Clostil, Ovitrelle a MS o týden dřív. Měl někdo?

katerina_j
26. únor 2021

Ahoj holky, začínám být trochu nešťastná a zajímá mě, jestli měla některá z vás podobný průběh. Po potratu v červenci se mi ustaloval cyklus a tento měsíc jsme se rozhodli otěhotnění podpořit. Cyklus pravidelný od první MS v životě, 28 dní. Teď poslední půlrok to bylo o něco déle, kolem 30-32 dní. 4.2.2021 mi začal nový cyklus, 3.-7. DC jsem brala Clostilbegyt 1-0-1. 9. DC jsem byla na ultrazvuku a už jsem měla narostlý folikul, takže 10. DC jsem ráno píchla Ovitrelle, ovulace večer 11.DC. Od 17.DC jsem večer zaváděla Gynprodyl. Od 19.DC jsem začala lehce špinit, nejprve jen ráno, druhý den i večer, včera už lehce do červena a teď (23.DC, 12. DPO) jsem to jasně a srozumitelně v plné síle dostala. Začínám mít pocit, že čím víc se snažím své tělo pochopit, tím jsem z něj zmatenější. Snažíme se dva roky a dva měsíce, spermio výborný, já taky OK, genetika v pořádku. Budeme se teď objednávat do CAR. Minulé těhotenství sice skončilo neúspěšně, ale podařilo se po Clostilu a Ovitrelle hned na poprvé. Začínám si myslet, že bojuju s větrnými mlýny 🙂
Takže moje otázka - dostavila se vám MS po užívání této kombinace dřív nebo čím myslíte, že to může být?

hejluc
26. únor 2021

Měla jsem jen Ovitrelle a přišla dříve, protože jsem měla dříve ovulaci. Dr říkala, že je to normální.

misicka03
26. únor 2021

@katerina_j já stejný postup kromě teda gynprodylu jsem měla progesteron a ms přišla o 2dny dřív, ale ještě před tím než jsem to dostala jsem týden špinila a pak na kontrole mi řekli, že tam mám cystu 30mm

piskudlinek
2. bře 2021

@katerina_j ahojky, s tvojí trojkombinaci nemám zkušenosti takže neporadím ☹️
Já když stimulovala clostilbegytem při cyklu dlouhém 30-32 DC tak jsem měla ovulaci později vždy kolem 15-18 DC a brala jsem clostilbegyt 9-12 DC a pak folikumetrie a od 19 DC zaváděla utogestan. Za 3 měsíce s touto léčbou se nepovedlo otěhotnět ☹️
Nevěš hlavu určitě se povede 😉 držím palce 🌹🌹🌹