost a ze prej se spousta lidi schazi i po rozvodu jako kamaradi.... Viz Maresovi !!!! Kreten 😀

ameliejulliette
1. črc 2011

@eleonor supeer 🙂

Mně je dneska divně, bolí mě podbřišek a točí se mi hlava, na ms je ještě brzy, tak je to divné, mm si dělal srandu, že už se nám zahnizďuje mimík, ale to je taky blbost, jsem 7. den po ovulaci... Tak asi prdíky 😀

maxi.smile
1. črc 2011

@terioza1 hm..je to sice blbý, ale pokud jsou za dobře, tak furt dobrý, kvůli tomu jejich dítěti...a pokud má dítě s bejvalkou, tak bohužel budeš tohle muset zkousnout...v kontaktu prostě budou.....Raduj se z //, je to paráda, skvělá zpráva a ostatní hoď za hlavu 😉

denousek
1. črc 2011

@ameliejulliette jj v tom je proste to kouzlo proto je snazici doba u kazdeho jina nekdo se snazi 6 mesicu a nekdo 4 roky a cele 4 roky proste vypnout nedokaze ☹(

jeste k tomu jsem to dnes dostala ☹(

d.h.86
1. črc 2011

@marcelkap a jak jsi dlouho kojila?já vlastně ani nekojila,ale odstříkávala mlíko malýmu,on byl po porodu a vlastně celkově před operací srdíčka slabej a ještě měl rozštěp v pusince a já plochý bradavky,takže jsem měla elektrickou odsavačku-všichni mi tvrdili,že o mlíko brzo přijdu a já o něj nepřišla ani těma mega velkýma nervíkama co jsem měla,když byl malej na operaci a po ní
ale vydržela jsem téměř 9měsícu-malej byl na mateřským celých 8měsíců,pak ž bylo mlíčka mín,třba jsem odsávala jednou denně, nebo obden,takže víc měl nutrilonu a řekla bych,že mu míchání mateřskýho a nutrilonu nedělalo dobře
tak zustal na nutrilonu a já díky homeopatikum odbourala mlíčko za cca 3týdny
takže si myslím,že i když to bylo tak komplikovaný,takj jsme vydrželi dlouho

ameliejulliette
1. črc 2011

@d.h.86 To teda čumím, jak jste to zvládli dlouho, klobouk dolů.
@denousek ☹ Tak zkus věřit, že teď je to na delší dobu naposled...

denousek
1. črc 2011

@ameliejulliette jj to uz verim douho a tejne je mi to prd platny ☹( ach jo..no proste uvidime co pak v tom caru..posledni sance a uvidime...

kajra
1. črc 2011

ahoj, Marcelkap: PMS je premenstruační syndrom: je to bolení břicha, v kříži, na zvracení, únava, atd....
Dneska jsem měla dostat mrchu. Zatím nic. Tak uvidíme...🙂
Ameliejulliette: čtu správně, že Tvůj chlapeček má jen 4 měsíce? a už chcete dalšího prcka? 🙂

d.h.86
1. črc 2011

taky jsem koukala
@ameliejulliette teprav 4měsíce a už druhý

michelina1
1. črc 2011

ahojky holky s přítelem jsme se začali v červnu taky snažit o miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli se k vám můžu přidat 🙂

d.h.86
1. črc 2011

@michelina1 ahoj,určitě se mužeš přidat,to je jasný,podle mě čím víc nás bude,tím víc nás to bude bavit

michelina1
1. črc 2011

@d.h.86 děkuju, taky si myslím že to bude víc fajn... hledala jsem právě "místečko" kam bych zapadla 🙂 co jsem tak narychlo projela diskuzi, tak koukám, že už tu nějaké těhulky jsou 🙂... snad to tu půjde všem takhle pěkně 🙂... a jak jsi na tom ty se snažením??? 🙂 jinak jsem viděla na jiné diskuzi, že si tam snažilky dělají takovou přehlednou tabulku - přišlo mi to docela fajn 🙂 nezkusíme to taky??? hned udělám ukázku, jak to tam mají 🙂

svija
1. črc 2011

@d.h.86 - no jo, na Vysočině je hezky. Byli jsme kousek od Poličky a bylo to super.

@michelina1 - jasně, že se můžeš přidat 🙂 . Kolikátý den cyklu jsi teď, před menstruací nebo už po?

My dnes byli na posledním cvičení pro matky s dětmi před prázdninama a navíc mám manžela doma, tak mám dnes havaj a můžu koníkovat.

michelina1
1. črc 2011

tabulka

michelina1............. 1. snažení............12 DC (Calibrum babyplan)

michelina1
1. črc 2011

jenom že je to takové přehledné tak jestli se někdo přidá 🙂

svija
1. črc 2011

@michelina1 - tabulku už máme, má ji ve svém fotoalbu @marcelkap, musíš jí zaslat žádost o přátelství, abys jí viděla a pokud jí zašleš údaje o sobě, tak tě tam taky přidá. Jinak, já jsem dnes 11DC, tak se budem snažit spolu 😉.

michelina1
1. črc 2011

@svija 😉... no jsem ještě před ovulací - vysadila jsem prášky před 3 měsíci a to jsme se chránili a já jsem se sledovala - měřila bt - vím, že ovu mívám později - až tak 17-20 DC 🙂 a pak luteální fázi 12 dní 🙂 vždycky stejně... a jak jsi na tom ty??? 🙂

d.h.86
1. črc 2011

my měi taky na diskuzi tabulku-jméno,datum narození,pak den cyklu a datum,kdy jsme našly // a potom se dopisovaly TP a jména dětí

michelina1
1. črc 2011

@d.h.86 jéé to je pěkný 🙂 já už bych chtěla // ale ještě mám dost času 🙂... ještě tu ani není ovu, ale těším se jestli je najdu 🙂... a ty jsi dnes na tom jak??? 🙂

d.h.86
1. črc 2011

@michelina1 no,já fakt nepočítám,že bych byla těhu,mám PCO(polycystická ovaria)a malýho máme až z druhého pokusus umělého
jinak mám dostat mrchu pondělí,tak se fakt nemužu dočkat,ovu nejspíš nemívám,tak asi nic,ale beru od pátka homeopatika,tak uvidím,jestli k něčemu budou

michelina1
1. črc 2011

@d.h.86 no co ty víš, třeba se stane zázrak a těhu budeš... no snad ty homeopatika pomůžou 🙂

d.h.86
1. črc 2011

@michelina1 dík,no,my poctivé snažení teprav tak měsíc nebo druhý,tak si říkám,že je brzo

svija
1. črc 2011

@michelina1 - to jsi na tom dost podobně, já mám ovu taky tak mezi 17-19 DC, sice neměřím teplotu, ale podle čípku a hlenu. Mám to i potvrzené od doktora na UZ. Délku luteální fáze neznám, ale taky mám o něco delší cyklus, tak těch 30, 32 dní 🙂 .

svija
1. črc 2011

Jo a jak jste tu včera probíraly ty homeopatika, tak já zas hodně věřím na čínskou medicínu, pomocí bylinek a akupunktury se toho dá taky udělat hodně.

michelina1
1. črc 2011

@d.h.86 no aspoň, že to bereš takhle 🙂... je pravda, že to prostě asi není většinou záležitost jednoho měsíce...

@svija no tak podle čípku moc nepoznám, ale hlen to bych možná zvládla 🙂... Tak to budeme tenhle měsíc v tom vážně asi spolu 🙂 teda myslím v tom čekání 🙂... Jinak hned den po ovulce mě začnou bolet bradavky a bolí tak 4 dny pak to přejde, tak to mám vždycky jistotu, že ovu už byla 🙂 Už se moc těším na DPO 🙂...

jessulka
1. črc 2011

Ahoj snažilky, mohu se k vám přidat? Jmenuji se Jessica, je mi 28 let a strašně moc toužím po miminku. Včera jsme se poprvé pokusily na ostro, tak se už moc těším, zda se tento měsíc zadaří.

d.h.86
1. črc 2011

@svija taky mi ted psala známá,že jí pompohlaa čínská medicína,tak uvidím
ale já beru teprav týden tyx homeo,tak je asi brzo
jinak beru to tak nějak,no,někdy je mi ze všeho do breku a mám chut vše vzdát a vykašlat se na nějaký snažení který k ničemu nevede,ale na druhou stranu chci holčičku,tak se budem snažit

michelina1
1. črc 2011

@jessulka ahojky tak to jsme tu dnes 2 nové, to mám moc radost 😉... Kolikátý jsi dnes DC??? 🙂 Já 12 🙂... a už jsi měla ovulku??? 🙂

moncicak.as
1. črc 2011

@jessulka Vítám Tě🙂 My už se snažením začínáme, i když zatim asi střílíme naslepo, páč jsem 7DC, ale co, trénovat se musí 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru