Co myslíte, je ovulační test pozitivní?

klaaaara
15. lis 2014

Holky, co myslíte je pozitivní nebo mám počkat a testnout ještě zítra? Jinak sex byl dnes ráno, ale asi by to chtělo ještě zítra,co? Jsem na nervy, kéž by to vyšlo je to moje první ovu testování. Díky za názory

ajina17
15. lis 2014

to bohužel není obě čárky musí být stejně silné a nebo testovací silnější než kontrolní..ovu odhaduju tak za 5 dní cca no uvidíš třeba bude dříve

luciebx
15. lis 2014

jj testovat urcite zitra... obe carky musi byt pri nejmensim stejne silne... a to se povazuje za pozitivni a od pozitivniho testu se ovu dostavi do 24-48 hod... hodne stesticka

beatrice.h
15. lis 2014

@ajina17 - vidíš to a na testovala sice blbec z ranní moci, taky poprvé neznám to a mam pocit ze text se silnými čárka i jsme prosvihlǐi - bo čárka uz neni, ale mam bílkoviny hlen

ni_ki
15. lis 2014

pozitivní nejspíš ještě nebude, určitě bych testovala dál, čárka by měla dál sílit, pak začne slábnout, ale já osobně čárku nikdy neměla silnější než testovací a přitom dle bazální teploty ovulace byla, dopoledne třeba byla čárka hodně silná a večer už slabší,další dny už jen slábla, takže jde jen o to, jestli se trefíš do správné hodiny

nonacek
15. lis 2014

holky kéž by takhle vypadal tehu test 😉😉😉😉😉😉✌✌✌✌✌✌💋

cacenka_d
15. lis 2014

Ja tohle mela cely mesic v kuse 🙂 Ovu testum osobne moc neverim, lepsi je si to ohlidat sama