Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dá se poznat ovulace?

mmirunda
15. led 2012

Ahojky holky, je možné na sobě poznat ovulaci? Od té doby co jsem vysadila HA, tak přesně zhruba v půlce cyklu mě vždy pobolívá buď na pravé a nebo levé straně ( střídá se to každý měsíc ) podbříšek. Vždy to tak lehce píchá. Máma mi říkala, že to kdysi měla taky tak a od té doby co nemá dělohu a jeden vaječník, tak to cítí ob měsíc vždy na té jedné straně kde vaječník má. Máte nějaká stejnou zkušenost? 🙂

nesves
15. led 2012

Ja osobne mam vzdy vetsi chut na milovani.Proste jsem vic nadrzena🙂jine priznaky nemam a jiz jsem pri tech naletech na pritele taky otehotnela🙂

mmirunda
autor
15. led 2012

@nesves tak díky za názor, u mě se to v chuti na sex neprojevuje 😀

raamaa
15. led 2012

@mmirunda Někde jsem četla, že v období ovulace má žena tendeci se líbit...má chuť se líčit, hubnout, cvičit. Prostě o sebe více pečovat, aby byla přitažlivá a aby upoutala pozornost nějakého "samečka" 🙂 Prostě příroda 😉

mmirunda
autor
15. led 2012

@raamaa tak příroda to hezky zařídila, ne že ne, ale tohle asi taky nebude můj případ. Já bych nejraději hubla furt 😀, protože je pořád co 😀

nikollita
15. led 2012

Já bezpečně ovulaci poznám podle toho, že přibližně 3 dny před ní mívám hojný bílkový hlen, tzv. plodný 🙂 je vždycky přibližně v půlce cyklu. Bolesti nemám na žádné straně, a je fakt, že v téhle době mám taky mnohem větší chuť na sex.

kjajule
15. led 2012

@mmirunda Mívám citlivé prsa, trošku bolest v podbřišku a někdo to pozná podle hlenu...já rozhodně ne... 😒
Chut na sex nemám větší a ai bych neřekla že bych se víc ličila nebo o sebe pečovala...😀

mmirunda
autor
15. led 2012

@kjajule no já právě taky ne 😀 a ty prsa mě bolí zhruba 14 dnů v tahu, takže to ani ne, to mě bolelo i když jsem brala HA.

mmirunda
autor
15. led 2012

@nikollita hmm já teda asi nějaký hlen taky mám, ale nijak zvlášť

nikollita
15. led 2012

@mmirunda to záleží jak dlouho jsi brala antiko a jak jsi dlouho po vysazení...já jsem brala antiko asi 3 roky a ten správný hlen, jaký jsem měla donedávna, jsem získala až skoro po roce po vysazení....do té doby byla určitě i ovulace, ale nebyla pro mě tak čitelná 🙂

mmirunda
autor
15. led 2012

@nikollita brala jsem HA 11 let a od srpna mám vysazeno 🙂 a tepreprvní měsíc ostrého snažení za sebou

pajiskazemlyna
15. led 2012

Já teda ovu taky "většinou" poznám, hodně mě píchá a bolí v podbřišku, mám bolesti v kříži, jsem protivná a mám větší chutě na sex 😀 😀

mmirunda
autor
15. led 2012

jo ty záda mě bolívají taky 😒

eiram2010
2. lis 2012

@pajiskazemlyna
@mmirunda Ahoj 🙂 mám po 10 letech vysazenou HA od srpna,pravidelný cyklus.Jsem v půlce cyklu 14 den,pobolívá mě ve vaječníkách a v podbříšku, je to ovulace? má bý mezi 12-16 dnem. Nikdy jsem to neřešila tak přesně nevím..děkuji .-)

pajiskazemlyna
2. lis 2012

@eiram2010
Může být, ale takhle na dálku se to nedá určit ..
Mohla byste to poznat podle zvýšené bazální teploty, pokud máte s měřením zkušenosti 🙂

eiram2010
5. lis 2012

@pajiskazemlyna nemám s ničím zkušenosti, teprve tu vše zjištuju,ale děkuju 🙂

pajiskazemlyna
5. lis 2012

@eiram2010
ahááá, tak kdyby cokoliv, klidně napište IP, ráda poradím, když budu vědět 🙂

keckemet
26. lis 2012

@nesves A to otehotneni bylo zamerne, ci nahodne?🙂

keckemet
26. lis 2012

Ja to mam s tou sexualni touhou stejne🙂
Kolem 12 dne cyklu se vrham na sveho muze uz mezi dvermi nebo ho v noci budim 🙂
Takle je to asi 4 dny a pak uz si na sexovani skoro nevzpomenu 🙂 Tak tohle si myslim, ze je moje ovulace 🙂

hankamisa
14. pro 2013

ahojky,prosím radu . nevíte jestli je bílý hrudkovitý hlen před nebo po ovulaci? čípek je skoro zašlý ale zda otevřený či zavřený to nepoznám.

Sem začni psát odpověď...

Odešli