Čím to je, že někdo otěhotní hned?

mmichaella
14. zář 2019

Ahojky vsem,
ted jsem cetla nejakou diskusi, ve ktere holciny psaly, ze napr. 3x po sobe otehotnely hned napoprve/napodruhe... JAAAAAAK to je mozne? Cim to je, ze jedni, co jsou zdravi to muzou zkouset roky, behem ovu a nic a jini lusknou prsty a jsou v jinaci? Ja vim, ze na to ma asi vliv vice faktoru... ale i tak mi nekdy rozum stoji. Vsem to preju, to je jasny, ale kdyz ja chci uz taky 🙂))

mmichaella
autor
14. zář 2019

@hankaviki :D hezky prekvapko. A dalsi planujete?

ali6
14. zář 2019

@martaskaaa se mnou v porodnici před 15 lety byla holka po čtvrtém porodu. Tři děti odebrané do ústavní péče. Přišel doktor, zeptal se, jestli chce sterilizaci, ona řekla ne a tím to haslo. Bohužel doktoři nemají právo,, promlouvat do duše ", pokud není v ohrožení života dalším těhotenstvím. Ani ty to chápat nemusíš a pokud tě to neobtěžuje, o děti se jí nestaráš a neživíš je🤷🏼
K otázce zakladatelky... Dle mého si lidi prostě musí sednout, geneticky, možná přirozený výběr, kdo ví. Mi trvalo vždy rok až dva, než se podařilo. Jen poslední se zadaří lo neznámo jak. Kdysi to bylo moje přání, otěhotnět jen tak, bez těch myšlenek, testování a slz...

mmichaella
autor
14. zář 2019

@zettta Jezis tak to je skvely, kazdopadne ja zacala dost cvicit, a cca 4 mesice jsem to vubec neresila, no a porad nic. Ted mi otehotnela dalsi kamaradka, segra se snazi o druhe a nemyslet na to je sakra tezke :/

mmichaella
autor
14. zář 2019

@martaskaaa 12 deti? Tak to jsem opravdu v soku!! Kdyby ji jedno nechybelo, tak ho beru 🙂 delam si srandu. Ale jako mazec. 6 let mi prijde brutalni... a v kolika letech se nakonec zadarilo? Zjistili jste, cim to bylo? Hlidala sis ovu?

kafr
14. zář 2019

@mmichaella Po přeléčení (léky + absence alergenu=sex jen s kondomem skoro rok) jsme dostali požehnání, že se můžem snažit, my už jsme to nechtěli nechávat náhodě a chtěli jsme inseminaci. Jenže hned při první návštěvě mi zjistili cystu, a pak každý další cyklus další... Nemělo smysl čekat na přírodu, zázrak to je i tak 😊

mmichaella
autor
14. zář 2019

@zizibou Tak at tam ty 2 carky jsou co nevidet. Kdyz se snazite par mesicu, tak to neni jeste zadna doba 🙂 Hlavni je, ze vite, ze to u vas jde.

prejeta_zaba
14. zář 2019

Já si myslím, že to mnohým nejde přesně tím "vysadím antikoncepci a bude to hned." Holky berte v potaz, že kolikrát přes 10 let jíte umělé hormony, které tělu přikazují "nesmíš otěhotnět" a pak zničehonic "musíš otěhotnět?!" Jako tělo není automat, že bys zmáčkla tlačítko a přesně to se stalo. Divím se, že se tomu vůbec někdo diví. 🤷Samozřejmě pak jsou i neplodné páry, různé nemoci, ale to bylo vždycky a ne hromadně u každého druhého páru. Ano, já jsem otěhotněla naprosto bez problémů, protože přemýšlím, co do svého těla cpu. A má to nevýhody, taky těch dětí člověk nechce 10, že jo. Pak stačí malá nehoda a pravděpodobnost je velká. 😝

mmichaella
autor
14. zář 2019

@babbota Tak super, ze to dobre dopadlo. Ja v planu partnera menit nemam, jsme spolu stastni uz hrozne moc dlouho 🙂 Tak snad to priroda brzy zajisti... 🙂

mmichaella
autor
14. zář 2019

@loylii To bych byla dost nerada, protoze si fakt myslim, ze jsme skvely par (" rekla skromne" 🙂 ) a milujeme se... takze bych menit fakt nechtela 🙂 tal by se to zaridilo jinak

zizibou
14. zář 2019

@mmichaella jsi moc hodná 😊, také přeji, ať se u vás už zadaří 😁
My to zatím nijak významně neřešíme, baví mě ten nezávazný sex 🙈 ( což dřív nebylo možné - abych náhodou neotěhotněla). No, kdybych věděla, že teď to nebude taková brnkačka, mohli jsme si užívat už dávno 🤣

mmichaella
autor
14. zář 2019

@jironymou Souhlas. Ja ted resim vic, nez by bylo zdravo. Mam to ale diky bohu ve vlnach

mmichaella
autor
14. zář 2019

@lida9 😍❤Tak to je krasny! Priroda si to u vas umela zaridit

babbota
14. zář 2019

@mmichaella to je jasné, jste spolu šťastní a věřím, že miminko si k vám cestu najde. U nás ta situace byla jiná a nelituji toho, že jsem odešla...
@prejeta_zaba ne vždy to tak je, já jsem první antikoncepci měla až po prvním porodu... Ale škodlivý vliv nepopírám...

mmichaella
autor
14. zář 2019

@zizibou Ani nemluv :D totez jsem si rikala i ja. Tolik penez, co jsme za Evru mohli usetrit za ty roky. kdyby jeden vedel, ze dva roky budeme radit v plodnych dnech a nic... tak bych se ma antiko vykaslala uz davno. Ted bych ji uz znovu nenasadila..taky fajn vedet, ze se nemusim cpat hormonama

mmichaella
autor
14. zář 2019

@melek5 Nadhera. 6 deti je parada. Moc dekuji, doufam, ze se brzy zadari

mmichaella
autor
14. zář 2019

@babanci Treba to je prave tim. Myslim si, ze antikoncepce je docela svinstvo. A ja ji brala 15 let.

patmouse
14. zář 2019

@mmichaella Pokud jsou oba v paru reprodukcne v poradku a presto se nedari,je podle me blok urcite v hlave... i kdyz si to clovek nepripousti.
Nam se dcera povedla az ve chvili,kdy jsem si pobrecela,ze vsichni okolo cekaj a ja porad nic a rekla jsem si,ze na to kaslu...
Syn se nam podaril napoprve,protoze jsem manzelovi rikala,ze mam asi plodny dny a muzem to zkusit,ale ze se to stejne urcite nepovede... 😃

melek5
14. zář 2019

@mmichaella určitě se zadari moc bych ti to přála nesmíš ma to myslet a ono to přijde ani nebudeš vědět kdy a jal se to vlastně stalo uvidíš 💕💕

mmichaella
autor
14. zář 2019

@kafr Tak to v kazdem pripade. Vubec jsem nevedela o tom, ze se to da "prelecit". Ja uz bych dalsi rok taky nechtela cekat. Po novem roce jdeme uz nekam do CARu nebo kam se to chodi... zatim mame za sebou hormonalni profil a spermio a to dopadlo dobre...

mmichaella
autor
14. zář 2019

@ali6 Jj, u me zatim na slzy nedoslo, ale dost smutno mi z toho obcas je.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@babbota Dekuji za podporu 🥰 U tebe je dobre,ze jsi odešla- verim, ze vse se deje z nejakeho duvodu🙌

klea81
14. zář 2019

Poprvé 5 měsíců a pak 2x napoprvé. Moje kamarádky taky hned, asi jsme zbylé plodné páry a po nás potopa 😇

loylii
14. zář 2019

@mmichaella trvej na vyšetření imunity.. tam se zjisti hodně. Vemou vzorky tobe i příteli a testují jak jste kompatibilní a není tam nějaká překážka.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@patmouse Jo, v me hlave to je ted dětská divocina, takze je fakt, ze bych mela ubrat, ale lehce se to rekne, hur provede. Ale super, ze to u vas nakonec dopadlo takhle. Doufam, ze nas to taky ceka

mmichaella
autor
14. zář 2019

@melek5 Jsi hrozne moc hodna!!! 💋💗 Dekuji za podporu. Doufam, ze to brzy vyjde 🙂

klea81
14. zář 2019

@prejeta_zaba já jsem třeba po HA otěhotněla hned i cyklus mám celý život pravidelný.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@klea81 No toto! 😁 Tak doufam, ze je to alespon natolik nakazlive, ze to od tebe chytim i po siti.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@loylii A to staci poprosit na gynde o zadanku nebo na vlastni pest na nejakou repro kliniku?

loylii
14. zář 2019

@mmichaella já to s gyndou neřešila, ale rovnou zavolala do Gennet Porici a ty jako první mě s žádankou poslali o par domu dal, je to na Florenci. Výsledky byly do 3 týdnu.

mmichaella
autor
14. zář 2019

@klea81 Ja prave cyklus taky super a to ihned po vysazeni antika. Jen me ted nastvalo, ze jsem si " naordinovala" B6 na prodlouzeni lutealni faze a to moje telo to asi nepochopilo a stal se pravy opak 🤪