Holky máte zkušenost s těhotenským testem Baby Top test?

harleta
11. črc 2021

Zdravím děvčata, máte některá zkušenost s těhotenským testem Baby Top test? Dá se mu věřit? Díky

nevzdavamaverim
11. črc 2021

@harleta ja myslim,ze kazdemu testu se da svym zpusobem verit.Pokud neni MS a tusis,ze by jsi mohla byt tehu,tak bych tomu verila.Ja si delala testy 3,obyc z lekarny doktor max a nelhaly🙂.

harleta
autor
11. črc 2021

@nevzdavamaverim no prave me parkrat mama test ukazal falesne duchy, tedka mi ukazal ducha mama test, tak jsem zkusila tenhle a ten taky. Tak snad... Uvidime 🙂

jjasmina
11. črc 2021

@harleta tak to u mě byl zase Mamatest Top oproti jiným

harleta
autor
11. črc 2021

@jjasmina no me to ukazalo jasne viditelne duchy a pak najednou bilo🙄

harleta
autor
11. črc 2021

@nevzdavamaverim takhle mám už 3x Top test. Dva dny před tím nebylo nic...tak uvidím asi za pár dní

sudylichozrout
11. črc 2021

@harleta Pisu to uz asi po ste. Test neukazuje falesne duchy. Ukazuje vyssi hladinu hormonu hCG, ktery se tvori v tehotenstvi. U tebe zachytil uplne rane stadium, ktere skoncilo drive, nez mohlo poradne zacit. Hladina hCG byla mirne zvysena a pak sama behem dne, dvou klesla pod detekovatelnou hranici a poskozene embryo odeslo s menstruaci. Rika se tomu biochemicke tehotenstvi a konci tak temer polovina vsech tehotenstvi. Test funguje na bazi chemie, ta se neda ochcat. Bud hormon je, nebo neni. Jaka je ho hladina, to je vec jina. Uprosperujiciho tehotenstvi se z ducha stane carka, u neprosperujiciho duch zmizi a zenska, ktera nevi, jak testy funguji, to oznaci za "falesnaka". Ne, neni to falesna carka, je to jen detekce mirne zvysene hladiny hCG a dale neprosperujiciho tehotenstvi.

andycr
12. črc 2021

@sudylichozrout 🙏🙏🙏 už jsem to tady i na jiných fórech taky psala několikrát. Nikdy mi žádný test neudělal ducha, pokud jsem těhotná nebyla. A jak píšeš principu testu je na chemické reakci, pokud nejsou přítomny obě, nemůže to nic ukázat. 👍

andelicka
29. dub 2022

@harleta Já bych řekla, že tento test je pozitivní 💚