Digitální ovulační testy Clearblue, máte zkušenost?

terezapetrova
16. kvě 2014

Mate s nimi někdo zkušenost? Mam je ted v ruce ale zatím s nimi nemam zadnou zkušenost, nemate ji někdo? 🙂

lucinka58
21. črc 2014

Dobrý den,

právě zítra je začínám zkoušet. Můžete mi říct jak jste s nimi spokojená?

lilinka1111
24. říj 2018

Dobrý den😊chtěla bych se zeptat ohledně těchto testu dnes jsem začala testovat pomohl někomu k otěhotnění ? O miminko se snažíme děkuji předem za odpovědi 😊😊😊

kaaaciii
24. říj 2018

@lilinka1111 také jsem je začala používat. Ale zatím jsem použila 3 😊

lilinka1111
28. říj 2018

@kaaaciii
Mě se dnes odpoledne objevil smajlíček 😊 tak se budeme dnes snažit....
ale zkoušela jsem ještě jeden večer a ten se mi objevil zase negativní tak nevím co si o tom myslet ...bylo to o par hodin dýl ....jakpak jsi na tom ty ?

hermij
28. říj 2018

@lilinka1111 Ovu testy ukazují jen hladinu LH v moči, tzn. že se tělo chystá ovulovat, ovuluje, anebo už ovulovalo... klidně i 10 dní pozitivity... jindy naopak negativní, i když ovulace proběhla... celá ovu přitom trvá tak 12-24 hodin... Spolehlivější je měření bazální teploty. Dokonce víc, než vyšetření na UZ u lékaře, protože gynekolog vidí jen dozrávající nebo uvolňující se folikul, ale tomu může trvat ještě pár dní, než se uvolní, ten dozrávající se ani v cyklu uvolnit nemusí (info přímo od gynekoložky).

lilinka1111
28. říj 2018

@hermij
Děkuji za odpověď, 😊😊 zatím neměřím,začnu kdyby to nešlo delší dobu ...
Snažíme se jen chvilku ...
Budeme se teď snažit když mi vyšel odpoledne pozitivní a uvidíme ... 😊
Spíš jsem chtěla vědět jestli tu je některá která otěhotněla s těmito testy 😊 děkuji moc všem za odpovědi a přeji snažilkám brzké // na TT 😊😊😊😊

hermij
29. říj 2018

@lilinka1111 Otěhotníte s manželem :D A bez ovulace to nepůjde ;) To, jestli Vám ten či onen ovu test ne/ukáže ovu zásadní není, ale chápu, že se chcete o něco opřít 🙂 Hodně zdaru ;)

lilinka1111
4. lis 2018

@hermij
Ukázal mi to správně v neděli 28.10 pozitivní ovu test a v úterý 30.10 proběhla ovulace potrvrzeno od doktorky dělala mi folikulometrii (snažili jsme se v neděli v úterý a ve středu ) tak snad to vyšlo ale to se dozvím až za týden kdy přijde nebo nepřijde MS 😊 papa

3kat3
21. zář 2019

Dnes se mi objevil smajlik