Clostilbegyt, Pregnyl - máte zkušenost?

suzzikk
24. led 2016

Ahoj,přidala jsem se do skupinky a mám hned dotazík =)).Vím,že to tady už je ale nevím jestli to tam ještě funguje nebo už ne tak zakládám nové téma..Bylo mi zjištěno PCO ( mám málo progesteronu a žádnou ovulaci ) a tudíž mi hned nasadil clostibelgyt 1-0-1 od 5. do 9.dne cyklu a 16 den mám jít na utz a bude mi píchnut pregnyl,pokud clostík zabere.. Má s tím někdo prosím zkušenost ? Pomohlo vám to ?? Děkuji za odpovědi 🙂 🙂

martinkamoj
24. led 2016

@suzzikk clostík skutečně funguje, nám se povedlo po 4měsících úžívání bohužel bylo ale neúspěšné mimoděložní ☹ teď opět znovu ale nevím zda s clostíkem ...

suzzikk
autor
24. led 2016

@martinkamoj To je mí líto ☹ .. Já jsem si koupila i kys. listovou píšou že je to také dobré užívat,tak jsem zvědává

martinkamoj
24. led 2016

@suzzikk já zobala femibion vitamíny, už to v tom bylo.. Teď se změnou lékařky to bude asi jiný postup, ale doufám, že úspěšný 😉

no_title
24. led 2016

Ahoj,
já ještě diagnózu potrvrzenou nemám, ale máme to v rodině, + mám všechny příznaky - žádná nebo nepravidelná MS, tudíž žádná ovulace. Teprve čekám na hormonální profil a tudíž i na léčbu... Je tady ale skupina snažilky s PCO, jestli chceš, můžu tě tam pozvat, tady je těch skupin hrozně moc a špatně se v tom hledá 🙂

suzzikk
autor
24. led 2016

@no_title To budu ráda =) děkuju

suzzikk
autor
24. led 2016

@martinkamoj Držím palečky =)

veronikakn
2. únor 2016

Ahojky, já brala clostibelgyt 5x a ani jednou mi nepomohl :(

Pregnyl jsem taky měla, ale bohužel jako jedna z tisíce jsem na něj alergická :( Takže jsem měla břicho v jednom ohni a otok jsem měla skoro měsíc....

Teď jsem brala Gonal-F, který se píchá do břicha... po něm mě tedy bolela hlava jako střep, ale žádné jiné nežádoucí příznaky nebyly 🙂 a místo Pregnylu jsem dostala Ovitrelle a úplně bez problémů 🙂 teď mám po IUI utrogestan, ten už jsem brala i minule po IUI a vůbec nic mi nezpůsobuje 🙂

Jen bych shrnula, že za tu dobu co do sebe láduju všechny tyhle hormony jsem víc náladová a hlavně tedy přecitlivělá 🙂 😀

evicka_prvorodicka
3. únor 2016

Ahoj holky, clostík mi nepomohl, způsobil mi cystu a ta oddálila těhotenství. Pregnyl 5000 mi zabral a otěhotněla jsem, bohužel to ale v 7tt skončilo zamlklým těhu. Nyní jsem po revizi a čekám na první ms 🙂. Pregnylu ale věřím !! 🙂