Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

miselinka2
10. črc 2011

přesně tak nějaká nová těhulka. nám se zadařilo hned první měsíc což sem byla strašně ráda ted hlavne jen nic nezajřiknout ale tyhle vedra mi davají zabrat ... je mi strašně 😒

d.h.86
10. črc 2011

@miselinka2 fakt?tak to gratuluju
no,u nás se asi druhý mimi konat nebude,nějak se mi do toho nechce,protože už ted vím,že to nepujde
ale doufám,že se na vás mužu občas přijít podívat

moncaka
autor
10. črc 2011

@miselinka2 gratuluji a držím pěsti, hodně moc!!!!

miselinka2
10. črc 2011

no hlavně se bojím aby se něco nepokazilo . jinak holky kdy jste to říkaly budoucím babičkám mám strach zže to do 12tt nevydržím

amallie
10. črc 2011

@zr.ska jehe, tak to jsme na tom presne stejne 😉 kdy se chystas testovat?

kleopatra35
10. črc 2011

@d.h.86 neříkej, že nepůjde...podívej..minule se to také povedlo...tak nech všechno být a mazlinkujte se dle chuti...ono to příjde...uvidíš.

amallie
10. črc 2011

@d.h.86 ale pujde, kdyz ti chodi ms pravidelne, tak je to dobry!!!!

kleopatra35
10. črc 2011

@miselinka2 no my to budem oznamovat až po 12tt, ale čím dýl, tím líp...páč si to dokážu živě představit...každý den telefony, zda nepotřebuji to a nebo to..a že příjdou na pokec a na kávu...a já jsem teď v takovém stádiu, že když už se doma s manžou sejdem, tak chci mít klid a ne nějaké rádoby obstarávání od rodiny...asi to zní blbě, ale lepší je, když to zatím nikdo neví...a hlavně z těch všech příspěvků z celého fora mám pocit, že každá mamina alespoň jednou o mimčo přišla..dokonce i začátky 5. měsíce nejsou méně častou vyjímkou...takže ted jsem na tom tak, že se strachuji, aby vše bylo OK, aby se plod udržel, zítra jdu na 1. prohlídku a pak (pokud nějaká chvilka klidu a jistoty vůbec bude) si to chci užívat jen s manžou a až fakt to bude na mě vidět, tak půjdu s pravdou ven....je to týden, co jsem to zjistila a je pravda, že první chvíle byli strašně šťastné a teď jsem jen plná strachu, aby vše bylo OK...ach jo.

amallie
10. črc 2011

Ja bych to rikala az po 12tt, kdyz jsou hotove vysledky NT screeningu a clovek uz vi, ze je to ok a ceka zdrave mimco 😉 u nas to tak bylo s prcinkou a skvely, do ty doby jsme si to uzivali jen s manzeldm 😒

d.h.86
10. črc 2011

@kleopatra35 nj,ale to jednou když jsem otěhotněla přirozeně,tak jsem potratila a malej vyšel až z druhého pokusu umělého oplodnění
a mě se asi do třetího pokusu nechce
a co se týče mazlinkování dle chuti?tak to mi vyhovuje,nemám na to vubec chut 😀
@amallie to sice ted od zastavení laktace chodí,ale co z toho,když nemám ovulku

amallie
10. črc 2011

@d.h.86 podle me urcite mas, jinak by ti ms nechodila pravidelne! Zkus zmerit BT a potvrdis si to 😉 Fakt, ver mi 😉

kleopatra35
10. črc 2011

@d.h.86 uvidíš, držím Ti palečky a koukej tu chuť někde najít...nicméně,..bez sexu Ti to zaručím i já, že to nepůjde....a jsi si jistá, že ovulka není?

kleopatra35
10. črc 2011

@amallie jak je to s tím NT screeningem?? tam se zjistí co všechno??? Když vyjde dobře, je to jistota nebo stále ne?? někde jsem četla , že se platí, jak to je?? a ten se dělá v 12tt?? Jak to probíhá??

martinka87
10. črc 2011

@d.h.86 jejda,to je skoda... Ale uvidite,nemyslet na to a treba se zadari prave proto 😉

Twilight knizky jsou super,strasne me to bavilo,mela jsem vsechny dily precteny za tyden 😉)))) a ze hraje v HP bylo mile prekvapeni 😉

d.h.86
10. črc 2011

holky,já mám PCO,mě dr řekl,že ovlka muže být každý měsíc,ob měsíc,jednou za pul roku,jednou za rok nebo vubec
ted jsem si dělala testy a vubec nic
jinak to žena to myslím nebo ne asi na to nemá vliv,mám danou diagnozu
jinak s tou chutí nevím jak,ale nějak mi to nechybí a netoužím po tom,proto se mi ani do mimi nechce,musela bych se asi přemáhat 😀
co se týče BT-kdysi jsem měřila a vypadalo,t o,že nic
a na víc ted s mimi se mi to moc měřit nechce

zr.ska
10. črc 2011

@amallie Chystám se testovat až tak za týden, protože minulý cyklus jsem testovala už 8 DPO a našla jsem tam dvě čárky...ale 12 DPO jsem to dostala. A to jsem měla celkem asi 5 pozitivních testů a čárka sílila. Takže teď chci raději počkat, abych nebyla zase zklamaná...Takže příští víkend spolu můžeme testnout 🙂

terioza1
10. črc 2011

@zr.ska drzim ti pesticky..... fakt, moooc...

d.h.86
10. črc 2011

@zr.ska tak to držím taky palce,to vubec neznám ten pocit,jen tak najít dvě čárky na testu

zr.ska
10. črc 2011

@terioza1
@d.h.86
Děkuju moc holky 🙂 A kdypak budete testovat vy?

zr.ska
10. črc 2011

@miselinka2 Já jsem to minulý cyklus vyžvanila hned svojí mamce a jak to dopadlo...., ale teď už budu rozumnější a počkáme asi až do 12tt...mimochodem gratulujiiii 😉
Jsem tak ráda za každou těhulku! hned mam lepší náladu 🙂

miselinka2
10. črc 2011

@zr.ska tak jo pokusím se to vydržet jinak moc děkui za odpovědi .. je to moje první tak že sem z toho značně nervozní a bojim se cokoliv dělat abych neublížila ...nějaké rady zkušenosti pro mě ? 🙂 děkuju moc

terioza1
10. črc 2011

@zr.ska ja po mym "potratu" ve 4tt+2 se bojim, aby vubec tenhle mesic ovu byla, i kdyz mi dr rikala, ze by mely pusobit jeste ty leky... a ze prej to je jako kdyz pohnojis zahradku.... Stalo se mi to, co tobe, ale trosku pozdeji...

d.h.86
10. črc 2011

@zr.ska tak já nemám co testovat,právě končí MS

@terioza1 přeji moc štěstí,mě to taky všichni říkali a rok nic a pak jsme šli do centra asistoaný reprodukce

zr.ska
10. črc 2011

@miselinka2 My se taky teprve pokoušíme o první... 😉 Ale snažím se chovat jako těhulka už teď, co kdyby to už klaplo viď... 🙂 takže se snažim jíst zdravě a tak...A vám se to povedlo hned napoprvé?
@terioza1 To je mi líto, ale alespoň že to nebylo až později a můžete se hned snažit...Já když byla 12 DPO tak je to asi 3tt, když se to počítá od poslední MS, nebo se pletu? Držím palce ať ovu dorazí a můžete se snažit dál 😉

miselinka2
10. črc 2011

@zr.ska jo jo hnedka napoprvé což se fakt strašně divím.. ale sem štastná ..zitra si dojdu k dr at mi to jeste potvrdí i ona...sice spousta testu ale chci uz k ni chodit at me poradne hlídá mám fakt strach ... člověk neví co ho kdy může potkat ...at se vám taky zase brzo zadaří ...

terioza1
10. črc 2011

@d.h.86 dekuju, ja tomu verim, ze se to povede... fakt tomu verim, verila jsem tomu i minuly mesic a i jsem pocitovala, ze se neco stane... taky ze jo...Ale ted to fakt vyjde, vim to .-)
@zr.ska jj je to cca 3tt... ja mela tyden a neco vynechanou ms a testy pozitivni. pak jeden den test negativni a prisla hoooodne silna ms... ale jen 6dni.... tak snad se zadari, ja tomu fakt verim.

martinka87
10. črc 2011

Ja jsem tento vikend straaaasne unavena,ale to prikladam spis RS nez tehu... Btw. jake jsou ty nejrannejsi priznaky tehu??? 😉
Juchuuuu,tak prave cekam az mi manzilek pusti Twilight 3 😉 sedi za mnou a pracuje,tak ja se budu rozplivat 😀

moncicak.as
10. črc 2011

@zr.ska Já jsem dnes 16DC a podle BT ovulka ještě neproběhla, nebo je ted někdy, sama bych řekla, že už byla, ale teplota nestoupla, takže asi ještě ne...tak ještě ,,pracujeme" 😀 Takže u mě testovat nejdříve tak za 15 - 20 dní, dřív to asi nemá vůbec smysl 😠 No, doufám, že to vyjde, nejsem vůbec trpělivej člověk, první dítko bylo na 1.pokus, tak druhé bude taky, musí 😀 😀 😀

moncicak.as
10. črc 2011

@martinka87 Já měla příznaky těhu, jako zvracení, u prvního až kolem 9.týdne, takže začátky jsem ani nepoznala, že jsem těhu nebýt testu 🙂

moncicak.as
10. črc 2011

@d.h.86 A vsad se, že až se na to vykvajzneš a jednou prostě dostaneš chuť jen tak, ne za účelem plození, tak to vyjde 😉 Tak je to většinou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru