Clearblue ULTRA ČASNÝ. Máte zkušenost?

madaki31
15. črc 2021

Zdravím
Máte některá zkušenost konkrétně s tímto testem??
Je to bez ukazatele týdnů, plastový má udělat čárku nebo nic.
Žádné plus, žádné týdny ani slova.
Dá se použít již před očekávánou MS. Byli u Vás spolehlivé??
Díky za vaše názory 😊😊😊

madaki31
autor
15. črc 2021

Je to přesně tento, měl by být nějaký novější s citlivostí 10 😊

izzylka
15. črc 2021

Zbytečnost 🤷🏻‍♀️ obyč papírkový mamatest ti udělá stejnou službu a ještě ušetříš 😊

madaki31
autor
15. črc 2021

@izzylka já neříkám že ne, jde mi pouze o zkušenosti z praxe ne o teorii 😊 papírové mám taky, ale chci zkusit i tento, byl mi doporučen v lékárně jako novinka.
Proto se zajímám o zkušenosti ostatních

adula000
15. črc 2021

5dnu před očekávanou MS mi mamatest ukázal krasneho Ducha

madaki31
autor
15. črc 2021

@adula000 děkuji za info, vím že mamatest většinou je spolehlivý.
Také jich mám doma zásobu. Ale zajímá mě zda má někdo zkušenost přímo s tímto testem 😊

adula000
15. črc 2021

@madaki31 no tak si ho kup a uvidíš, upřímně, cim pozdeji si test uděláš, tim lip pro tebe, protože se nebudeš nervovat, ze to beztak nevyšlo apod

pe_tu_ss_ka
15. črc 2021

@madaki31 mě papírkové neukázali dlouho nic a clearblue s detekci týdnů mi v prvním i ve druhém těhotenství ukázali těhotenství 3 dny před menstruací.

michaelarousova
15. črc 2021

@madaki31 spolehlivy test ,ukazal driv,ale asi ne o 5 dni…kazdopadne to neni zadna novinka☺️

madaki31
autor
15. črc 2021

@michaelarousova takhle mi to tvrdila paní v lékárně...
Je ještě jeden který ukazuje +
Tento ukazuje čárky... Já vážně nevím, mám doma už děti starší, tehdy tolik druhů nebylo 😊

lilian2111
15. črc 2021

Dělá falešné čárky.

madaki31
autor
15. črc 2021

@lilian2111 děkuji za sdílení zkušenosti 😊

anis87
15. črc 2021

Testovala jsem 10DPO timto testem a Mamatestem. Oba ukazaly uplne nepatrne dusiky, ale na mamatestu byl preci jen o chlup patrnejsi.

madaki31
autor
15. črc 2021

@anis87 děkuji moc za reakci?? A dušíci měli správný význam??

nikjean
15. črc 2021

Je jedno jestli koupíš takový nebo makový test. Všechny testy od všech značek fungují (tzn. vyhodnocují výsledek) na stejném principu. Není v tom rozdíl, není horší nebo lepší test. Jediná odlišnost u testů je citlivost, a ta je výrobcem uvedená na krabičce.
A "falešné čárky" tady na MK jsou nekonečný nešvar, kapitola sama pro sebe. To píšou ženské, které neví, jak tyto testy fungují nebo je neumí vyhodnotit. Žádný falešný duchy testy neukazují.

madaki31
autor
15. črc 2021

@nikjean je pravda že je to tady hodně časté...
Upřímně, já nikdy nebyla na testování. Udělala jsem test a byli dvě čárky nebo nic...
Jenže po dětech přišla touha po posledním prckovi a najednou se proti nám příroda spikla... Máme za sebou 3 potraty, půl roku HA s tím že na to prdíme a pak jsme se rozhodli to ještě zkusit. 10tý měsíc snažení, už nejsme nejmladší. A tak jsem minulý měsíc poprvé testovala před MS... Duchové ale nesílily... 8 dní po původním termínu MS jsem začala krvácet a dle lékaře a hodnot HCG to byl opět potrat ikdyž velmi raný...
Takže možná někomu přijdu jako trouba ale prostě mě zajímalo jaká je možnost že ukáže nějaký test nejspolehlivější výsledek. Asi spíš pro uklidnění sama sebe...

anis87
15. črc 2021

@madaki31 Ano, dusici maji uz 4,5mesice 😃 Jen za ty penize mi stejnou, ne-li lepsi sluzbu udelal obyc mamatest, urcite by mi tento carkovy Clearblue neukazal tehu drive. Ale na druhou stranu, tyz den jsem testovala jeste Livsane (vim, jsem blazen, tolik testu, ale melo to svuj duvod), a na tom duch nebyl zadny. Ale proti Mamatestu drive/lepe neukazal

jjasmina
15. črc 2021

@madaki31 hlavně papirkovy Mamatest je citlivost 10 a Clearblue 25 , Mamatest bude citlivější. Jinak já měla s detekcí týdnu a super, ale to uz jsem měla zpoždění stejně a věděla to i bez testu nebo tušila

madaki31
autor
15. črc 2021

@jjasmina tento clearblue je 10ka právě, jako jediný z clerblue 😊

jjasmina
15. črc 2021

@madaki31 aha, tak to jo

martiiina69
16. črc 2021

Mne udelali falesniho ducha .. celkem vyrazniho

madaki31
autor
16. črc 2021

@martiiina69 no, myslím že falešný duch neexistuje, maximálně ryska...
Já měla minulý měsíc duchy ale nesílící a odešlo vše než stihlo pořádně začít... Příroda si poradí

madaki31
autor
17. črc 2021

Tak jsem ho zkusila 😊😊😊

lilian2111
17. črc 2021

@madaki31 udělala bych ještě jinou značku. Přesně takovou čárku mi několikrát udělal a na jiných testech nic.

madaki31
autor
17. črc 2021

@lilian2111 na mamatestu mám ducha, dnes i včera
Ale tento je prostě asi s lepším barvivem.
Na něm čárka krásně sílí, včera byla spíše šedá dnes krásně modrá a najela během 30ti sekund
Nevěřím že by test od této značky dělal falešné čárky...

madaki31
autor
17. črc 2021

@lilian2111 ale za dva dny ráno budu zkoušet znovu tento i mamatest ať mám vždy srovnání 😊

lilian2111
17. črc 2021

@madaki31 A ukazes ten mamatest?
Mě bohužel falešné udělal a ne jednou, takže možné to bohužel je. 😕

madaki31
autor
17. črc 2021

@lilian2111
Na mamatesti malinký duch, velmi špatně se fotí...
Nejsem těhotná poprvé...
A že ti ukázal pozitivní a ostatní ne, je zcela určitě možné... Ale ne proto že by všechny byli špatné...
Spíše odhalil něco dříve než ostatní a nevyšlo to...
Mě minulý měsíc ukazoval konkrétně mamatest adi 6 duchů, bohužel nesílící...
To bych musela brát stejně, že mamatest je k ničemu.
Žádný test nedělá falešné čárky, pokud to není ryska
Detekuje hormon hcg a pokud tam není, tak není a naopak.

No, to je jedno, já se potichu raduji a uvidím další dny...

lilian2111
17. črc 2021

@madaki31 Nebudu tě tu o ničem přesvědčovat. Mě zkratka udělal falešnou čárku. Takovou zkušenost tu nepíšu sama. A protože mám doma tři děti, snažili jsme se X let, opravdu vím co je ryska, duch, nebo falešná čárka.
Každopádně držím palce ať to falešný není.

madaki31
autor
17. črc 2021

@lilian2111 mám 3 děti také 😊😊
Za sebou 7 potratů takže už také nějak poznám kdy je něco jinak...

Já se nebudu a nechci hádat.
Díky za Tvou zkušenost a budu doufat že u mě je to jiné...
P. S. : hodně jsem slyšela o clerblue které dělá + a ne čárku, že tu rysku po zaschnutí vidí holky jinak..

Tento jsem tady ještě moc neviděla 😊

kuttu
17. črc 2021

@madaki31 jako já tam tedy druhou čárku nebo + prostě nevidím🤷‍♀️