Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

kutcher
14. zář 2010

@lucie.krajcarova Ne jasně, že není, je to strašně těžké a je vidět, že pokud chceš v tomto oboru něco dokázat, musíš být haj.l TOP09 - zkrachovalci vyškrábnutí ze všech stran, VV - amatéři, kteří o politice vědí ještě míň, než já. O Zelených mluvit radši nebudu - přišli s dobrým nápadem a takhle to zazdít, ty strany, jako Pirátská, Monarchistická atd. ty jsou zbytečné a bez budoucnosti KDU má v něčem slibná místa. ČSSD a ODS se absolutně nedají srovnávat - sociální x podnikatelská, to je jako míchat jabka a hrušky. I když jsou obě ovoce a dokonce malvice, stejně poznáš, která je která. KSČM no, komunismus nepodporuju, i když pochybuju, že dnes by si mohli dovolit co dříve, ale byla by to sranda Komunistická Česká Republika v demokratické Evropské Unii :D Ale ne, tím chci jen říct, že by bylo ideální sloučit nápady různých pol. stran i těch jinak smýšlejících a ani není potřeba, aby se ty strany přímo sloučili, ale aby komunikovali, nenapadali se, neignorovali druhé, snažili se najít kompromis, ale to je nereálné, takže se dobře mít asi nikdy nikdo kromě nich mít nebude.

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@kutcher už radši dost politiky 🙂
tak jak jste na tom se snažením?

kutcher
14. zář 2010

@lucie.krajcarova Jasný, mně už to taky leze krkem. No, já se teď teda snažím zbavit tý příšernosti, co nám matička potvora příroda nadělila - ještě tak 3 dny a pak čekat na ovu no :(

vendulka
14. zář 2010

@lucie.krajcarova máš to v IP, kdyby jsi to nepochopila, tak snad se nějak dobelháme dejme tomu s určitýma částkama...
jinak ty kalhoty jsou super, jsem spokojená...za chvilku půjdu dát cvrčkovi obídek, já taky něco zakousnu a budu relaxovat 😀

vendulka
14. zář 2010

@kutcher ty té politice nějak rozumíš...pro mě jsou všichni v jednom pytli a to jako, že všechno je to stejná pakáž, která si tam jde jen nahrabat

kutcher
14. zář 2010

@vendulka Nerozumím, jen jsem měla tu čest-nečest se s nima setka, tomu rozumí jen lidé, kteří jsou na stejné vlnové délce, jako oni, a to já nejsem.

wjerushka
14. zář 2010

@lucie.krajcarova Luci a jak Ty? Najedete na to už teď? Já pořád přemýšlím, jestli začneme nebo počkáme, pořád nevím. I vzhledem k tomu, že se mají snižovat dávky nevím, jestli si nedopřát větší rozdíl mezi dětmi. Za chvíli se nám rozsype auto a kuchyň by taky potřebovala renovaci, fakt nevím nevím. Že bychom to vyřešili v rámci dalších třeba dvu let a o další dítě se pokusili později. ALe zase bych nechtěla větší rozdíl jak těch 5 let.

vendulka
14. zář 2010

jupíííí první úspěch s nočníkem, N. udělala bobek 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@wjerushka jj zkusím to hned po mns 🙂 my čekat nechcem. jinak budu muset nastoupit do práce.

@vendulka gratulace, to je šikulka. na mail mrknu, až přijdem z plavča jo?

vendulka
14. zář 2010

@lucie.krajcarova v pohodě, není to na mejlu ale v IP,ale asi se chápeme 😀

nlenka
14. zář 2010

Ahoj holky,po delší době opět všechny zdravím.
Bohužel jsem včera dostala MS!!! 😢
Asi mě někdo hodně nenávidí,ale nějak se mi všechno sype. Brzo budu nezaměstnaná,další dítko v nedohlednu a navíc nějak pokulhávám se zdravím.Před 14 dny jsem byla na preventivce na gyndě a včera mi oznámila sestra do telefonu: "Máte tam nějaký zánět,v únoru chtějí nové testy".A bylo to,koukala jsem na telefon jak z jara.Co jako já mám teď dělat,manža začal vyšilovat,že nemůžu otěhotnět kůli tomu.Ale jak to mám léčit nebo něco to mi nikdo neřekne. 😖

Jurka začal chodit do té školky a týden na to byl hnedka nemocný.Horečka,bolení hlavy.Dostal se z toho celkem rychle,ale hned jsem to dostala já a dneska mi volal táta,že je mu hrozně špatně.Takže se té epidemie nemůžeme zbavit. Všechno je tak nějak na prd.

Kutcher a opravdu nemáš celý den chlad nebo na nic chuť? Já bych potřebovala odoperovat chuť na sladké .... 😀

vendulka
14. zář 2010

@nlenka jé to mě mrzí, že se Ti to tak všechno sype...hele tak normálně zavolej na gyndu a zeptej se o co jde, ne? A že se snažízte o miminko a zda to má na to nějaký vliv,co budeš tak v nejistotě?Mně moje stará dr říkala, že mám na čípku nějaký vřídek, ale nic hroznýho že to není...no uvidíme co mi na to řekne nová dr až k ní půjdu
s tou školkou to vzalo teda rychlý spád...njn školky, to je nemocema bohužel prolezlý, s tím se musí počítat
no, přeji Ti,ať je brzy zase fajn a vše tak jak si přeješ 😉

nlenka
14. zář 2010

Vendulko,ono to nějak dopadne.Za měsíc tam mám jít s měřením bazální teploty,tak snad mi k tomu už laskavě něco řekne. Nebaví mě řečičky kolem toho,prostě ať nějak jedná.

No jo,ve školce se nám to nějak rozmohlo,i paní učitelka byla o víkendu marod. Ale dost mě to překvapilo,Jurka byl všeho všudy tak třikrát nemocný a to měl jen rýmu. A teď najednou horečky,alespoň to má za sebou.

Zatím ahoj,jdeme ke kadeřnici

vendulka
14. zář 2010

@nlenka já bych asi nedokázala být tak klidná a čekat měsíc..ale zase kdyby to bylo něco vážného, tak by jednali

vendulka
14. zář 2010

já mám radost, vyhrála jsem další svetřík, tak se už na něj těším 😵

wjerushka
14. zář 2010

@nlenka Ahoj Leni, to mě mrzí, že máš takový starosti. Přikláním se ale k Vendě, já bych na tu gyndu volala, že se snažíte o miminko a jaký to má vliv a jestli by se teda nedalo něco dělat dřív. Jestli se Ti přístup gyndaře zdá vlažný, tak bych ho změnila. Zrovna nedávno jsem viděla rozhovor v nějakým pořadu s odborníkem z kliniky umělého oplodnění a ten říkal, že rady "jako počkejte" jsou už dávno přežitý. Ještě, e se z toho Jurka tak rychle dostal, asi je to jeho zdravým kořínkem 😉
@vendulka Jé to ti závidím. Já jsem před nedávnem objednala oteplováky a kombinézu a ta kombinéza mě teda trochu zklamala. Obojí bylo použitý, oteplováky luxusní, ale kombinéza mě nenadchla

vendulka
14. zář 2010

@wjerushka taky se mi stalo, že mi došly tepláky, paní je chválila jak jsou v super stavu a žmolkovaný teda na můj vkus byly až dost 😔 ,ale co, tepláky na doma

kutcher
14. zář 2010

@nlenka kdybys chtěla, tak už jsem pár let celkem obstojná babka kořenářka, tak ti sestavím, posbírám nebo seženu byliny téměř na cokoliv. Zde taky vedu diskuzi, tak jestli chceš, přesvědči se, to platí i pro ostatní... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vyuziti-...

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@nlenka ahoj, to mě mrzí, že teď máš takové divné období. s tou gyndou je fajn se ptát, ať víš. a bohužel školka je velký vliv na imunitu dětí, každé si tím musí projít. i naše tříletá dvojčata mají první nemoc za sebou. říkej si, že je fajn, že jsi doma anemusíš si hned brát paragraf 🙂
@kutcher teda nejmladší a už babka kořenářka? 🙂)) to je srandovní. jak jsi k tomu přišla? babička nebo mamka se tím zabývají?

kutcher
14. zář 2010

@lucie.krajcarova Jj babička, naučila mě toho hodně, pak semináře a studium drog v bylinách. Srandovní ten název je, ale dříve byly mladé holky učenky, ale to jen proto, že neměly možnost se tím zabívat na jiné úrovni, než okukováním a pomáháním. Mamka, ta je zatvrzelá staniční sestra - nejdřív prášky, pak příroda... ale její boj, správný lékař musí umět kombinovat všechny možnosti léčby, pak to opravdu pomáhá.

silente
14. zář 2010

@nlenka - teda kapku divný přístup gyndy ... souhlas s holkama. Otravovat a dožadovat se péče! 😠

U nás bude ovu asi tento týden, ale manžel je stále v lázních, takže prd 😀

kutcher
14. zář 2010

@silente Koukám, že taky dost sleduješ témátko EPI, Tomáška a rodiče a co tvoje prdelka, je už lépe?

wjerushka
16. zář 2010

Hurá, už nemám na hlavě něco, co vypadá, jako bych prolítla větrákem, ale vlasy🙂 A navíc pěkně upravený. No bude to do tý doby, než si je zase umeju. Jako kadeřnice si to nikdy neupravím.
@vendulka No takhlejsem dopadla s tou kombinézou, já ji teda stejně objednávala jen na lítačku tady před barák, tak to až tak nevadí, ale docela mě to teda zarazilo.
Dneskja jsem si udělala fajn den, dopolko nákupy (teda pro malýho a velkýho, jeden bude mít svátek a druhej narozeniny), ale takjsem se rozkoukávala, jaký boty by se mi líbily a odpolko kadeřnice. Teď přemýšlím, jestli si mám ten den kazit žehlením 🙂

kajulka001
16. zář 2010

Ahoj holky tak se pridavam k vam mam doma uz 2 rocniho chlapecka a ted by jsmechteli druhe,kdyz uz mame toho kluka tak bych chtela holcicku ale to neni tak dulezity zacli jsem se snazit do srpna pred 2 dny se mi ukazala slabounka carka ale enchtela jsem sem oc tesit dokud nezesily a dnes jsem to dostala:(skoda ale snazit se budeme dal...jsem rada ze je tu nejaka takova diskuze🙂))

veverka.r
16. zář 2010

Ahojki holky taky se hlásím k vaší skupině. Máme doma tříletou Natálku a od března se snažíme a už jsme měli 2x pozitivní test, ale vždycky přišla ms 😢 Podle doktorů to byla cysta a to dělá, že se zvýší v moči hcg. Ale snad to jednou vyjde. A jelikož mám nepravidelnou ms tak jsem si začala měřit od září bazální teplotu.

kajulka001
16. zář 2010

veverka.r-my se snazime teprve od srpna ale pred 2 dny jsem si delala testik a byl tam naznak druhe carky slabsi ale dnes jsem to bohuzel dostala ale na chvili jsem se zacla trosicku tesit ze by byla moznost ze sjem zase tehu tesim se zas na brisko cely tehotenstvi a na dalsiho prdolu tak snad se brzy zadari

kajulka001
16. zář 2010

jeste jsem se chtela zeptat jestli nekera z vas nema zkusenost s kapkami FEMIGARD na nekterych diskuzich jsem cetla ze to napomaha k otehotneni tak se chci zeptat jestli je nektera neuziva nebo nema zkusenost

kutcher
16. zář 2010

@veverka.r
@kajulka001 ahoj holky, moc vas tu obe vitam!

veverka.r
17. zář 2010

Kutcher děkujeme 😉