Co Vám pomohlo k otěhotnění?

martinakokyova
18. led 2020

Ahoj holky, snažíme se s přítelem o naše vysněné 1 miminko a stále se nám nedaří už 2 roky... u lékaře jsme zatím nebyli... pomohlo vám něco k otěhotněni nějaké léky na podporu otěhotněni nebo tak něco? Prosím pište

misko5
18. led 2020

2 roky už je dost, být vámi opravdu zajdu k Dr..může to být hormonální, či muž může mít něco špatně..vše se dá řešit..

aselluska
18. led 2020

K lékaři bych teda po dvou letech zašla. to jako první, hormonální profil a spermiogram by mohl stačit. Mě po skeptických závěrech lékařů pomohla čínská medicína.

i_vet2
18. led 2020

Tak dva roky je hodně, to bych už řešila. Já poprvé teda otěhotněla hned ale bohužel bylo z toho zamlklé těhu v 9tt, a pak nám to už nešlo hned a už jsem byla nervozní po cca půl roce tak gynekolog udělal hormonální profil, a nasadil clostilbegyt, pak jsem šla 14 den cyklu na ultrazvuk kde kontroloval jestli narostl folikul a dostala jsem injekci ovitrelle na vyvolání ovulace, a pak utrogestan na podporu, první cyklus nic, ale druhý cyklus s clostilem už jsem objevila vysněné dvě čárky 🙂 Já bych na nic nečekala a začala to řešit, doktoři dneska dokážou vyřešit a pomoct 🙂

amazonkajanik
18. led 2020

Mě pomohl Duphaston na srovnání cyklu a do dvou měsíců jsem byla těhotná

evula19
18. led 2020

my jsme za 3 roky snažení zkusili snad vše, zachránilo nás až IVF:( Určitě bych po 2 letech zašla k doktorovi, může to být jen maličkost, proč to nejde.

niki1107
18. led 2020

My se snažili 7 měsíců, měla jsem po x letech braní HA anovulační cykly. 2 měsíce před otěhotněním jsem začala brát drmek a myslím, že mi pomohl. V lednu, kdy jsem otěhotněla, mi doktor napsal clostillbegyt, ale ms už nepřišla. Ale určitě zajděte k dr, ať můžete vyloučit zdravotní problémy a neztrácíte čas. Držím pěsti 🙏

zikisek
18. led 2020

No po dvou letech bych to urcite uz resila s lekari.Jinak dokud jsme se snazili,busili do toho,brali vitaminy,tak se nam nedarilo.Az kdyz jsme se objednali na reprodukcni kliniku,prestali brat vitaminy,prestali na to myslet a uzivali si proste jeden druheho jako na zacatku,tak teprve pak se nam zadarilo.Predtim gynex,ruzne vitaminy,bylinky,mereni bazalni teploty,planovany sex,...Nic nezabralo.Stara dobra sukacka a orgasmus zaridil sve a cekame chlapecka 🙂 a to jsem si ten mesic ani nebyla jista kdy byla ovulace..

terulie94
18. led 2020

My se snažili půl roku. Ze začátku jsem neřešila vůbec nic, ani teplotu a ovulaci jen podle aplikace v telefonu. Po třech měsících jsem začala brát Gynex, další měsíc jsem přidala bylinky podle čínské medicíny a po dalším měsíci jsem našla dvě čárky.. Pravda ale je, že jsem ten poslední měsíc neřešila žádné těhotenství, ani tento web a prostě jsem jen tak mimochodem brala bylinky a věřila jim 🙏 Teď jsem ve třetím měsíci 🍀

dendasubaristka
18. led 2020

@martinakokyova zdravím,my se snazime 3a půl roku a taky jsme nebyly nikde. A ani to nemám v plánu. Bohužel když napíšeš že jste nebyly u doktorů,všichni tě většinou odsoudí. Lidi v dnešní době prostě nechápou že to chce člověk přirozeně a přirozenou cestou a nechte to řešit přes nějaké centra no. Více méně to je většinou v té hlavě a psychické pohodě o ničem jiném :*

vitezove
18. led 2020

@amazonkajanik Ahoj, můžu se zeptat - jak se dávkuje Duphaston na srovnání cyklu?

amazonkajanik
19. led 2020

@vitezove ty jo,jestli si to budu správně pamatovat. 1 prášek užít 16 den cyklu a brát až do 25 dne. Bere se vlastně v období,kdy je předpokládaná ovu. Těhotná dle ms jsem byla od 11.9. ale k oplodnění došlo 23.9. což dle menstruacniho kalendáře (appka v mobilu) měl být zrovna den ovulace

lela82
19. led 2020

Gynex kapky

mapet85
20. led 2020

Při obou těhotenství jsem pila Nosifol, doporučila mi ho gynekoložka a za mě super, hned první měsíc jsem na sobě poznávala, kdy přesně mám ovulaci, dělalo to se mnou divy. Pila jsem ho 2x denně, je to relativně drahá sranda, ale já nelituju.

kaja2016
21. led 2020

@martinakokyova Ja bych si zasla na vsemozna vysetreni a pak az bych resela nejake alternativni metody na zaklade diagnozy. Co ty vis, partner ma treba nefunkcni spermie a ty utratis tisice za cviceni a potravinove doplnky. Pro priklad. Je dobry se pak zanerit na obejktivni problem, je-li tam nejaky. Akorat je dobry ignorovat jejich prognozy, nebyvaji moc optimisticke. U nas se to rozhodne nepotvrdilo. Ja mela nizske amh. Kdybys mela stejny problem, pisni sz, poslu ti seznam doporuceni, co s tim. Jsem v pulce tehotenstvi.

evilin
21. led 2020

Obě těhotenství jsem hodně řešila. Mám endometriózu, velkou cystu. Druhé nešlo skoro rok a půl. Pomohlo mi až pravidelné cvičení hormonální jógy. Otěhotněla jsem za 3 měsíce cvičení. A nejsem s tím sama, proto už jsem tady víckrát radila. Samozřejmě pokud je větší problém je dobré navštívit lékaře. Ale říkám si než umělé zásahy, tak je třeba vyzkoušet všechno a toto je opravdu zázračné.

tampu
22. led 2020
lenickamimi
22. led 2020

Ahoj holky jsem tu nová je mi 43 let a mému manželovi 38 snažíme se skoro 3 roky o společné dítě dřív jsem neměla problém s otěhotněním z prvního manželství mám 4 syny ale teď bychom chtěli aspoň jedno dítě s mým druhým mužem. U ženského doktora já mám vše v pořádku hormony ještě na výšce tak nevím jestli to nebude problém u mého manžela

slavkaperla
22. led 2020

@martinakokyova u nas se to povedlo po 13 mesicich. Po tom co sem mesic pila kontryhelovej caj, sypanej, 2x denne.
Nekolik mesicu jsem taky pouzivala drmek olejicek od elinoru. Mazala sem se jim a nekdy si i kapla do pusy.
Taky sem se asi rok vselijak cistila, meditovala, chodila k lecitelce pro bylinkovy kapky na euzny neduhy. Ne vylozene na otehotneni, ale na celkovy ozdraveni...
Z doslechu vim,ze nekdy dost pomuze zminena joga, nebo i psychoterapie, protoze je treba nutny napred jeste neco vyresit v sobe, kvuli cemu neni mozny mit dite.
Ja sem si rikala ve svym pripade,ze mozna je potreba urcity rozestaveni planet, aby to do sebe vsechno zapadlo ( a taky asi jo- otehotnela sem pred letnim slunovratem a porodila na jarni rocnodennost).
A posledni, co k tomu vim je,ze nekdo proste muze otehotnet jen v lete,kdy je dostatek slunce. U nas v rodine to tak dost vychazi.. Vsechny deti pocaty mezi jarem a podzimem... 🙂))
Dva roky jsou dlouhy, ale jeste neni nic ztraceno. Urcite se to podari ;)

slavkaperla
22. led 2020

@tampu Prosim, jaka je ta ctvrta ingredience k miminku? Ja sem na to desne zvedava. Ale psat si o ni nechci, aby se mi nahodou nezadarilo dalsi miminko. Mam jedno vytouzene miminko a mam toho vseho nad hlavu, to sem netusila, ze to bude tak strasne tezky. Tak mi jedno staci 🙂)))

jirinakuk
23. led 2020

@martinakokyova spoustu žen otěhotněla pomocí čínské medicíny tiande. Kdyby jsi měla zájem tak ti můžu dát kontakt kdo by ti mohl s tím poradit😉

kvetuska145
23. led 2020

@amazonkajanik mně nepomohl spis bránil ovulaci.

amazonkajanik
23. led 2020

@kvetuska145 asi jak komu. Někomu pomohl Gynprodyl, mě po něm bylo zle,ms nepravidlena,velice bolestiva a jednou biochemické těhotenství a brala jsem ho skoro půl roku

tampu
23. led 2020

@slavkaperla mě hodně pomáhá v životě i s jinými nemocemi čínská medicína, na to otěhotnění je výborná tinkura Zan Yu Tang nebolí "zahřátí komnaty". Jinak úplně s vámi souhlasím, že mít děti není lehké. Já mám děti dvě a je to také někdy dost náročné, hlavně k synovi jsem hledala cestu těžko.

tampu
23. led 2020

@amazonkajanik na nepravidelnou menstruaci je úžasná tinktura Wen Jing Tang neboli "Zahřátí toku"

amazonkajanik
23. led 2020

@tampu tak teď ji mám +- 2dny buď předem,nebo později, ale to chvilku potrvá,než se po porodu srovná. Před tím jsem mívala cykly 29,28,27,32 a byl to ještě následek špatné HA

klllarinka01
23. led 2020

Urcite muzu doporucit jecmen a chlorellu od GreenWays. Nejen, ze je to prirodni, ale detoxikuje ma spoustu vitaminu. Zadne otoky, nedostatek zeleza behem tehu a hlavne i neplodne pary(dle dr.) Mely deti. A to doktori pak dost koukali 😊

lenickamimi
24. led 2020

Tak já piju 2 krát denně hrnek kontryhele a užívám tablety femibion 1 před 3 roky jsem ho také brala a do 6 měsíců jsem otěhotněla bohužel 4 týden samovolně jsem potratila

tampu
25. led 2020

@lenickamimi na to vám pomůže jedna tinktura z bylin 😉

lenickamimi
25. led 2020

@tampu jaká tinktura z kterých bylin

lenickamimi
25. led 2020

@tampu znáte některé které opravdu pomůžou