Chlapi, jeden velky otazník?

bartovaandrea
19. črc 2016

Ahoj holky 🙂 mame 13mesicni dceru a uz se z me strany 4 mesice snazime o dalsi a z manzelove strany si jen uzivame, nerad se bavi o snazeni, o plozeni atd, vim ze by se o tom nemelo premyslet, ale po dvou prasklych cystach a nepravidelne MS nejde o tom nepremyslet, mate to doma s chlapama doma stejne? Popripade jak o tom zkusit mluvit aniz by se nastval? Nekdy si rikam proc mu povidani o tomhle vadi? Prece na tom nic neni a taky to patri do zivota 🙂 jinak je uzasnej chlap a tata, jen o tomhle s nim nemuzu mluvit. Diky za prispevky 🙂 rada si s vama popovidam 🙂

vineta
19. črc 2016

@bartovaandrea Tak tohle bych po muži teda nechtěla. Asi chce při sexu vnímat ženu a ne dělohu. Důležité je, že dítě chce, na hovory o cystách máš koníka a kámošky... Nebo jsem to nějak nepobrala 😏

yahooodka
19. črc 2016

Tak je otázka, jestli mu jen vadí o "tom" mluvit, ale ve výsledku druhé dítě chce, nebo ani nejde o komunikaci jako takovou, ale o samotný problém toho, že se na druhé třeba vůbec necítí... Co tak pozoruji u svého muže, je to taky takový spíš introvert a stydlín a komunikace na "plodící" téma jsme zahlušili už zezačátku, protože to prostě nedával...no, přestali jsme mluvit, začali jsme víc konat a ejhle 🙂 ale sama musíte nejlíp vědět, jaká strategie na něj funguje. Ale v první řadě to chce asi vyzkoumat, jestli je taky připraven na další závazek...jedno dítě žádné dítě 🙂

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@vineta to je jasne 🙂 akorat moje kamaradky deti nemaji takze co se deti a tehotenstvi tyce, nemaji o tom potuchy🙂

andreaandrejka
19. črc 2016

My když jsme se snažili, tak jsme o tom mluvily normálně, tak nějak všeobecně, nijak extra konkrétně. Z tvého psaní jsem nepochopila, jak konkrétně by jsi o tom chtěla mluvit, co by jsi chtěla přesně rozebírat s manželem?
Můj se třeba kolikrát zeptal, jestli mám ovulaci, ale neznamenalo to, že jsme na to hned hupsly, prostě se zajímal. Nebo se zeptal, jestli už ,,něco,, cítím..bylo to takové uvolněné povídání 🙂
Takže si myslím, že záleží na tom, CO chceš s tím manželem probírat.

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@yahooodka to zase dite dalsi chce 🙂 akorat jsem po dvou prasklych cystach, a pri kazde pred prasknutim jsem mela tehotensky priznaky, a pak po prasknuti prislo velky zklamani, protoze jsem se moc tesila, on je uzasnej chlap a tata, bavime se hodne, jen toto tema je tabu....

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@andreaandrejka to mas super muze 🙂 my se bavime o vsem, jen to v uvozovkach snazeni je tabu. Slova jako ovulace, ho hned stopnou, kdybych mela alespon ty kamaradky na pokec, ale s hodnema jsem se odcizila po porodu.... a muj nejblizsi je muj muz.

andreaandrejka
19. črc 2016

@bartovaandrea Tak někteří chlapi tomu nijak zvlášt nerozumí, rozumět ani nechtějí, je to pro ně čistě ,,ženská,, záležitost a tak takové témata nevyhledávaji 🙂
Důležité je, že mimčo chce 🙂

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@andreaandrejka tojo 🙂 a jsem moc rada ze patri mezi ty chlapy kterym je jedno zda maji syna, rika ze kdyby druhe bylo zase holcicka tak doma bude mit tri krasny holky 🙂 a vy cekate co?

andreaandrejka
19. črc 2016

@bartovaandrea My čekáme chlapečka 🙂 Já tak nějak od začátku tušila, že to bude kluk. Manžel vybral jméno i pro holčičku a říkal, že je jedno co to bude, že s obouma bude řádit 🙂

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@andreaandrejka tak gratuluju 🙂

andreaandrejka
19. črc 2016

@bartovaandrea Děkujem 🙂

urtica
19. črc 2016

@bartovaandrea O tomto jsme se bavili normálně, stejně jako o jiných tématech - chlap nemá problém probírat se mnou v podstatě cokoliv - PMS počínaje a těhotnými kamarádkami konče. Přesto se i u nás občas objeví téma, které je "tabu"...o kterém manžel nechce mluvit.
Jak jsem časem zjistila, většinou je to něco, je pro něho ve skutečnosti velmi citlivé, z čeho má strach, co se bojí vytáhnout na světlo - je pro něj snazší tvářit se, že to neexistuje. Takže za mě - může za tím být i strach.

samaber
19. črc 2016

Můj muž to se mnou normálně probíral, jako neskakal dva metry vysoko ale stejně už na mě poznal, kdy mám ovu dle chování 😉

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@urtica to me nenapadlo, mozna jste na to kapla 🙂 dekuji

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@samaber a jak se chovate pri ovu?

samaber
19. črc 2016

@bartovaandrea už mám tři děti, takže nijak. Ale jestli to správně nazvu, tak "nadrzene" ví, že taková normálně nejsem 🙂)

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@samaber jeee 😀 tak jsem mozna mela minulej tyden ovulaci, sex ja rada, ale ted jsem to vylozene potrebovala 😀 to neni zvykem

samaber
19. črc 2016

@bartovaandrea no to bylo z mé strany účelové, protože jsem o ovu věděla

zmrzlinka
19. črc 2016

Ja jsem pred manzelem taky nemohla vyslovit slovo ovulace 🙂 Nastesti s otěhotněním problem nebyl 🙂

frndafrrr
19. črc 2016

No tak o tom jako o snažení nemluv. 😕 Dítko chce, sex taky to je hlavní , ve dnech ovulace nahoď udičku v podobě dobrého sexu a né ovulace a každý dostanete svoje. Snažit se vlastně snažíte chlap spolupracuje, tak naco to obkecávat?

bartovaandrea
autor
19. črc 2016

@zmrzlinka nam to nejde, sice jen od Dubna se snazime, ale skrz ty cysty mam strach jestli vubec to pujde

zmrzlinka
19. črc 2016

@bartovaandrea tak to chapu,ze Te to trapi.