Dlouhé cykly. Podařilo se Vám i přesto otěhotnět?

misicka03
4. kvě 2020

Zdravím, mám hodně nepravidelnou MS většinou až 10 dní zpoždění od datumu ve kterým jsem MS měla mít. Takže cyklus 40dní i víc nejmíň jsem měla 33dni. Podařilo se někomu i přes to otěhotnět? Dr. tvrdí že je vše v pořádku. Do toho přítel bývá doma jen o víkendu takže je těžké to vystihnout 😞.

roxanalit
4. kvě 2020

@misicka03 Ahoj, taky mám nepravidelnou MS a minulý měsíc jsem vychytala ducha na TT ale neudrželo se to :/ Teď jsem 29Dc a čekám 🙂 Vím, že spousta žen otěhotnělo už přes nepravidelnou ms, nezoufej a držím palce 🍀

misicka03
autor
4. kvě 2020

@roxanalit taky jsem před 2 měsíci měla ducha a pak mrcha došla :/. Takže i tobě hodně štěstí a ať se podaří ❤️

ella95
4. kvě 2020

@misicka03 ahoj, také jsem tak měla i delší, i mě tvrdil, že je vše v pořádku. Našla jsem si že je na to kontryhel dobrý-koupila jsem sušený na čaj, beru od podzimu, tak si vzpomenu 2x měsíčně, že bych si udělala a teď poslední 3 cykly v normálu. Mam to na den přesně ale ze začátku byla první den vždy dost bolestivá. Třeba ti to pomůže 🙂

kvetuska145
4. kvě 2020

@misicka03 ahoj, taky ti napisu svoji zkusenost. Mam taky delsi cykla a snazime se neco pres rok😊 brala jsem duphaston a nic. Potom jsem se vykaslala na nejakte vitaminy a hormony a zadarilo se, akorat se to neudrzelo a ted od ledna zkousime dal. Nejhorsi je to cekani, ale jednou verim, ze to tam bude. Mam cykly nekdy 30 nekdy az 44. Tenhle mesic jsem brala kapky gynex a jsem 29 dc, tak cekam jestli ta mrcha dorazi nebo ne🥺 vyzkousela jsem i kontryhel a kdyz jsem ho pila pravidelne tak ms prisla driv ale nikdy se neustalila. Ono je na delsi cykly spat kazdy druhy den at to nepromarnime tu ovulku, ktera vetsinou byva 28-32 dc. Nejdulezitejsi je tomu nepropadnout a nemit sex jenom kvuli otehotneni. Ja si rikam, ze kdyz se podarilo uz jednou, tak na podruhe se podari taky, akorat nejhorsi je to, ze na tyhle dlouhe cykly nemam tolik trpelivosti merit teplotu. Ja uz se na vsechny vitaminy vybodla, protoze jsem se tim jenom stresovala a myslela na to, ted si uzivam toho, co jako tehotna nebudu moct a prestala jsem akorat pit alkohol. Drzim pesti☘️😊

misicka03
autor
4. kvě 2020

@kvetuska145 Taky si říkám vykašlu se na to nechám to tak nic mi nepomohlo .. Teď se jen modlím 🙂 a s tou teplotou to mám stejně 😆jinak ovulaci nehlídám jinak bych doma měla jen plný koš testů 😆 Akorát s tím sexem je to horší když partner je doma jen o víkendu.. Držím palce ať se objeví // co nejdřív a konečně to klapne ❤️

kvetuska145
4. kvě 2020

@misicka03 taky tak😀🥰 my jsme se taky pred tim nez jsem otehotnela po prve se videli jenom o vikendu a klaplo to, sice to nedepadlo ale podarilo se, takze tim bych si vubec nelámáa hlavu😊 dekuju a taky preji hlavne to ☘️☘️😊

gruyerre
4. kvě 2020

@misicka03 takovou dlouhou a nepravidelnou ms také mám a otěhotnění problém nebyl. Hlavní je, jetsli probíhá ovulace. Před 1.tehotenstvim jsem měla i třeba 50 denní cykly, po porodu se to zkratilo a mívám tak 28-40.

minieee
4. kvě 2020

Take mam nepravidelnou MS, pri prvnim tehotenstvi jsem pila 3 mesice kontryhel, MS byla na den presne a 4.mesic se zadarilo. Ted se snazime o druhe cca rok a pul, kontryhel tentokrat nepomohl, gynex cykly jeste prodloužil...ale vypozorovala jsem, ze mam nepravidelne ovulaci, cca 18-20 den a pak po ovuoaci uz je MS presne 15 ted, takze u me je "problem" ta prvni pulka cyklu. Nepravidelnost uz tedy neresim, protože jsem přišla na to, jak muj cyklus funguje. Ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak probereme co a jak.

ba2te
4. kvě 2020

Měla jsem cykly 38 a 40 dní nastřídačku. Otěhotnění sice trvalo déle, ale nakonec se zadařilo. Ona není důležitá délka cyklu, ale zda probíhá ovulace. Dělala jsem si kvůli tomu ovu testy. Já jedinou nevýhodu těchto delších cyklů spatřovala v tom, že jsem na rozdíl od holek, co měly cykly 28 dní, měla vlastně míň šancí k otěhotnění. Jsem zvědavá, zda se to teď po porodu nějak změní 😇 Hodně štěstí 🙂🍀

kopretina0512
5. kvě 2020

@misicka03 Jde spíš o to vypozorovat kdy je ovulace a před ní zapracovat 🙂 já kupovala ovulační testy, ale hlavně přicházející ovu poznám podle hlenu.