• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@d.h.86 jj rika se to, ale kdo to ma vydrzet :slight_smile: :grinning:
26. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 neboj nadavat urcite nebudu :slight_smile: Opravdu necekam ,ze by to zrovna tenhle mesic vyslo, takze se vpodstate tesim, az MS prijde a budu vedet, ze je vse ok a muzem zacit nanovo :grinning: Ale je fakt, ze kdyby se misto MS objevili do tydne dve carky na testu... :grinning: Ted mam proste depky, ze me ceka akorat litani po doktorech a vyvolavani MS a kdo vi jaky dalsi nic moc scenare :angry:
26. črc 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatkoz neplas, treba se zadari a ani neudes vedet jak
26. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatkoz ale prd vyvolání,to by muselo být větší zpoždění
26. črc 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ono stíhat dočítat a ještě se k Vám připojit tak to je nadčasový výkon :grinning:
Chtěla jsem se Vás zeptat s jakou intezitou se měsíčně snažíte, začínáte hned po MS nebo až kolem ovu nebo to zkoušíte ob den??
Chtěla bych vědět jestli něco nešidíme. :grinning:
26. črc 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zrovna tenhle měsíc teda jedem každý den,hned po Ms,to čekáme netrpělivě,až odejde
ale to spíš i kvuli tomu,že cheme,ne jako že chcem mimi tzak kvuli tomu,prostě chceme
26. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkajp ahoj, my od zacatku ms do zacatku ms.. kazdy den.. mame na to chut.... ne, ze musime(i kdyz musime). :grinning: Nam to pri ty ms nejak nevadi...
26. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takové tempo bych asi nezvládla :grinning:
26. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkajp taky mam obcas pocit, ze to nezvladam, ale kdyz zacne... jde to nejak samo :grinning:
26. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 cože?to jako i přes ms?pochopia jsem to dobře?
26. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 My dřív taky sexovali přes MS, ale ted už ne, mažovi už se do toho nechce :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as to jako fakt?
no,ale je fakt.že jse někde v časáku četla kdysi,že u některé ženy muže dojít zrovna v době MS k oplodnění,ae nevím,logicky si myslím,že nee
ale je fakt,že když to mám ,tak jsu fakt hoooodně nadržená :grinning:
26. črc 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se zacali snazit v kvetnu a uz mam //, tak vas chci podporit, ze me urcite budete brzy nasledovat a hlavne, aby to vsechno dobre dopadlo! :slight_smile:
26. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kixi tak to gratuluju
26. črc 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no, i pres ms.... neni to nijak spatny... je to uplne normalni... nejde mi o oplodneni behem ms, ale o to, ze to je stejne hezky jako mimo ms...

@moncicak.as my jedeme jako kralici porad .-D
26. črc 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonce jsem zjistila, ze kdyz me boli bricho a sexujeme pri ms, bruch neboli.... jak rikam, neni to spatny :grinning:
26. črc 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik tak sedm dětí je fakt nářez, jak se scházíte časo? já mám jednu ségru a je pořád plnej barák, až bych si někdy odpočinulaod toho humbuku (i když až budu doma, tak za ty návštěvy budu ráda :wink: ) tvá ségra zdědila nejen plodnost ale i dost náročnýho koníčka :grinning:
@kotatkoz já mám jeden měsíc ms třeba za 29 a další za 32 a pak zas 29, asi podle strany, ze který zraje vajíčko :confused:
@terioza1 sex přes ms je u nás už docela minulost, po deseti letech jsme se trochu zklidnili, na začátku to mohlo bý 3x někdy i 5x denně, teď tak 3x do týdne, ale @lenkajp po ms startujeme denně max obden tak do 23 DC ...
26. črc 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, vy teda jedete...já jsem dneska tak vyšťavená, že nejsem ani schopná vyplodit nic rozumného :sweat_smile:
26. črc 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis85 deset let je dloha doba, my jsme spolu dva roky, to na blbiny mame jeste cas... dokavad nebude mimi :slight_smile:

jinak mi je dneska nejak divne, knedlik v krku jako na zvraceni, boleni bruchu jako pred ms, prsa tlaci.... ze by se zadarilo? v sobotu se ukaze...
26. črc 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mně není nic, krom toho, že sežeru nač příjdu, takže ms dorazí a to za cca 5 dní, to je jasný :slight_smile:
26. črc 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ja se tedy taky pridavam jelikoz se s partnerem snazime od zacatku cervence take o miminko pred 2 mesicema sem vysadila AK....a beru listovku tak snad se to povede..moc si miminko preju.
26. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jituska86 Ahoj, vítej mezi námi a přeji Ti, aby se hodně brzy zadařilo ;) Plánujete první?
26. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka To jsme na tom uplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: Taky sežeru nač přijdu, ale jinak nic, minulý měsíc jsem určo těhu nebyla, a prsa mě bolela, jak blázen, a ted nic, tak nevim, možná pomáhá na předmenstruační příznaky ten Kotryhelovej čaj :wink: Má to zmírňovat příznaky MS, tak to asi funguje :slight_smile:
26. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 Taky tě vítám :wink: Ať se brzy zadaří :wink:
26. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 vitam te mezi nami .-) At se brzy zadari... mas pravidelnou ms?
26. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jojo planujeme prvni a od posledni Ms spolu spime kazdy den...jesTli se zadarilo bych mela zjistit kolem 5.8
26. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak nak se da rict ze jo nikdy sem nemela problem....je mi 25le tak snad jo moc moc si to preju porad koukam na kocarky a postylky...no blazen....ale priznaky zatim asi zadny
26. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
moc si to preju
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as já si ten kontryhel snad taky koupím, protože to břicho mě už teď 23DC bere fest a myslím, že se to bude stupňovat a stupňovat, už mám problémy zase i sedět :frowning2:
26. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek