Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

adellaide03
14. bře 2010

AHoj Smisku. My bychom taky chtěli druhé miminko brzy, ale vzhledem k tomu, že jsem měla císaře tak se můžeme začít snažit až od října. Ale pokud chceš tak si s Tebou ráda budu o čemkoliv povídat. 🙂

hehe
14. bře 2010

Ahoj holky, hlásím se do klubu. 🙂 Já chci děti brzy po sobě. Tak snad to vyjde. 😉

adellaide03
14. bře 2010

Ahoj Hehe a už se snažíš?

hehe
14. bře 2010

Jj, už měsíc. Ale na Kubíka jsme rok čekali, tak uvidíme, jak to půjde. ☹

katy2
14. bře 2010

mala je po IVF a na dalsie KET chcem ist v maji.... 😉 tak snad sa to podari.... 😵

adellaide03
14. bře 2010

Hehe my se snažili u Deniska 9 měsíců takže jsem taky zvědavá jak to půjde při dalším miminku.A třeba vám to teď půjde rychlejí.

mirip
14. bře 2010

ahoj smisek tak sa pridávam aj ja, a sme mladší ako ste vy 🙂

hehe
14. bře 2010

Adellaide03: Snažení bylo o nervy. Okolo samá těhulka - obě sestřenky, v práci.. Jedna dokonce hned první měsíc. 😲 . Taky doufám, že to půjde líp. A tobě to do podzimu taky uteče. 🙂

katy2: vítej mezi námi. Držím palce, ať to vyjde. 🙂 Moc se v tom nevyznám - KET je prosím co?

katy2
14. bře 2010

hehe, dakujem 😉
KET je vlozenie rozmrazenych embryi, ktore zostali po umelom oplodneni do maternice....

mirip
14. bře 2010

hehe no rok nie je až taká dlhá doba, tak hádam skor teraz 😉

mirip
14. bře 2010

ahoj katy tak sme sa zisšli aj tu nie len v snažilkách 🙂

hehe
14. bře 2010

katy2 díky za info. Jak dlouho jste čekali na mimi? Taky jsi měla nervíky na pochodu?

mirip: vítej mezi námi. 🙂 Už snažilkujete?

mirip
14. bře 2010

my už teraz štvrtý mesiac, takže od decembra 🙂

mirip
14. bře 2010

a Dr nám to schválil aj on má medz detmi hádam ani nie rok rozdiel a kedže sme čakali straaaašne dlho tak sme začali hned ako nám Dr dal zelenú 😀 uvidíme hádam sa zadarí teraz skor

adellaide03
14. bře 2010

Mirip, kety ahojte. Tak se nám to tady pomalu zaplňuje.
Hehe no jo to je nejhorší když člověk kolem sebe vidí samou těhulku. Já už jsem taky měla nervy. Dokonce měl jít přítel na spermio, ale nakonec jsme zjistili, že jsme těhotní.

hehe
14. bře 2010

mirip: Ty jsi rychlík. 😉 Já o druhým začala uvažovat, až když měl malý půl roku.

Pro dnešek se loučím, jdu do hajan. 🙂

mirip
14. bře 2010

no do roka ked sa otehotnie tak je to vraj normálne a ked sa nedarí tak sa začína pátrať prečo a my sme pátrali a pátrali a trvalo to strašne dlho predlho a nakoniec ani nevieme ako sa k nám prikradla do života malá 😅

adellaide03
14. bře 2010

mirip u nás je tak bezva doktor, že už to chtěl řešit i dřív. Ale je zase pravda, že by to možná bylo moc brzy a bylo by vše OK, nic by se nezjistilo tak se mimi rozhodlo, že už si k nám cestu najde.

mirip
14. bře 2010

a vy už snažíte tiež adell? u nás to rpiešil až moj druhý Dr lebo prvá Dr sa vyjadrila nepriamo asi tak že kedže som neotehotnela tak sa mám zmieriť s tým že už deti nebudú alebo len IVF a chvalabohu že som mala zaplateného Dr k porodu akurát v ten den mala ona službu a na druhé ráno ostala uplne mimo ked prišla na vizitu a ked som jej ukázala malú v postielke a povedala dobré ráno pani Dr pozrite sa tu je moja dcéra očervenela a odišla.......a zbytočne som u nep premrhala tolko vela času a dní, mesiacov, rokov........

dicinka1
14. bře 2010

ahojte.my sa snazime uz teraz.....prirodzene...ale nakolko je mala po IVF,tak pojdem na ket..tak do konca roka..asi tak v auguste 😉

ipuska
15. bře 2010

Ahoj, mohu se přidat? I my snažíme o miminko. Amálka je se nám podařila po 1IVF a teď to zkoušíme přirozeně. Pokud se nepovede, půjdeme v červnu ne KET 🙂

zucha
15. bře 2010

Baby, drzim palce. Mat deti po sebe je obcas zaberacka a obcas si to zas neviem vynachvalit. Vsetko je to len o tom, ci sa na to mamicka citi. Ostatni nech si hovoria co chcu 😉

ipuska
15. bře 2010

Zucha, tak ty máš dětičkx hóóódně po sobě 😉

adellaide03
15. bře 2010

AHoj holky

Mirip a vám se to podařilo nakonec přirozeně nebo po IVF? My se ještě snažit nemůžeme, protože jsem nakonec musela rodit císařem takže začneme až v říjnu až bude mít malý rok.

Igus vítej mezi námi.

mirip
15. bře 2010

prirodzene a po strááááááášne dlhej dobe a toto je druhé baby

adellaide03
15. bře 2010

mirip po jak dlouhé?

mirip
15. bře 2010

no po 2rokoch a 11mesiacoch a sme si prešli kadečím sme 1. augusta 2008 našli krásne // skončilo to ale skoro 29.septembra na moje narodky som ako darček narodeninový bola na kyrete a potom po pauze sme sa dočkali bez všetkého aj sledovania cyklu malej teda paličiek na // malá sa narodila týždeň po 5výročí čo sme spolu a po 4rokoch a 3mesiacoch snaženia

smisek21
autor
15. bře 2010

Abych se já taky představila, my jsme nejdříve neuvažovali o druhém hned za sebou, ale pak mi manžel řekl, že by i chtěl🙂

smisek21
autor
15. bře 2010

Jinak bych to chtěla stihnout do 2let malého aby se další narodilo, už když mám mateřskou na 2 roky.Už i zaměstnavatel číkal, že by to bylo i lepší🙂 a fér z mé strany, než-li jít v roce 2011 do práce a třeba rok na to otěhotnět.
vím, jen že ale přírodě neporučím🙂 tak a ated otěhotním!
Jinak neberu žádnou antikoncepci, lépe řečeno, žádnou jsem nenasadila po porodu.

adellaide03
15. bře 2010

mirip to je teda dlouho. Ale je to krásné, že se to nakonec povedlo 🙂

smisku já už taky žádnou antikoncepci nechci. Když jsem jí brala trpěla jsem hroznými migrénami a taky mám pocit, že se teď cítím i líp a navíc si za peníze na antiko můžu koupit něco jiného 🙂