• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím zkvalitnit sperma? Máte tipy?

16. dubna 2010 
My víme, to je známá věc. Teplo všeobecně spermie ničí. :wink:
22. srp 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se omlouvám,chtěla jsem jen trochu pomoct pa
22. srp 2008 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
22. srp 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mely bychom tu muzskou ocistu vzit do svych rukou a sprchovat je samy pouze ve studenou :grinning:
jinak prosim vas, kde jste sehnaly ten kotvicnik zemni? bydlim a pracuji v praze, ale uz asi v 6. lekarne mi rekli, ze ho nemaji ba dokonce ho ani nedostavaji.. jedine asi internetovy obchod co? dobrou noc!
22. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky andreasek zkus se zeptat jestli ho můžou objednat.U nás v lékárně to jde pokud mám zájem tak mi to objednají :wink:
23. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Andreasek, kupuju kotvicnikove kapky (stoji asi 100 Kc) v obchode s biopotravinami a zdravou vyzivou. Pije se tusim 9 kapek 3x denne.

A jeste dalsi pohromou na spermose jsou vyhrivana sedadla v aute :angry:
23. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andreasek82: Ahoj, ja ho kupuju v zelene lekarne... Anebo ve zdrave vyzive.. Stoji me 45,- a je ho celkem dost.. Za tyden jsme ho vypili, dnes jdu koupit dalsi..;o)
25. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky moc za tipy a rady!!! :wink:
snad se mi ho tedy podari sehnat, ale tak jsem v praze, tak snad aaano.. :slight_smile:
25. srp 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my se ještě nesnažíme, ale tuhle diskuzi si určitě musím pamatovat - tady se toho člověk dozví :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jak psala Anippe a jak se obecně doporučuje "Omezit kávu, sladké sycené limo, horké koupele, nenosit těsné spodní prádlo, omezit alkohol a kouření!", tak si říkám, že doufám, že nebudeme mít problémy - manžel skoro nic z tohoto nedělá, takže bychom moc návyky měnit nemohly (čili máme jen malé rezervy)
25. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, obnovuju tuto diskusi.

Co zobou vaši manžílkové, přítelové? My zatím jen zinek a antioxidant od walmarku, přemýšlela jsem nad Macou? Co myslíte, je opravdu dobrá?
13. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ten můj bral Carnitargin, a možná to i pomohlo :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé, Prdečku gratuluju k těhu. O tom carnitarginu jsem taky slyšela a přemýšlela, tak uvidíme, až dozobe to co má doma
13. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a můžete mi prosím napsat,kde se ten Canitargin kupuje a jestli se pije z těch lahviček a nebo to jsou jako prášky.Díky
13. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mufy, ten koupíš tuším normálně v lékárně a myslím, že je to tekutá forma

http://www.lekarna.cz/nutrend-neo-carnitargin-300ml/
13. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
13. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
mna by to tiez zaujimalo cim skvalitnit spermie a mali sme aj Macu a aj Cem M a vysledok ziadny, dokonca mi to uz ku koncu balenia prestal a odmietal drahy uzivat...v piatok ideme k andrologovi tak uvidime co nam doporuci..a to uz drahy bude musiet papat :grinning:
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za příspěvky o Carnitarginu.Už jsem si ho objednala.
Manžel taky užíval Macu a žádné zlepšení nebylo.Teď bere Profertil,tak snad mu to aspoň trošku pomůže.
13. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můj manža má taky problémy s kvalitou spermií. Má astheno+teratozoospermii (tzn. málo pohyblivé a hodně 85% jich má špatný tvar.) Na druhou stranu jich má hodně 75mil./ml, takže jestli to dobře počítám, tak je to cca 11mil. dobrých, to snad není tak hrozný, co? Každopádně nám doporučili IVF/ISCI. Příští čtvrtek mě čeká laparo+hysteroskopie, aby zjistili průchodnost vejcovodů, vaječníků atd. Pořád se s tím nechci smířit a ráda bych udělala ještě něco, co by zvýšilo možnost mít dítě přirozenou cestou. Když vidím, co udělá s ženskou stimulace na IVF, tak z toho mám dost velký strach, ale samozřejmě, když to nepůjde, tak nám nic jiného nezbyde, protože mimčo oba moc chceme. Navíc nás tlačí i věk, je nám už 30. Pořád přemýšlím a hledám, co ještě "naordinovat" manžovi na zkvalitnění spermií, teď bere selzink už dlouho a stejně má tyto výsledky. Nechci do něj rvát cokoliv, stojí to jednak dost peněz a výsledek je nejistý. Chtěla bych, aby mu udělali nějaké podrobnější vyšetření, zda by se nepřišlo třeba na příčinu problému. Myslím si, že patří mezi lidi, kteří žijí zdravě, jediné, o čem vím, že mu škodí, je stres a ten se těžko odbourává. Jsem se ale rozepsala, pardon. Kdyby měl ještě někdo zkušenost se stejným nebo podobným problémem, budu ráda za tipy.
13. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevim, jestli to tu někdo písal, ale hlavně ať tatíci papkaj SELEN a ZINEK
a pak by se měli vyhýbat sauně, jízdě na kole, kouření a pití ve velkým :wink:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nechci vám kazit iluze, ale nám několik mudrů řeklo, že to v podstatě nemá cenu něco do sebe rvát, páč prý to stejně nepomůže.... a i přesto manža bral nějaký vitamíny a výsledek je víc jak půl roku úplně stejnej.... :confounded: špatnej
13. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
nám mudrové říkali, že trénovat lenošný spermíky, aby se vytvářeli. Takže co nejvíc tentoncovat a pak třeba před ovulkou 2-3 dny půst
13. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mandarinka podla mna to je presne tak ako pises..podla mna ziadne vitaminy nezaberu, pokial chlap nema pravidelny sex a pokial ho ma a nezlepsuje sa to tak je to hold v genoch...
13. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Vás můžu uklidnit, ten můj jezdí na kole denně dost km, často pije pivo, a chodí plavat a na bazéně do páry 40stupňů horké. Ten Carnitargin mi doporučila moje gynekoložka, tak jsem ho koupila, je to v tekuté formě a půllitrová lahvička stojí něco kolem 325Kč. Bral to necelé dva měsíce a já k tomu clostil a zadařilo se. Nedávno byl i na spermiogramu a ten dopadl výtečně 189milionů spermií/ml a z toho 85% živých a pohyblivých. Tak nevím zda pomohl ten Carnitargin. :slight_smile:

Miluško díky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj prdecek, gratulujem, mal tvoj pertner problemy s spg ked uzival ten preperat
13. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
my podstoupili taky IVF, měli jsme špatný spg....
manža pil Neo Carnitargin a ještě k tomu v práškách selezin ( selen+zinek )..za rok se nám spermiogram rapidně zlepšil a teď máme v postýlce prcka :wink:
13. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
prdecek a vadka1: a můžu se zeptat, jaký konkrétně měli vaše polovičky problém se spg, když jim ten Carnitargin pomohl? Těch problémů je totiž dost "druhů" a ne na všechno to pomáhá, tak abych si nedělala plané naděje. Díky.
13. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lidicky, kdo mi prosim poradi jak mohu dosahnout lepsi kvality spermii.Je mi uz 35 a bohuzel deti zatim nemam.Kdysi jsem s manzelkou vyzkousel umele oplodneni, ktere sice vyslo ,ale o dite jsme prisly.Mam mensi pohyblivost spermii asi 80%, bouzel jsem cetl prispevky o horke vode coz me zarazilo nebot se sprchuji v temeer varici... :confounded: , ale s tim se da prestat, jde o to ze se mi stale nedari zplodit dite ani s zenou ktera uz jedno dite ma. [ cs manzelkou uz nejsme 6 let spolu ]...poradi nekdo jak dosahnout lepsi kvality....diky vsem za odpoved...
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas maca nezabrala, pomohol zensenovy caj a ampulky + vitamin E
24. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Thorn,
na pohyblivost a pocet zabera profertil - je drahy, ale je tu o nom samostatna tema.
Na spg posobi zle teplo a ziarenie, take ziadny mobil vo vrecku, notebook na tele, vsetko, co siri elektronicky smog, ani horuce kupele, ako pises. Vitamin E je na plodnost. Tiez zapasime, ale my mame problem skor s tvarom a nizkym poctom. Manzel ma 28 rokov.
Umele oplodnenie - pises o IUI alebo IVF? Bolo to mimotelove alebo inseminacia?
24. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek