• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@luckamb Ahojda, tak já jsem 14 den cyklu a snažíme se...stále a neustále :grinning:
29. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Děkujeme :wink: Nápodobně..
29. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsu nějak ko,ráno chceme jít s manžou na houby
takže děvčata dobrou a králíkování zdar
29. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ahoj my se snzaime uz dva mesice dneska se to zase posr*lo ms mi prisla odpoledne takze dalsi mesic snazeni zacne za tyden
29. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as tak koho jsi to teda vítala???? :grinning:
29. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Ty bláho, já se přemáčkla :grinning: :grinning: :grinning: Ale Tebe tu samozřejmě vítám znovu a znovu, jako zakladatelku Tě musíme vítat den co den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb 2 DC.. díky
29. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as :grinning: já jsem si říkala, že ses asi přehmátla, proto jsem se tak "tlemila" :grinning: Ale fakt díky za moc milé přivítání, potěšilo mě :slight_smile:)
29. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka A já si říkala, jak jsi tam dala vtipnou vsuvku, že jako vítám nově příchozí a reaguješ Ty :grinning: :grinning: Já jsem pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak znovu, vítám všechny nově příchozí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasím se jako nová snažilka ;)
29. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as zas tak vtipná teda nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@baibies jééé, vítej mezi námi a ať se brzy zadaří!!!!
@moncaka Děkuji uvidíme, musím počkat po MS, jsem po laparoskopii, ale už se to blíží!!!
29. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baibies to uteče a pak hurá na snaženíčko :wink: to čekání je na tom nejhorší, fakt. Člověk vlastně pořád na něco čeká :slight_smile:
29. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka :grinning: :grinning: :grinning:

@baibies Vítám tě tu mezi ukecanými :wink: A samozřejmě brzy // :wink:
29. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as Mončo, koho tím ukecaným máš na mysli?? :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Mončo i Tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moncaka
@moncicak.as

Holky moc děkuji za podporu, snad se zadaří na poprvé.. šance po lapa je veliká... jooo to věřím, a je tedy pravda že člověk pořád čeká, doporučujete mi něco konkrétního, měření teploty to je na me moc, beru mamavit asi 3 den teprve a pojedu na ovulaci.. jde ještě něco více?? ;)
29. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Když se vrátíš o 1-2 stránky zpět, máš tu od naší čarodějky kouzelné lektvary na splození :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak, klasika, vim, že se pije Kortyhel a ty vitamínky...někdo ještě zkouší ovulační testy...:slight_smile: a samozřejmě musí být sex :grinning: A určo to vyjde :grinning: :grinning: Jinak já bazalku měřim, ale moudrá z ní teda nejsem, takže s tim Ti moc nepomůžu :slight_smile:
29. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste hrozne ukecany :grinning: Vitam nove prichozi, terioze a lilin drzim palecky, at je vse vporadku :sunglasses:
Me konecne dorazila MS, vcera v nejmin vhodnou chvili, ale dorazila :grinning: Takze konecne zaciname novy kolo a ted budem jak kralici :dizzy_face:
29. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@moncicak.as Mončo, ty nemáš chybu, takže i já jsem ukecaná a pak i čarodějka.....:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, já jsem prostě machr!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kotatkoz ukecaný? my? to snad ne :grinning: :grinning: a mimochodem, nechce se vám už spát?? :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as
@moncaka Tak teda na ty čarodejnický rady, néé že bych nevěřila, bylinné čaje já ráda, ale ta příprava to na mě není, vlastně ani čas na to není.. tak doufám, že se zadaří s manžílkem i bez nich :D :D :D
29. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baibies já je taky zatím nemíchám, ale jak se nebude dařit, se skřípěním zubů, s očima na vrch hlavy, a kyselým ksichtem půjdu míchat.....jako ty čaje :grinning:
29. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Néééé :grinning: Tobě snad jo? :grinning: Já nesmím jít spát čekají mě manželské povinnosti, poslední den před MS, tak to by manža nepřežil :grinning:
29. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as ehm, jsem na tom úúúúúúúúúúúplně stejně, též mě čekají manželské povinnosti, až se manžel vrátí, nevím, kolik dní mám do ms, ale tuším, že už moc ne :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka No, aby ses nedivila, třeba to bude pár set dní :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moncaka
@moncicak.as

Tak na ty čaje jsem se vážně dost zasmála...
Jinak už Vám závidím snaženíčko, tak ať se Vám zrovna dnes třeba zadaří ;)

Jinak já jsem opuštěná, manžel mě vyměnil za polštář, ale zítra jedeme výletit.. já mám půst po té laparo, břicho jednu velkou modřinu, takže už se taky nemůžu dočkat, až budeme vubec moct.. jenže to mě dřív asi potká MS, no vyhlídka tulení nikde nemůžu si pomoct, tak snad to uteče... Holky mažu spát užijte si tedy večer, a dobrounky... ;)
29. črc 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Dobrou noc přeji:wink:
29. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baibies určitě to rychle uteče a pak už budete snažílkovat o sto šest :wink: Tak dobrou noc :slight_smile:
29. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek