Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
27. črc 2011

Ale taky se budu muset odporoučet, zítra musím již od rána myslet v cizím jazyce a to celý den, tak abych byla svěží a nepletla si to trapně s češtinou 😀 😀 Zítra si česky teda nepokecám...... 😀 😀 😀

jituska86
27. črc 2011

dobrou noc....mi se jdeme snazit o mimco... 😀 😎

frapik
27. črc 2011

@jituska86 Ty se máš. Já jsem dnes přichystala mužíčkovi takovou večeři a přivítání v červeném prádelku a on přišel v půl desáté, najedl se a usnul...... chjo... a to ovuluju... ☹

kive76
28. črc 2011

@frapik no jo s těma chlapama to máme prostě těžký 🙂

sylvinka
28. črc 2011

Ahoj holky, mohla bych se přidat?
Očkem jsem vás postřehla už někdy v tom červnu, teď pár dnů vás dočítám a slušně se pobavím 😉
Rovnou teda říkám, že nebudu asi nejaktivnější pisatelka (navíc jsem se setkala na koni s brutálním šmíringem 😠 ), ale moc jsem se chtěla přidat, tak třeba mě vezmete.

Snažíme se od června + nějaké nedodržování "pravidel" už pár měsíců předtím. Teď jsem 7DC. Mám 3,5 letého klučinu Matyáše, který vyšel na první pokus. S mužem jsme spolu téměř 11let, z toho bez měsíce 4 roky manželé. A jsem učitelka 😀

kvetinka6
28. črc 2011

ahoj Sylvi - mi jsme s mužem spolu taky skoro 11 let - a zamilovaná jsem do něj pořád stejně - ne li víc.....Mi máme doma skoro 3letou Elišku.... 😀

frapik - něco podobného se mi stalo taky.......a co takhle manžu něžně vzbudit v dolních partiích? Aspoň na mojeho to zabírá....... 😎

lilin
28. črc 2011

ahoj holky... jhlásím se po delší době, dočítám jen skokem hopem obrovským...
kočárek - mě se strašně líbí sourozeneckej graco, není drahej a obě děti mají phodlí, kočíky vedle sebe mě zatím moc neberou, navíc jsem ho včera viděla a starší klučina seděl jen jakoby na golfkách pro panenky, plátno trubka a nic....
kdo ted bude testovat??? já se otestovala ráno a byla celkem slušná //, tak ted doufat, že to nedostanu, páč jsem teprva 29 DC....

lilin
28. črc 2011

ted koukám že máme nové snažilky... tak holký... vítám vás a přeji brzké //

frapik
28. črc 2011

@sylvinka Ahoj Sylvi, vítej! Také bychom rádi Matyáška. Ať se vám brzo zadaří přeju. 🙂

lilin
28. črc 2011

ještě jsem se holky chtěla zeptat... za jak dlouho myslíte že bude mít cenu test zopakovat? nebo to mám nechat být a čekat tak týden a pak k mudroj pro potvrzení??? u malé jsem běžela hned, ale to i kuli tomu že jsem měla šílenou chřipku a nevěděla zda si mužu vzít aspon paralen

d.h.86
28. črc 2011

@lilin jéé,gratuluju

@jituska86 manža měl sice migrenu,ale nakone jsme se taky snažili 😀
@frapik ježda,tak to naštve a zamrzí,že?

frapik
28. črc 2011

@d.h.86 Dobře to dopadlo. Ráno mi to vynahradil. 🙂

d.h.86
28. črc 2011

@frapik ráno jo?jak je psáno v KOránu,nejlepší je to po ránu🙂

frapik
28. črc 2011

@d.h.86 Já osobně jsem tedy největší příznivec odpoledních "představení" takhle po obědě.... ;) Problém je v tom, že to je člověk v práci. ☹

skirt
28. črc 2011

@d.h.86 tak to já po ránu teda vůbec chuť nemám, musím se do toho vždycky nějak dostat :D .. protože co bych pro něj neudělala že? 🙂

terioza1
28. črc 2011

@lilin potichoucka gratulace 🙂

lenkajp
28. črc 2011

@lilin Přeji ti úspěch 🙂 Určitě se to povede.
@sylvinka Vítej a ať se ti brzy zadaří. 😉

terioza1
28. črc 2011

@sylvinka ahoj, vitej mezi nami.... preju, at se brzy zadari.. Jaky smiring? Kdo te smiroval?

d.h.86
28. črc 2011

@frapik po obědě?to ne,to je člověk rád,že vstřebá oběd
ale po ránu někdy proč ne,když je čas a klid
nejhorší je,když se vám z postýlky začne smát prcek,to se fakt nedá,nevím jako čemu se směje

frapik
28. črc 2011

@d.h.86 Oběd mi právě dodává sílu do akce. 😀

terioza1
28. črc 2011

@frapik me do spanku teda... 😀 to rano, je to hej 🙂 nebo se probudit a v noci... 🙂

frapik
28. črc 2011

@terioza1 To jsem jednou se závistí vyslechla "hořekování" kolegyně, že ji partner v noci budí, že by se rád "lachtanil". Tak to se mi teda nikdy nestalo. ☹

d.h.86
28. črc 2011

přesně,po obědě tak jít spát
ale je fakt,že když jsme o víkendu doma,tak je jedno kdy,před pobědem,po obědě,kolikrát manža přijde za mnou do koupelny a tam...
jinak noční sexík taky není špatnej,už se mi párkrát stal,manža se přitulil a už jsem ho zezadu cítila,jemně mě u toho kouše do ouška a pomalu začne "funět" 😀

frapik
28. črc 2011

@d.h.86 😎

d.h.86
28. črc 2011

@frapik proč ty černý brýle?

frapik
28. črc 2011

Holky my to tady za chvilku rozjedem jak v nějaký červený knihovně (nebo už fialový... 😉

terioza1
28. črc 2011

@frapik 😀 neni to spatny.... Nekdy si davam budika, pac ten muj to ma rad... kdyz ho jako probudim a sex 😀 Takze ac je vstavani nekdy na pest, kdyz teda zacinam ja, pak je to supr... lepsi teda je, kdyz me budion, to je takovy... no... hezky 😀

frapik
28. črc 2011

@d.h.86 Tobě se ten smajloš nelíbí? Mě přijde pěknej a vhodnej. jako, že ta situace je "cool". 🙂

terioza1
28. črc 2011

@d.h.86 ja se snaz rozjedu za tim mym do prace... 😀 V praci to taky neni spatny 😀

frapik
28. črc 2011

@terioza1 Jojo pěkně nás tu d.h.86 navnadila. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru