Čím to je, že někdo otěhotní hned?

mmichaella
14. zář 2019

Ahojky vsem,
ted jsem cetla nejakou diskusi, ve ktere holciny psaly, ze napr. 3x po sobe otehotnely hned napoprve/napodruhe... JAAAAAAK to je mozne? Cim to je, ze jedni, co jsou zdravi to muzou zkouset roky, behem ovu a nic a jini lusknou prsty a jsou v jinaci? Ja vim, ze na to ma asi vliv vice faktoru... ale i tak mi nekdy rozum stoji. Vsem to preju, to je jasny, ale kdyz ja chci uz taky 🙂))

sudylichozrout
14. zář 2019

@mmichaella Radim se k tem stastlivym, ktere s otehotnenim nemely problem, tehotnim i po pujceni zubniho kartacku. Cim to je? To nevim, asi mame kliku, jsme oba v tomto ohledu zdravi a asi se nam jeste sesla Venuse s Jupiterem tak idealne, ze to proste klaplo...
Jinak odpovedet nedovedu.

ajina17
14. zář 2019

To netuším čím to je..u nás v rodině jsme hodně plodní z obou stran ..a obě děti byly na první pokus ...možná kvalitní vajíčka a silné spermie ..těžko říct

marcicek84
14. zář 2019

@mmichaella taky bez problemu ale myslim,ze to co popisujes ty,ze nekomu se staci otrit o trenky a je v tom ma i sve nevyhody,mam prave takovou kamaradku co tehotni i pres ruzne antikoncepcni metody,uz maji 3 deti a je zase v tom a uz uvazuje o potratu a podvazani vajecniku,takze vse ma sve pro a proti...

balet
14. zář 2019

Taky to nechápu, my byli oba pripady. U prvniho jsme cekali skoro dva roky, musela jsem i na laparoskpii kvuli pcos a az tri mesice po operaci se zadarilo. Na prvni jsme tedy cekali dva a ctvrt roku a druhe se nam povedlo hned prvni mesic snazeni. Oba jsme s manzelem koukali jak puci na pozitivni test. Vůbec nechapu, jak je to mozne...🙈😉😊

slunickoseznam.cz
14. zář 2019

Já s první dcerou po skoro 2 letech snažení pak jsme se snažili o druhé 4 roky a nic,nakonec jsme se rozvedli našla jsem si nového partnera a s tím to vyšlo na úplně první pokus taky jsem čuměl jak puk na 2 čárky

mmichaella
autor
14. zář 2019

@sudylichozrout Tohle je bozi. Drive jsem si rikala, ze jakmile vysadim antikoncepci, tak hned otehotnim...no a ty blaho..skoro 2 roky a nic.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@marcicek84 Jejda, tak to je pak uz naprd no. Taky jsem si malovala 3 deti... a ted mi bude 32 a nemam ani jedno. To pak kdyz slysim tyhle pribehy, tak me to vlastne docela nastve. Ale jako chapu, ze to ta kamaradka uz neoceni.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@balet tak to je krasne!

mmichaella
autor
14. zář 2019

@slunickoseznam.cz :D jj to slycham taky docela casto. Prisuzuju to psychice a extremne castemu sexu :D

nevima
14. zář 2019

Ve většině případů to je tak, že otěhotnětnění je nejsnazší s někým s kým si geneticky a chemicky (v těle) naprosto sedíte. Bohužel to se nijak nezjistí dopředu 😂 můžete mít skvělí sex s někým a pak si ho vzít a dítě nikde a pak si někde užít s cizím a o 14 dní později zvracet a kupovat test 😂 páry co se miluji a ještě k sobě takhle sedí a plodí jsou asi nejšťastnější 🖤

lstuchlova
14. zář 2019

Shoda náhod / 100% plodnost obou / prostě si sedíme,.... Nevím, to nikdo neví... 🙂

vojkina
14. zář 2019

My taky hned. Upřímně jsem myslela, že to tak lehce nepůjde. Oba silný, kila navíc. Beru léky na tlak, brala jsem i na ředění krve. Po dítěti jsem moc toužila, tak jsem si říkala, že i psychikou to nepůjde. A povedlo se hned.

elis16
14. zář 2019

Nám první trvalo 4 měsíce. Když jsme si řekli že je čas na druhé, povedlo se na poprvé, ale v 10 tt konec. Pak 3 měsíce pauza a zase hned na první pokus a už to vyšlo 🙂

dandaa
14. zář 2019

Věř, že kdybysme věděli čím to je tak se o radu podělíme. U nás v rodině nikdo neměl problém otěhotnět, jak z mojí strany tak ze strany muže. První dítě se povedlo na poprvé a druhé taky, vlastně úplně neplánovaně a dlouho jsem tomu nemohla uvěřit, ale taky mám daleko větší strach.

codal
14. zář 2019

Taky jsme měli to štěstí, že jsem otěhotněla u obou dcer hned první měsíc.. my jsme si řekli, že to určitě bude trvat, páč už mi bylo přes třicet, deset let jsem brala antikoncepci,tak jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh a vůbec jsme to neřešili, no a byl to dost šok, že hned ten další měsíc už byly dvě čárky.. u druhé dcery jsme do toho šli stejně, že to necháme plynout a uvidíme (přece nebudeme mít tolik štěstí,aby to bylo zase hned), no takže to byl zase celkem šok..čím to je, netuším🙂..

kafr
14. zář 2019

To máš těžký. Třeba na to medicína bude umět někdy odpovedet 🤔. My jsme se snažili 7 let! Sama jsem si vydupala reprodukční imunoligii a ejhle, problém byl na světě. Ač "úplně" zdravá, byla jsem alergická na sperma. Nakonec nás ivf neminulo a výsledek teď zlobí a nechce spinkat 🥰.
A mám stejně starou kamarádku, která má dětí 6!!! Jenže jen jedno porodila v termínu, všechny těhotenství rizikové a to nemluvě o potratech v pokročilém stádiu těhotenství!
Měnila bys?

hankaviki
14. zář 2019

U mne také. Mám velkou nadváhu, žádný sport, žádný zdravý životní styl, věk 33 let. Otěhotnění hned v 1. měsíci zkoušení . Až jsem to tak rychle nečekala . Když mi nepřišla tenkrát ms, myslela jsem, že jsem už tak stará, že mi ms nechodí tak jak by měla

zettta
14. zář 2019

Možná tam také hraje to, že mimi už hooodně chcete a ono to nepřichází. Slyšela jsem, že když žena po dítěti moc touží, tak to nejde. Zkuste se zaměřit na něco jiného, ať už že začnete chodit na nějaký kurz, nebo si zaplatit dovolenou, na kterou se budete těšit. Moje sestřenice už také dlouho toužila po dítěti a zaplatili si s manželem cestu až na Maledivy, Soustředila se, že za tolik peněz tam musí jet, a co se stalo? Otěhotněla...🙂 A na dovolenou nakonec nejela.

martaskaaa
14. zář 2019

Zajímavý, je vás teda dost, co otěhotní na první dobrou 👍 Syn přišel po 6ti letech nechráněného sexu a jsem zvědavá, pokud se rozhodneme pro druhé, jak by to dlouho trvalo 😂

martaskaaa
14. zář 2019

Znám jednu, co je tak plodná, že ve 36letech má 12 děti. Teď čeká 13. Nechápu, proč tohle vůbec dělá, proč se nechrání nebo že jí doktoři nějak nepromluví do duše, že by to už mohlo stačit 🙏

paajus
14. zář 2019

Podle mě to bude i konstalací hvězd, první se nám povedl po poměrně dlouhé době "necháme tomu volný průběh a uvidíme", druhá nás nechala se rok intenzivně snažit a třeťátko se povedlo na první pokus. Stále stejný partner, stejný životní styl (sport, jídlo, spánek) jen má váha s každým dalším těhotenstvím roste.

jironymou
14. zář 2019

@mmichaella podle me taky hraje velkou roli psychika.Nekdo tlaci moc napilu...vsechno resi...ackoliv tvrdi, ze ne...a nekdo se proste miluje aniz by to nejak resil 😀 nebo jak to napsat 🙂

zizibou
14. zář 2019

To by asi zajímalo spoustu žen..
U nás se dcera podařila téměř hned, dvě ms a třetí už nepřišla. A teď(tedy chceme druhé dítko), první měsíc pokusů jsem byla hned v tom, ale jak rychle to přišlo, tak o to rychleji to zase odešlo. Od té doby už proběhly další dvě ms a druhá čárka nikde 🤔. Tak nevím..

babbota
14. zář 2019

@slunickoseznam.cz já mám podobnou zkušenost. S bývalým manželem jsme se o dítě snažili 7 let, nevyšlo ani IUI, k IVF nedošlo. Vztah se začal rozpadat až jsme žili vedle sebe než spolu. Po dvouměsíčním vztahu s mým nynějším manželem jsem zjistila, že jsem těhotná, druhý syn byl plánovaný a otěhotněla jsem hned v prvním cyklu snažení... No a pak naše třetí neplánované štěstí...Teď už mám hormonální tělísko, protože bych se už fakt bála každé manželovy něžnosti😀
@mmichaella měla jsem ale úplně stejné pocity a otázky...

loylii
14. zář 2019

@mmichaella tohle je proste ve hvězdách, taky to nechápu.. já úplně zdravá, relativně mladá a 8 let s přítelem nic. Žádná antiko, chránění, nic. Ani jedno jediný biochemický třeba. Pak nový přítel a po čtyřech měsících vztahu chraneneho sexu bum....😉 sice SP v 8.tt kvůli mým silném zánětu ledvin a lécích. Byla jsem strašně smutná. A bum, jedna MS a zase v jináči😉 možná věřím tomu, ze některý páry spolu nemohou otěhotnět. Chemicky reakce našich těl tomu bráni. Ale nikdo nevysvětli proc😢((

babanci
14. zář 2019

V naší rodině jsme taky takoví šťastlivci. Moje mamka jela za tátou na vojnu jen 1 x v měsíci a jsem z toho jednoho pokusu já. Já 3x otěhotněla ani nevím jak a moje dcery otěhotněly každá hned ten měsíc,co se rozhodly založit rodinu. Nevím,čím to je, ale nikdy jsme třeba neužívaly žádné hormonální léky.

melek5
14. zář 2019

@nevima asi tak nějak ja sem s manželem od 15 lwr vlastně jsme spu gacinaly chodit v 18 ksem otěhotněla když jsem přišla o panenství 🤫🤫🤫a ted čekáme 6tou holčičku nildy jsem jiného paetnera neměla ani manžel ne prostě se milujeme nikdy jsem nemusela sledovat ovulaci nebo zak něco vzdyr vlastně ani nevím co to je 😂😂😂😂je mi ken líto ze nekdo ma to děťátko mjsi cekat dlouhé roky a my žádné snažení nebo tak neco proste4jsme si jen řekli ze chceme děťátko a meli jsme akorát ze nemáme chlapečka jen same holčičky ale ti nevadi co nám bůh poslal ti jsme vzaly všem snažilkam preju at maji co nejdříve miminka a at se jim daří 💕💕💕💕💕

lida9
14. zář 2019

ja myslim, ze je to proste nahoda... manzel je z 80% neplodny a obe deti prakticky napoprve... chce to klid a pohodu a stesticko, jako asi vse v zivote🙂

mmichaella
autor
14. zář 2019

@kafr tak to je mazec 7 let! Ale nastesti to u vas dobre dopadlo. Kazdopadne jaky byl u vas pak dalsi postup po tom, co ti vysla ta alergie? A kolik ti bylo, kdyz se vam nakonec zadarilo? Co se tyce te kamaradky, co ma 6 deti...no menila/nemenila... chtela jsem vzdycky velkou rodinu, takze bych asi menila, a vsechno spatne se casem zapomene...

babbota
14. zář 2019

@jironymou jenže ono je to strašně moc těžké... nemyslet na něco, po čem tak moc člověk touží. Je fakt, že jsem při sexu často myslela na to, aby to už tentokrát vyšlo než abych si to užívala...