• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
autor
@moncicak.as :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, tak to je to, co si právě zatím moc nemyslím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
SNAŽILKY
luckamb ?DC
d.h.86 DC
kive76 13 DC , 1,den po 2.IUI..

TĚHULKY
terioza1
30. črc 2011 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luckamb Ja tehu, nevim ale, jak dlouho... zitra ma termin ms... uvidime.. :slight_smile:
30. črc 2011 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ne jak dlouho budu ale jak dlouho jsem.. :slight_smile:
30. črc 2011 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@puleckovi Tebe,??? Vzdycky zlatko :slight_smile:
30. črc 2011 v 00:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kive76 ahojky já jsem 24DC - čekám kdy už ta MS konečně dorazí. Já si ty testíky nemusím ani dělat. Už týden před MS docela dost špiním. No včera večer jsem na to dostala takovou chuť - špinění nešpinění - hupsla jsem na manžu a pak jsme byli oba celí červení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no udělali jsme si z toho srandu, ale nechápu že tak špiním......
30. črc 2011 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Ahoj, já jsem snažilka a dnes 15 DC.
30. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, jsem si tím kontryhelovým čajem teda dala...za noc jsem byla asi 7x na záchodě :sweat_smile:
30. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A dneska čekám příchod MS, je mi fakt hrozně :confounded:
30. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte děvčátka. všem moc děkuju že drží pěstičky, MS zatím nikde. Tak v pondělí mažeme celá rodinka na gyndu. Ještě že má manža celozávodku, jinak bych se tam táhla s prdolkou a to by fakt byla legrace.... břicho mě bolí a docela mě tam i dost píchá tak uvidíme zda see tam prcek nějak nebouří...
vítám nové snažilky a at se vám brzy zadaří
30. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@lilin tak moc přeju, aby to všechno dobře dopadlo!!!!
30. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mohla bych se přidat ?snažíme se teda už dlouho asi od ledna tohoto roku ale vidím že stále berete nové
30. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilin tak hlavne, aby to bylo vsechno ok a uz tam bylo i neco videt, jak neni videt a clovek nevi, je to na budku
Predpokladam, ze nekouris, mamko???

My/ja se tak nejak rozhodli/a, ze ve snazeni budeme pokracovat i s tou hnatou, resp. tento cyklus nic, to bych nedala, ale dalsi zkusime :wink:
30. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@antana123 ahoj, jasně, že se můžeš přidat, vítej mezi námi a přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!
30. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@amallie Máš recht, si určitě poradíte a všechno půjde, hlavní je, aby ta noha už tak moc nebolela a snažílkovat se můžete i se sádrou :wink:
30. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka děkuju a jak dlouho se snažíte????
30. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@antana123 my teprve cca 3-4 týdny, měli jsme hned od začátku června, ale z pracovních důvodů jsem to ještě trochu porotáhla, ale teď už se ničemu nebráním a jen budeme čekat, zda a kdy se zadaří. U mě bude zřejmě problémový průběh těhotenství, tak musím mít jasno, protože budu zřejmě muset hned ležet...ale s tím jsem smířená a počítám s tím :slight_smile:

Koukám, že ty už jedno mimčo máš, jak staré?
30. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@antana123 ááááá, už to vidím, 11 měsíců :wink: Tak to jste se rozhodli brzy pro druhé :slight_smile:
30. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka problémové jak to víš máš nějaké problémy????mám mimčo má 11měsíců u nás je to na dýl snažíme se 7 měsíc můj má problém i já sem měla i u malého nám to trvalo a nakonec pomohla hormonální léčba tak snad se nám zadaří ještě jedno dítě
30. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka no právě k problémům co má manžel bychom neměli dlouho čekat i tak máme obavy jestli se nám ještě jedno zadaří
30. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@antana123 jojo, problémy jsou, ale je fajn, že se na to člověk může připravit.
30. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka jo to ano :wink:
30. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka taky jsem ho začla pít
30. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kive76 no, já si ho dala včera večer, jeden hrnek a fakt jsem potom akorát lítala na záchod jak divá...tak nevím, představa, že bych takto v noci lítala, když bych měla ráno vstávat do práce.....
30. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Před chvílí jsem zkolabovala v obchodě :frowning2: se mi udělalo jaksi špatně :frowning2:
30. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka no já nedávno jedné známé slíbila, že si budu kupovat poděbradku tam je soutěž od zájezd do chorvatska ..tak jsem tu vodu vypila od 16h ..láhev, .no a přes večer jsem taky byla asi 5 x na záchodě..ale že jsi si dala jen hrnek to je docela dost málo na lítání :slight_smile: to já teda vypila hrníček...a nic
30. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka z čeho?
30. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo tu psal, ze kontryhelovej caj je dobrej? :grinning: O tom co je dobry mam trochu jiny predstavy, to je desnej blivaaajz :grinning: Ale tak cas od casu ho treba zvladnu vypit :grinning: Neni nad poradnej cernej caj :dizzy_face:
Po dlouhy dobe mame "volnej" vikend, tak zas trochu pokrocime s pracema na bytecku (v zime jsme se stehovali a postupne si ho predelavame).
Jen mi nejak dochazi inspirace co varit :rolling_eyes:
30. črc 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotatkoz me teda chutnal :slight_smile:
30. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ŽENNNYY:slight_smile:

tak ja nevim od vcerejska kdy sem mela dostat ms jen minimalne spinim takze buhvi co si o tom mam myslet:( chjoo ale rekla bych ze asi nic z tohoneni ze se mi to snad rozjede takze dalsi mesci snazeni je pred nami:(
30. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek