Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
29. srp 2010

@kutcher tak super, když mi to nevyjde s kontryhelem, tak zkusím tudle bylinku 🙂

kutcher
29. srp 2010

Holky, moc PROSÍM, jukněte!!! www.promateje.cz

nlenka
30. srp 2010

Ahoj holky,koukala jsem na ty strásnky.To je opravdu hrozné,když si představím,že mýmu dítěti je stejně jako Matějovi,tak mi naskakuje husina. 😢
Lucko,abych odpověděla na tvůj dotaz.Beru to samé jako ty,Femigard.

Jinak na víkend jsme byli u tchánovců na jihu Čech.Bylo tam fajn,nakupovali jsme Jurkovi nějké drobnosti do školky.Blíží se to,úplně je mi z toho úzko,možná ještě víc něž tomu klukovi.I Manža říkal,že mu bude smutno.Třeba když si příjde domů pro oběd,tak ho vidí sice chviličku,ale přeci ho vidí.Ale teď už né,tak strašně nám vyrostl. ☹

A co maty,jak se má? Nějak je ty povodně asi hodně zasáhly,nevíte o ní někdo něco?

wjerushka
30. srp 2010

@kutcher Taky jsem koukala a je to síla. Od tý doby, co mám Kryštůfka takový příběhy vždycky obrečím.
@nlenka Jurka už je teda velkej chlap🙂 A budeš ho dávat na celý den neo jen na půlden? Neboj on to zvládne. 😉
My tu měli přepadovku takovou rychlou, zvonila na mě sousedka, jestli se nechci podívat na věci po jejím klukovi na hřiště. A na hříště dobrý, tak jsem je vzala. No a pak jsme se nějak zakecaly a její dvě děti jsems i přivedla domů. Ony jsou teda o hodně starší, holčičce je 8 a klučikovi 5. Pomáhaly mi s obědem🙂 Holčička tvrdila, že hrozně ráda škrábe a krájí 😀 A klučik změnil názor na budoucí povolání. když jsme byli u nich, tak chtěl být pirátem a když odcházel, tak krmičem morčat 😀

lucie.krajcarova
30. srp 2010

tak s tím Matějem je to moc smutné..

mám super zážitek. malý šel se mnou na wc a pak nechtěl odejít. tak abych ho donutila, tak jsem zhasnula světlo. furt nic. tak jsem zavřela dveře. ozval se řev. otevřu, vidím řvoucího Martina, který znakuje SVĚTLO 🙂 no nemám já hloupého kluka že?

lucie.krajcarova
31. srp 2010

ahoj kočky, kde jste? v tento podzimní čas bych tu byla nejradši furt, ven se jít nedá a nic mě nějak nebaví..

kutcher
31. srp 2010

Taky mě to neba...

wjerushka
31. srp 2010

Ahoj, my teda ven vylíst museli, ale oba jsme byli nabalení, jako v listopadu. kryštofovi jsem vyhrabala punčocháče a taky tu nejteplejší bundičku podzimní, co jsem sehnala. Ach jo, je fakt hnusně. Navíc jak bydlíme v bytě, tak si nemůžeme přitopit, takže jsem tu ve svetru a pustila jsem se do buchty, ať si aspoň troubou přitopím

kutcher
31. srp 2010

Přesně kvůli tomu jsme tu zavedli kotel s termostatem... chtěli jsme na procházku, ale prdím na to, udělám kyselo a zachumlám se do peřin...

nlenka
31. srp 2010

ahoj holky.
U nás je taky hnusně,mraky se honí po obloze,občas trošku zaprší. Já jsme dopoledne žehlila mega velkej koš prádla,pak ho uklízela.Ještě jsem dělala oběd,brambory s cuketou. Jurka se celý dopoledne díval na dvd,červený traktůrek u nás momentálně vede. Ale už ho znám nazpaměť. 😖
Až se mladej vyspí,tak pokud nebude pršet,tak ani skákneme do lesa na houby.Samozdřejmě pokud nebude pršet,jinak asi obsolvujeme další kolo s traktůrkem. 😀
A až příjde tatínek,tak ho asi donutíme,aby jsme se konečně pustili do úpravy Jurkova pokoje.Nějak to vázne,bude tam hodně práce a tak se nikomu do toho nechce. Je to pokoj po mým bráchovi,takže je tam všechno!
Wjerushko,je to klacek ten náš Jurka. Do přihlášky jsme mu napsali celý den,ale nevím jak to bude.Protože měsíc budu sice ještě doma,ale co kdybych potom sehnala práci?To by asi nebyli moc nadšený,kdybch to každý měsíc měnila.Uvidíme jak se to vyvrbí.Manža řikal,že teď musíme konečně zapracovat na tom miminku,ovulka se blíží. 🙂

lucie.krajcarova
31. srp 2010

nlenka, to je správná řeč, však jsme v tématu o druhém mimi 🙂 náš taťka dovezl houby, tak jsme si je dali s vepřovým. na miminko si ještě počkáme tak dva týdny a pak asi hop na to.

wjerushka
1. zář 2010

@nlenka No jen pěkně pracujte, počasí je tak akorát na to šup do postýlky 😀 Já byla dnes v tesku, nakoupila jsem nějaký bodína. Jsem si naivně myslela, že už skončily předškloní a školkovské nákupy a bude tam klidněji, jenže to vypadalo tak, že rodiče odvezli děti do škol a skákli si na nákup než je zase vyzvednou, takže plno lidí. Naštěstí si Kryštof žmolulal rohlík a byl hodnej, takže jsme to zvládli v rámci možností dobře. jen nemám všechno, co jsem chtěla, ještě mu musím někde sehnat svetýrek nebo mikču s kapuckou a větrovku

silente
1. zář 2010

K nám dorazila včera mrcha, takže srpen nevyšel. Ale mrcha ukázková, takže Mastodynon zafungoval. Ale příští měsíc by už dorazit fakt nemusela 😝 😝 😝
Jinak zima je tu taky, brr, hnus. Naštěstí topení funguje a hezky hřeje.

@nlenka - koukám na okres. Odkuda? 😀

silente
1. zář 2010

@wjerushka - Aninka mi na rohlík kašle, jí vždy musím dát plátek sýra 😀

nlenka
1. zář 2010

Nazdárek dámy.
Tak máme za sebou úspěšně první školkovský den.Byl to docela zápřah,hlavně pro manžu.Ten z toho byl špatnej už od včera,jako co když si s ním nikdo nebude hrát,co když se bude prát nebo naopak bude sedět někde v koutě. Přišlo mi to k smíchu,asi nezná svýho syna.Byl perfektní.Akorát ráno prohlásil:Tatínku,ty se mnou nechoď,budou tam totiž holky! 😀
Tak jsme se smály,že z nás spadly veškeré obavy.A už od příchodu se od nás chtěl odtrhnout a utíkat za dětma.Měla sem strach z jídla,ale opět překvapil.Paní učitelka ho chválila,že všechno snědl a hlavně nezlobil.Třeba až se otrká,bude to zase jiné. 😒

Silente,bydlíme v Sojovicích,což je mezi Starou Boleslaví a Lysou nad Labem,ale pořád jsme okres MB. 😎

Wjerushko,do postele bych zalezla,ale není s kým.Manža měl mít dneska dovču,tak s náma byl ráno a pak ho odvololi do práce.Pěkně mě naštval!!! 😠 . Jen počkej až příjde,ten si to zase slízne.Prý to bude na hoďku a už jsou to 4!!!!!!!!!

lucie.krajcarova
1. zář 2010

ahojky, Leni, máš bezvadného kluka 🙂 on bude asi hodně společenský ne? taky si myslím, že ten náš to za čas hodně zvládne. miluje děti i dospělé. jen je nerad sám. a to mu ve školce nehrozí.
dnes večer mi přijede segrá s přítelem a skoro roční dcerou, moc se těšíme. jestli si ti dva prckové zvládnou hrát!
v sobotu bych měla dostat další MS, tak jsem zvědavá, jestli to bude včas!!! už pomalu odpočítávám!!

wjerushka
1. zář 2010

Tak Krýša je teda úplně opačná povaha. On je dost klidnej a opatrnej, takže se vždycky drží stranou než se rozkouká. Jak se rozkouká, tak je to pěkný éro. Takže začátky asi budou hustý
@nlenka Tak mu pořádně vynadej, dovolená je dovolená a žádná práce. Ani na hodinku

Mě teda teď manža dojal. Přišel s kytkou a prej hezký výročí 🙂 A já na něj úplně zapomněla 😅 Dneska je to tři roky, co jsme se brali

lucie.krajcarova
1. zář 2010

to je krásné, tak vše nej do dalších let!

vendulka
2. zář 2010

Ahojky holky po delsi dobe, nejak jsem nemela naladu na net

@wjerushka gratuluji k vyroci a spoustu spoustu let spolu jeste
ja nedostala nic, asi jen tu dovolenou teda 😀

wjerushka
2. zář 2010

No kytka byla fajn, ale večer se nějak nepovedl 😢 Manža říkal, že zkusil sehnat hlídání, abychoms i zašli na véču, jenže se nedovolal. takt o bral si jako vyřízený a zaplul k počítači a já u televize lepila fotky do Krýšova alba 😒 Romantika na entou
A teď jsem si uvědomila, že měla včera tchýně narozeniny - ajaj dneska musíme zavolat

nlenka
2. zář 2010

Ahojky.
Tak si představte,že manža včera milostivě přijel v půl sedmý.Fakt mě naštval,ale taky jsme si pěkně popovídali.Teda spíš to byl monolog,on seděl a jen poslouchal,ani se neopovážil pípnout. Ale řikal,že si snad vezmě v pátek dovolenou,tak mi to snad nějak vynahradí. 😖.Snad ho neskončí jako včera

Wjerushko,vše nej do dalších let společného manželství. 😉

lucie.krajcarova
2. zář 2010

ahojky, jééjééé to se ti vaši manželové vyznamenali 😖
já tu mám te´d ségru s rodinou, tak je veselo 🙂

kutcher
2. zář 2010

@wjerushka to mas dobry: to my mame vyroci 1x za 4 roky :~/

vendulka
3. zář 2010

ahojky
je tak to mate dobry,ale tak to slavite aspon den pred tim, ne?
ja teda envim jestli mam pozorneho manzela, nic jsem nedostala 😒 ale ani ja jsem mu nic nedavala, nejak me to nebere...a hlavne on si to letos teda nezaslouzit, tak asi tak

wjerushka
5. zář 2010

Ahojda, včera jsme byli v Praze na návštěvě u bráchy. V červenci se jim narodila holčička, tak jsme byli mimčo zkouknout. No švagrovka je zralá na chocholouška a vůbec se ji nedivím. Mají ještě klučíka, dovuletýho a ta malá je prostě řvoun. CO jsme tam byli, tak řvala skoro nepřetržitě, jen u kojení byl klid. Prý vyzkoušeli úplně všechno anic nezabírá, dudlíka nechce, ptali se doktorky, ta jim řekla, že to holt musí vydržet. No začala jsem u nich přemýšlet, jestli teda nějaký druhý vůbec chci 😅

nlenka
5. zář 2010

Ahojky Wjerushko, to si nesmíš tak brát.Každý dítě je jiný. Ale je fakt,že kamarádky holčička,tý jsou tak dva roky,tak z ní mi taky tečou nervy.Oni jí doma plácnou jednou za uherskej rok a tak si dělá co chce. Mít jí chvíli doma,tak bych jí srovnala raz dva. KOlikrát udělala něco,za co Jurka dostal automaticky přes ruku nebo na zadek,ale jí to prošlo.
Švagrový se fakt nedivím,malej na ségru asi žárlí a dožaduje se pozornosti. 😒

No,my jsme o víkendu zase sami. Manža přišel v pátek v půl druhé a v půl třetí mu volali zase z práce,takže odjel.Včera byl taky celý den pryč,přijel v půl desátý a dneska je to samé.Takže jsem se včera pustila do malování Jurkova pokoje,ale je to fuška. Brácha měl pomalovaný zdi lihovkou a asi pěti barvama a tak je nemůžu zamalovat.Už jsem to 6x přetírala a zdá se,že konec je v nedohlednu. Vypadá to,že to budeme muset všechno seškrábat,ach jo. 😠

wjerushka
5. zář 2010

@nlenka no já vím že to tak nemůžu brát 🙂 Ale budu doufat, že mě se takhle uřvaný mimino vyhne. No ten starší to zatím nese moc dobře, nepřijde mi, že by nějak žárlil. Jasně, když s emu zdálo, že se všichni motáme kolem Simonky, tak se připomněl, ale byl hodnej.
Týjo, škrabání Ti fakt nezávidím, toho borčusu a práce s uklízením, já to fak tnenávidím. Malování je o 100% lepší

lucie.krajcarova
5. zář 2010

ahojky!!! tak s tou řvoucí holčičkou, netrápily ji prdíky? to bývá častý důvod pláče.. náš kluk měl prdíky jen do dvou iměsíců, ale tichý taky nebyl 🙂 od půl roku se to začalo lepšit, jak se začal pohybovat, plazit se a lézt.

wjerushka
6. zář 2010

Ahoj, tak za sebou máme podzimní nákupy - botičky a budničku a jsem zase o dost lehčí. Naštěstí taťka ani moc nebrblal, že jsem utrácela, asi naznal, že je to fakt nutný. Tak doufám, že botičky vydrží do zimy a ne jak je poslední dobou zvykem, že mu budou za měsíc a půl malý 😒
Teď jsme koukali na Novu na okresní přebor a dost jsme se nasmáli. Manža je taky takovje fotbalista a mají to vystižený fakt dobře 😀

lucie.krajcarova
6. zář 2010

tak já nakupuju přes MMB, takže manžel nemůže nic říct 🙂 jsou to skoro symbolické ceny 🙂 ale možná koupím ještě podzimní bundičku. joa na okresní přebor jsme taky koukali, tak se těším na další.