• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se otěhotnět týden před menstruací?

6. května 2017 
Test si udělám v úterý. To bude 10 dní od styku :slight_smile:
29. zář 2016 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka grepový džus, dobrý tip, díky :slight_smile:. Už jsem to psala výše, mám hodně pravidelný cyklus, 28 dní. Dříve jsem měla ten hlen + bolest v podbřišku, v srpnu jsem měla ty bolesti pořád, proto jsem pak šla k té doktorce.. Čípek sleduju poslední měsíc a před minulou MS mi nezměkl, až pár hodin po začátku ms, proto jsem tohle změknutí 24DC brala spíš jako ovulaci než jako signál na ms.
29. zář 2016 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavender19xx Ten čípek to chce sledovat trochu delší dobu, aby sis vypozorovala, jak se standardně v jednotlivých cyklech chová. Před menstruací je změknutí jinak běžné taky. Jinak menstruace se počítá až ode dne, kdy začneš skutečně krvácet - špinění se řadí ještě do starého cyklu.
29. zář 2016 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já otěhotněla před MS ;)
29. zář 2016 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cocococo počítej s tím že 10 dní od styku bude spíše bílo. Dělala bych tak po 14 dnech.
29. zář 2016 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werumka grepovy džus slyším prvně,to je novinka? Dříve se doporučoval maliník.
29. zář 2016 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka To nevím, jak moc novinka :unamused: .... už o tom vím delší dobu. Ale fakt to zabírá :slight_smile: Hlavně to nemusíš pít od začátku cyklu, stačí pár dní před ovulací.
29. zář 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka něco o pozitivnosti grepu jsem slyšela, ale až teď na co vlastně má být. Za mě (když jsem se tím zabývala, kurz a tak, před nějakými 7 lety frčel Sarapis a maliník :grinning: koukám že doba pokročila) Na doplnění progesteronu jsem před 5-7 lety zkoušela drmek, a dneska koukám jede jeřáb (zase měřím BT, takže hodlám vyzkoušet) :slight_smile:
29. zář 2016 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je nějaké dávkování toho džusu? Teda ne že bych to potřebovala, teď těhotnět nehodlám, ale pořád ještě radím s STM tak na to občas narazím.
29. zář 2016 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka já vím, že to je krátká doba na sledování, ale minulou ms změkl fakt až pár hodin po začátku krvácení. Teď změkl 24DC a pak před tou ms ještě zase ztvrdl a prodloužil se. Budu sledovat dál :slight_smile:.

@petuliee a ta ms teda ještě přišla, byla normální a projevilo se to až po měsíci? Tady jen každý napíše, že jo, ale už nedodá, jak to probíhalo :grinning:.
29. zář 2016 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavender19xx nee nepřišla poslední byla 4.11 po mikuláši sem byla u dr, a ta že tehotná nejsem zvětšená sliznice a nic nenapovídalo, a 22.12 // 4m po porodu to byl teda trošku šok :D
29. zář 2016 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuliee Tak to jsi ale neotěhotněla před menstruací, ale jen se Ti posunula ovulace - to je trochu jiný případ :slight_smile: Kdybys neotěhotněla, tak by stejně ta menstruace v tom termínu nepřišla a přišla by až +-14 dní po ovulaci.
29. zář 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tři deci denně stačí, nemělo by se víc jak litr. Ale třeba půllitřík není od věci :grinning:
29. zář 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka ovlka se pisunula ale kousek pred MS
29. zář 2016 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuliee Jojo, to se právě může stát :slight_smile: Ale nedá se pak použát termín, že jsi měla ovulaci dva dny před menstruací, protože ta menstruace by fakticky za ty dva dny stejně nepřišla - termín menstruace se vždycky odvíjí až od ovulace. Do té doby je to jen plus mínus autobus (u někoho větší autobus, u někoho jen malej :grinning:)
29. zář 2016 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka ona to byla shoda nahod ted dle mereni je klasicky uprostred cyklu :grin:
29. zář 2016 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuliee Jojo, a tenhle ovulační úlet je důvodem nejednoho těhotenství :grinning:
29. zář 2016 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka i pres HA :wink::laughing:
29. zář 2016 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuliee Tak při brání HA normálně žena vůbec neovuluje. Takže když k té ovulaci už dojde kvůli nějaké hormonální nerovnováze, může to být fakt kdykoli. Tys otěhotněla přes HA?
29. zář 2016 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ms se stále nedostavila. Po dvou dnech vynechání akorát narůžovělý hlen. Co to prosím může znamenat? Děkuji za reakce.
30. zář 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocococo teoreticky podle toho času to může být zahnízďování vajíčka v děloze, to se může slabě krvácet nebo špinit. Nebo rozjezd ms, těžko říct, je stále ještě brzy.
30. zář 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla cyklus tak 35 dní, pak mi to přišlo jak hodinky přesně po 28. No a počali jsme asi 22. den cyklu. Čtyři dny po očekávané MS byl stále sněhobílý test a ducha jsem měla až 6. den po očekávané MS, tak se neboj, vytrvej, držím palec. Jo a čípek jsem při tom duchovi měla pěkně tvrdej... Každá jsme jiná:slight_smile:
30. zář 2016 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a může při zahnizďování vajíčka bojet podbříšek jako při ms?
30. zář 2016 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocococo může, i když někdo tu bolest popisuje trochu jinak (tady nemůžu posloužit vlastní zkušeností).
30. zář 2016 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ms dnes dostala. Ale o 3 dny pozdeji. Je i tak mozne tehotenstvi ? Styk jsme s pritelem meli presne pred tydnem. Vcera jsem spinila, naruzovely hlen a pak hnedy a dnes uz ta ms se spozdenim..
1. říj 2016 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocococo nechci v tobě vzbuzovat klamné naděje, můžeš ještě vyčkat na další příznaky, ale spíš to vypadá, že ne. Sleduj, jak ta ms probíhá, jestli trvá stejně dlouho, pak uvidíš :wink:
1. říj 2016 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavender19xx Jasný, jsem v pohodě. Teprve před týdnem jsme si řekli, že na miminku budeme pracovat a nebudeme to řešit. Měla jsem 5 dní před ms, tak jsem s tím ani moc nepočítala, vím, že to výjde brzy, takže jsem v klidu..spíš jen se člověk pořád kontroluje a vnímá vše jinak, když ví, že by "z toho" mohlo něco být :slight_smile:
1. říj 2016 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocococo jé, někdy to trvá dlouho, moje sestřenice 3/4 roku, i gynekolog mi říkal, ze půl roku žádnej čas, ať se nestresuju:slight_smile: pak máš pocit, že honíš dvě čárky a ne tu podstatu
1. říj 2016 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná jsem to tu už psala. Já jsem otěhotněla těsně po ní....
1. říj 2016 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pap8 vždyt jasny ;) Ja ale verim, ze to ted vyjde. Clovek musi verit :slight_smile:
1. říj 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek