Červnové snažilky, tento měsíc to vyjde

carolineg1
14. čer 2022

Já dnes 21 DC a ovuntesty takto, nasadíme ten conceive gel a snad se už zadaři ale je lepší když nás je víc 🤗

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 tak kdo ví jestli to fakt nebude těhu

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23 23 DC už je to třetí den 😂 mělo by to už slábnout ne?

renat23
16. čer 2022

@carolineg1 no já si myslím že teda jo kdyz jsem hledala na Googlu tak tam jsou fotky a max 2 dny a pak už to je o dost slabší. Tak uvidíš, zkus tehu. Ja dneska zkusila a je tM možná nějaký duch spíš stín nebo možná mám z toho už mzitky 🤣 ale je fakt brzo u mě

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23 tak mě až teď vyšel ovuntesty tak tehu asi ne uvidím jestli bude slábnout

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23 jen mi přijde že spíš je silnější

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23
Ikdyz je to jiný druh

renat23
16. čer 2022

@carolineg1 no tady je urco silnější tak hold na tom budete muset porad ležet aby to bylo pojištěný a uvidíš pár dnů jak ty testy budou vypadat

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23 včera večer jsem chlapa nechala si říkám aby mělo co dozrávat tak to dáme ještě dnes a pokud nebudou slábnout tak zkusím TT ale je sranda jak všichni máte.ovulku někde 8-15 DC 😂😂😂 a já takto

renat23
16. čer 2022

@carolineg1 ono fakt záleží jak máš dlouhy cyklus a pokud se ti teď prodloužil tak těžko říct. Ty naše těla jsou nevyzpytatelné

carolineg1
autor
16. čer 2022

@renat23 už to slábne tak to ještě dnes pojistime

renat23
16. čer 2022

@carolineg1 tak tfuj tfuj tfuj

carolineg1
autor
17. čer 2022

@renat23 tak dneska už ovutesty negativní... Tak teď to nechat vyšší moci ❤️ holky kdo už dělá TT?

renat23
17. čer 2022

@carolineg1 tak super držím ✊️✊️✊️ Ja nedělala další tt počkám pár dní jestli to vydržím, mam to dostat až v sobotu příští, takže je fakt brzo. Ale když člověk má doma ty testy tak nejde odolat a pak tam honí duchy 👻🧐😁 jinak max me občas pichne a bolí břicho jako bych to měla dostat

carolineg1
autor
17. čer 2022

@renat23 tak já mám krásných 14 dní na rozimani 😂

janulejean
17. čer 2022

Já jsem dnes 7DPO a testovat budu až někdy další týden. Dostat bych to měla asi v pátek, tak uvidíme. Občas mám pocit že mě píchne v podbřišku, ale nevím jestli sama sebe nematu. No uvidíme.. Kdyby to vyšlo tak aspoň nebudu smutná na termín porodu naší dušičky. Když ne tak si aspoň budu moct pak přihnout na dovolené v Chorvatsku 😅. No v září bych měla nastupovat do práce, tak bych byla ráda kdyby se to do té doby povedlo no..

renat23
17. čer 2022

@janulejean no já na jednu stránku taky doufám ze to vyjde, protože bych to měla dostat presne na den svatby a to se mi nechce mít to pak i celou dovcu. Ja jsem 9dpo a nevim jak dlouho to vydržím netestovat. Jeden test jsem dělala uz včera a tam byl možná stín ale taky už možná mzitky 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 tak uvidime co nám tento měsíc přinese. Občas mě bolí břicho jako pri ms někdy mě pichne a mam teplotu 36,9 až 37,1 normálně mívám 36,3 až 36,6. Nechci se ale na nic upinat

carolineg1
autor
17. čer 2022

@janulejean my jedeme zítra na dovču, takže paráda

carolineg1
autor
17. čer 2022

@renat23 zkus zítra ráno 🤗

janulejean
17. čer 2022

@renat23 tak ta teplota vypadá nadějně zatím. Já bych chtěla zkusit test nejdřív 10DPO. Ale ráda bych vydržela déle, pokud to dám 😅. Ve čtvrtek chodím na hormonální jógu a to už určitě chci testnout. V těhu by se cvičit neměla co jsem četla, tak abych věděla kdyžtak no. Jinak dostat to v den svatby je teda dost na prd...kdyby nedošla mrcha tak to je jak den snů 🙂. Já to neštěstí na svatbě neměla, ale stejnak večer nic nebylo 😅😅😅. Byli jsme totálně KO a šli spát tak o 6 ráno 😅😅. Jinak já bt neměřím. U dcery jsem měřila, ale taky jsem nepoznala kdy mám ovu. Teď to už poznám a minule se povedlo na druhý pokus. Dcera na první dokonce.

janulejean
17. čer 2022

@carolineg1 jeee to máte supr. Taky moře? Já už bych taky jelaaa 🙂.

renat23
17. čer 2022

@janulejean ja taky nemerim BT ale normální teplotu, tu jsem mela v tehu vzdy zvýšenou než normálně tak uvidime. No ja vim ze svatebni noc nebude, mam uz jednu svatbu za sebou ale bolesti břicha jaké mívám první den MS taky nechci a pak hned na dovcu sice žádný moře ale je to nepříjemný a zvlast jestli bude vedro. Svatba bude až v červenci presne na moje narozeniny tak kdyby se povedlo až další měsíc tak to by byl teda fakt úplně něj den v životě. Ja ted taky ovu poznám ted byla 2 dny dřív. Minuli měsíc biochemko. No tak snad se ti ukáže // at mas jistotu s tím cvičením .

renat23
17. čer 2022

@carolineg1 ty jo závidím tak hlavne šťastnou cestu a super odpočinek na dovce. No bez tak zkusím ráno, ja to totiž nevydržím a zvlast kdyz mám zásobu testu, teda uz jen 4 ale drogerie a 2 lékárny kousek od baráku 😁😁😁

carolineg1
autor
17. čer 2022

@renat23 tak zkus já občas na koníka mrknu zvlášť pokud tam budeš mít něco

renat23
18. čer 2022

@carolineg1
@janulejean Dobré ráno, tak co myslíte? Vyběhl během 2 minut. No upřímně se bojím zase biochemka, že dneska tam je duch a zítra zase nebude. Uvidime dal, každopádně by to bylo krásný, škoda že MS nemá dorazit už teď aby byli dálnice, byl by to super dárek ke dni Otců, takhle to příteli rikat ještě nebudu aby pak nebyl zklamaný.

janulejean
18. čer 2022

@renat23 no já tam dušíka vidím 😍! A rozpoznala hned. To je parádní! Budu držet pěsti aby sílil a držel se! V kolik proboha vstáváš že jsi dělala test tak brzo 😅.

renat23
18. čer 2022

@janulejean děkuji. No teď po hodině a půl uz tolik vědět není jako je na fotce, tak kdo ví co z toho zase bude. No ja se budim kolem 5 hod a syn pak vstava cca v 6 hod a jelikož byl pritel ještě na noční tak musíme do 7 jit z postele aby mohl jít spát on.

carolineg1
autor
18. čer 2022

@renat23 já myslím že tam je

carolineg1
autor
18. čer 2022

@renat23 jen gratulovat ještě nebudu 🤗

renat23
18. čer 2022

@carolineg1 tady ještě jiný test a ten je mnohem silnější, krásná růžová carka. Takže tfuj tfuj tfuj a vydržet apon do pondělí aby byl vidět nějaký postup bud dolu nebo nahoru.

carolineg1
autor
18. čer 2022

@renat23 tak teď už gratuluji tyhle testy jsou spolehlivé akorát ovulace musela být dřív

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru