Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as nech me v ty naivite.... Je to tak hezky 😀

d.h.86
27. črc 2011

@moncaka to my fakt skoro pořád
jinak dítko se mi taky ozývalo před chvilkou z postýlky

martinka87
27. črc 2011

@moncaka ale to ja taky,neboj pozadu nebudu...

Joooo,to mi stacilo dneska na zahrade,jdeme si dat veceri a psi stekaj,deti jecej... Idylka fakt!! 😉

martinka87
27. črc 2011

Mne se tu neozyva nikdo,za to zivani uz dlouho 😀

moncaka
autor
27. črc 2011

To já doufám, že dítě bude noční tvor po mně, abych se mohla v noci zabavit jinak než datlením do pc 😀 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Já si říkala, že bude spát v postýlce, bude chodit spát brzy....a výsledek? Ve svý posteli spí až od 2 let a stejně v noci přiběhne k nám na letiště, je ještě vzhůru, a když jde spát kolem 19.hodiny, tak se ve 23:00 vzbudí, že se mu už nechce spát a jde za mnou do obýváku 😀 Ale za to ráno vstáváme luxusně mezi 09:30 a 10:00, už se podařilo chrupat i do 11:15 😀 😀 😀

moncaka
autor
27. črc 2011

Holky, furt jste ve střehu, kdo co píše a nač kdo reaguje?? Já ještě jo, heč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka87
27. črc 2011

Tak ja doufam,ze ditko po mne nebude,pac ja jsem byla uz ve 4 "vypinkana" 😀

martinka87
27. črc 2011

@moncicak.as tyyyyyyjo,tak to je dobrej vykon!!! 😉

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as no to je taky krasny to vstavani.... tak to bych si taky prala.. ja bych chtela mit sebe jako mimino... chodila jsem prej spat v 18:00, vstavala jsem jen 2x na kojeni, spala jsem pak do 10, najedla se, sla spat, vstavala jsem okolo 12-13hod na jidlo a sla spat... v 17hod na jidlo a v 18 zase spat... 😀 A takhle jsem to mela asi do mych 3,4let. a spani miluju dodnes... 😀..

terioza1
27. črc 2011

@moncaka tak nejak 😀

martinka87
27. črc 2011

@moncaka ja taky,ale pomalu se jdu ubirat do hajan 😉

moncaka
autor
27. črc 2011

@martinka87 no, tak jako malá jsem byla, použiji Tvé krásné slovo, vypinkaná kdykoli, když nastala osmá hodina večerní a vypinkaná jsem byla až do šesti do rána a to téměř 1,5 roku, kdy jsem spala opravdu max. 2 hodiny v noci.....maminka si užila 😀 😀 😀 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@martinka87 To by mě zabilo, takovýhle vstávání, raději at je dýl vzhůru, ale at mě nechá ráno vyspat 😀 😀 😀 jen chudáci sousedi, v 10 tu ještě zpívá písničky a oslovuje mě ,,ty papriko"...holky, jako luxusní období....řeknu mu at se nají, páč u jídla blbne a odpověď ,,boha mia, to je hlozný" 😀 😀 😀

martinka87
27. črc 2011

@terioza1 tyyyyjo,Tebe ani nevedeli ze maj 😉

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Takový chci 2.dítko 😀

martinka87
27. črc 2011

@moncicak.as hihi,to je vtipalek 😀 ja prave moc spava nejsem a docela to kvituju,se bude u mimi hodit,snad mi to vydrzi!! 😉

moncaka
autor
27. črc 2011

Mně je to jedno, jaké dítko bude.....hlavně aby moc nebrečelo, abych s ním mohla pracovat 🙂 🙂

terioza1
27. črc 2011

@martinka87 no ja si taky myslim... Hele matka me ulozila a hrali do noci dostihy a sazky... no a mam byla pak stejne vyspana, pac jsem spala porad, takze to mohla vpohode dospat... rvali a hral u nas doma prej celej barak.. meli jako jedni z mala dostihy a sazky... A ja pinkala.... 🙂 Jak roztomily...

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as ja hned to prvni 😀

martinka87
27. črc 2011

Tak ja jdu do hajan.. Dobrou noc a blesky bleskyyyyy 😉 at vas hezky stipou celou noc 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@martinka87 Taky taky 😉 😀

terioza1
27. črc 2011

@martinka87 taky taky 🙂 dobrou

moncaka
autor
27. črc 2011

Tak a klid....😀

d.h.86
27. črc 2011

taky asi pujdu do hajan,malej zaíná lézt tak mě začíná vyčerpávat
ale manža usnul,měl migrenu
nebo možná výmluva na sex? 😀 😠

deyana
27. črc 2011

teda vy ste ukecaný já to po vás ani za ten den snad nedočtu 😀

terioza1
27. črc 2011

teeeeda, najednou ticho po pesine.... to je boom 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@d.h.86 Pomalinku to tu odpadává 😀 😀 😀 Už je chudák asi vyčerpaný 😀 😀 😀 Já teda nejdu spát, ale jdu makat, koníka jako na chvíli vypínám, jinak bych nic neudělala 😀 😀 😀 Tak se tu mějte 😉

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as taky to budu muset za chviku vypnout.. papa

moncaka
autor
27. črc 2011

@deyana říkám, bude to chtít den dovolené 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru