• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
autor
Ale taky se budu muset odporoučet, zítra musím již od rána myslet v cizím jazyce a to celý den, tak abych byla svěží a nepletla si to trapně s češtinou :grinning: :grinning: Zítra si česky teda nepokecám...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc....mi se jdeme snazit o mimco... :grinning: :sunglasses:
27. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jituska86 Ty se máš. Já jsem dnes přichystala mužíčkovi takovou večeři a přivítání v červeném prádelku a on přišel v půl desáté, najedl se a usnul...... chjo... a to ovuluju... :frowning2:
27. črc 2011 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik no jo s těma chlapama to máme prostě těžký :slight_smile:
28. črc 2011 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se přidat?
Očkem jsem vás postřehla už někdy v tom červnu, teď pár dnů vás dočítám a slušně se pobavím :wink:
Rovnou teda říkám, že nebudu asi nejaktivnější pisatelka (navíc jsem se setkala na koni s brutálním šmíringem :angry: ), ale moc jsem se chtěla přidat, tak třeba mě vezmete.

Snažíme se od června + nějaké nedodržování "pravidel" už pár měsíců předtím. Teď jsem 7DC. Mám 3,5 letého klučinu Matyáše, který vyšel na první pokus. S mužem jsme spolu téměř 11let, z toho bez měsíce 4 roky manželé. A jsem učitelka :grinning:
28. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Sylvi - mi jsme s mužem spolu taky skoro 11 let - a zamilovaná jsem do něj pořád stejně - ne li víc.....Mi máme doma skoro 3letou Elišku.... :grinning:

frapik - něco podobného se mi stalo taky.......a co takhle manžu něžně vzbudit v dolních partiích? Aspoň na mojeho to zabírá....... :sunglasses:
28. črc 2011 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky... jhlásím se po delší době, dočítám jen skokem hopem obrovským...
kočárek - mě se strašně líbí sourozeneckej graco, není drahej a obě děti mají phodlí, kočíky vedle sebe mě zatím moc neberou, navíc jsem ho včera viděla a starší klučina seděl jen jakoby na golfkách pro panenky, plátno trubka a nic....
kdo ted bude testovat??? já se otestovala ráno a byla celkem slušná //, tak ted doufat, že to nedostanu, páč jsem teprva 29 DC....
28. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ted koukám že máme nové snažilky... tak holký... vítám vás a přeji brzké //
28. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sylvinka Ahoj Sylvi, vítej! Také bychom rádi Matyáška. Ať se vám brzo zadaří přeju. :slight_smile:
28. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem se holky chtěla zeptat... za jak dlouho myslíte že bude mít cenu test zopakovat? nebo to mám nechat být a čekat tak týden a pak k mudroj pro potvrzení??? u malé jsem běžela hned, ale to i kuli tomu že jsem měla šílenou chřipku a nevěděla zda si mužu vzít aspon paralen
28. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilin jéé,gratuluju

@jituska86 manža měl sice migrenu,ale nakone jsme se taky snažili :grinning:
@frapik ježda,tak to naštve a zamrzí,že?
28. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 Dobře to dopadlo. Ráno mi to vynahradil. :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik ráno jo?jak je psáno v KOránu,nejlepší je to po ránu:slight_smile:
28. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@d.h.86 Já osobně jsem tedy největší příznivec odpoledních "představení" takhle po obědě.... ;) Problém je v tom, že to je člověk v práci. :frowning2:
28. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 tak to já po ránu teda vůbec chuť nemám, musím se do toho vždycky nějak dostat :D .. protože co bych pro něj neudělala že? :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilin potichoucka gratulace :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lilin Přeji ti úspěch :slight_smile: Určitě se to povede.
@sylvinka Vítej a ať se ti brzy zadaří. :wink:
28. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sylvinka ahoj, vitej mezi nami.... preju, at se brzy zadari.. Jaky smiring? Kdo te smiroval?
28. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik po obědě?to ne,to je člověk rád,že vstřebá oběd
ale po ránu někdy proč ne,když je čas a klid
nejhorší je,když se vám z postýlky začne smát prcek,to se fakt nedá,nevím jako čemu se směje
28. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 Oběd mi právě dodává sílu do akce. :grinning:
28. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik me do spanku teda... :grinning: to rano, je to hej :slight_smile: nebo se probudit a v noci... :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terioza1 To jsem jednou se závistí vyslechla "hořekování" kolegyně, že ji partner v noci budí, že by se rád "lachtanil". Tak to se mi teda nikdy nestalo. :frowning2:
28. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně,po obědě tak jít spát
ale je fakt,že když jsme o víkendu doma,tak je jedno kdy,před pobědem,po obědě,kolikrát manža přijde za mnou do koupelny a tam...
jinak noční sexík taky není špatnej,už se mi párkrát stal,manža se přitulil a už jsem ho zezadu cítila,jemně mě u toho kouše do ouška a pomalu začne "funět" :grinning:
28. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
28. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@frapik proč ty černý brýle?
28. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my to tady za chvilku rozjedem jak v nějaký červený knihovně (nebo už fialový... :wink:
28. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@frapik :grinning: neni to spatny.... Nekdy si davam budika, pac ten muj to ma rad... kdyz ho jako probudim a sex :grinning: Takze ac je vstavani nekdy na pest, kdyz teda zacinam ja, pak je to supr... lepsi teda je, kdyz me budion, to je takovy... no... hezky :grinning:
28. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 Tobě se ten smajloš nelíbí? Mě přijde pěknej a vhodnej. jako, že ta situace je "cool". :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@d.h.86 ja se snaz rozjedu za tim mym do prace... :grinning: V praci to taky neni spatny :grinning:
28. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terioza1 Jojo pěkně nás tu d.h.86 navnadila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek