Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

ingulik
4. čer 2010

adel...dakujem...no je zo mna Mgr bunkovej a molekulovej biologie.... 🙂

aktekram
5. čer 2010

Ahojky, přeji všem krásný den.
Strašně ráda bych se chtěla přidat, moje úplně původní plány byli že bych chtěla být po šestinedělí znovu těhotná 😀 😀
Těhotenství bylo pro mě velmi příjemné, pracovala jsem do 8 měsíce. Akorát lékaři byli v porodnici opatrní a já podstoupila akutního císaře. Můj gynekolog mi doporučoval 1/2 roku vyčkat.
Takže se pomalu začneme doma snažit. Mám obdobný problém jako Elian, stále od porodu nemám menstruaci, ani jednu.
Kojím už jen nad ránem a večer půl hodiny před usnutím, předpokládám že do roku věku Petrušky ji odstavím, pak si nechám píchnout vyvolávačku.
Na Petrušku jsme čekali skoro rok (rok bez antikoncepce), možná by to bylo i dřív ale já měla velmi náročnou práci, nechávali jsme tomu volný průběh.

Jednou bych chtěla mít 3 raubíře a chtěla bych to zvládnout do mých 35 roků, tak snad se zadaří 😀 😀 😀

elian
6. čer 2010

ahoj aktekram držim veľmi palčeky až sa skoro podarí druhé bábätko 🙂 ....no a moje problémy s MS stále pretrvávajú ☹ ..minulý mesiac som dostala po vyvolávačke a teraz zas nič....tak idem asi na ďalšiu 😝

aktekram
6. čer 2010

Elian: aby byla třeba další vyvolávačka, třeba se zadařilo 😀 😀
a já myslela jak to bude jednoduché, Tak se budeme navzájem podporovat 😉

ingulik
7. čer 2010

ahojky....
akteram....ti zavidim ze kojis len tak malo uz....nasa Nikuska je taka zavisla na mne a na dide, ze skoro nic ine papat nechce a len na dide by visela....a to niekolkokrat za den a aj v noci....uz som z toho zufala ze sa mi nedari ju odstavit.... 😒

aktekram
7. čer 2010

Ingulik: Petruška jí moc pěkně, pít mi nechce, jen po lžičkách. Je potřeba to pořád zkoušet a snažit se. 🙂
I u vás na to brzy přijdete. 😉

ingulik
7. čer 2010

akteram....to Nike zase chutia vselijake dzisuky, stavicky...ale papanie ju nebavi....ale snad sa to zlepsi....skusame stale sak nic ine nam neostava 🙂

ingulik
7. čer 2010

prepac...uz dvakrat som ti skomolila meno 😅

adellaide03
7. čer 2010

Aktek vítám Tě. Taky jsem měla císaře a doktorka mi řekla rok neotěhotnět. No tak si ještě chvíli počkám. Taky jsme se snažili při malém skoro rok, tak jsem zvědavá jak to bude teď. Já teda MS mám, ale minulý cyklus 42 dní takže žádná sláva ☹. Co se týče pití, tak Denisek taky pije jen přes lžičku.

aktekram
10. čer 2010

tak jak si s dětma užíváte slunečné dny???

ještě mi povězte jak prožívají u vás snažení nebo myšlenky na druhé dítko tatínci ????

aktekram
10. čer 2010

Jinak jsem Markéta má přezdívka (aktekram pozpádku), bude se vám to lépe psát 😉

ingulik
11. čer 2010

ahojky Marketka...no my mame kocik v oprave, tak chodime vonku len na rukach, lebo Nika este slabo chodi....ale milujeme taketo pocasie, takze super....
a tatko? myslim ze snazenie berie v pohode... ved v podstate sme len zacali a nechavame tomu volny priebeh.... 🙂

aktekram
12. čer 2010

ingulik: teda bez kočárku bych si to nedovedla představit, máme sice nosítko ale to je jen tak na chvilku, vážíme 8640g a je co nosit 😀

smisek21
autor
13. čer 2010

Tak ahoj děvčata tak jsme se včera opět začali snažit ale nějak na to nespěcháme, když to vyjde tak to vyjde. Lépe řešeno ani tomu nevěřím, že to napoprvé vyšlo🙂 🙂

ingulik
13. čer 2010

marketko my mame uz viac ako 10 kg tak si to vies predstavit 🙂

aktekram
17. čer 2010

Tak ze mě se snad pomalu stává zase "normální" ženská, včera jsem začala slabě špinit, ani nevíte jak z toho mám radost. Je to paradox: když MS máme nadáváme, že by jsme ji mít nemusely, a když dlouho není tak nadávám taky že už ji zase chci!! 😀 😀 😀

smisek21
autor
17. čer 2010

Ahoj tak mi je týden na zvracení, ale myslím že těhulkování je asi holý nesmysl, pochybuji že by se toto stalo cca 14 dní po styku. 🙂

adellaide03
20. čer 2010

@smisek21 třeba ano. Zkus testík a uvidíš 🙂

elian
20. čer 2010

Tak dievčatá ja konečne po 42 dňoch som dostala MS....ale inak úspech 😉 , že vôbec ....myslim, že sme na dobrej ceste 🙂

adellaide03
22. čer 2010

@elian Tak to gratuluju. Já ji dostala minulou středu po 35 dnech tak snad se mi cyklus začne upravovat ať se pak od října můžeme hezky začít snažit 😉

smisek21
autor
24. čer 2010

Ahojky holky, tak po dlouhé době opět přidávám nové fotky (nové fotoalbum). Jinak zítra zkusím testík, zda nám nepřibyde kluk či holka 🙂

aktekram
25. čer 2010

Ahoj, tak my příští středu máme poslední plavání a pak jdu k dr. na vyvolávačku, u mě stále nic 😖

Smisek: tak čekáme na výsledek 😉

diduska777
25. čer 2010

Ahojte maminky a snažilky 🙂 Chcela by som vás poprosit o názor. Mám skoro 6 mesačnú plne kojenú dcérku a pred pár dňami sme sa s partnerom večer milovali (menzes ešte nemám a deň predtým som mala strašné bolesti ako pocas MS), davali sme si pozor (antiku neberiem žiadnu) a na ráno som mala sen o rybách, na ktorý som sa zobudila (aj keď som zostala tehu s dcerkou tak sa mi snivalo o rybách)... Mam síce jednu kamošku, ktorá teraz zistila, že čaká bábo, tak som dúfala, že sa mi to sníva kôli nej, ale včera večer, pri spoločnom kupeli s Lele (voda bola 37,6) som citila bolesti v podbrušku, dnes ráno som vôbec nevedela spať a od 4.30 som hore, mám proste taký zvláštny pocit, a aj obavu, že som tehotná... Nie že by som daľšie bábo nechcela ale dúfala som, že až keď bude mať mala tak 2 roky sa posnažíme 😉 Teraz by sa mi to zdalo velmi skoro. Možem byť podla vás tehotná? MS som ešte nemala (ak neratam 2x jemnučké spinenie, naposledy cca 2 mesiace dozadu) a tak sa bojím, lebo sa mi to zdá skoro... Môžem vôbec otehotnieť ak som nemala MS? Ak ano, kedy by som si mala kúpiť test? Dakujem pekne za rady a názory a prajem vám aj vašim drobcom krásny dníček 🙂

elian
25. čer 2010

@diduska777 otehotnieť môžeš aj bez toho, aby si mala MS, ale podľa toho čo píšeš si myslim, že je to málo pravdepodobné, ale nie 100 %....preto bude určite najlepšie počkať ešte aspoň týždeň, prípadne dva a potom spraviť testík......... 😉
@adellaide03 to máš super 35 dní, taký cyklus som mávala, ešte pred braním antikoncepcie....aj ja chcem 😉
@smisek21 držim palce, až to vyjde 🙂
@aktekram mňa po tej vyvolávačke v noci strašne bolela noha na tej strane kde mi ju pichla 😒 , ale zabrala 🙂 a do piatich dní som mala MS 😀

smisek21
autor
25. čer 2010

@aktekram protože jsem nestihla dneska ráno si udělat testík a je lepší po ránu, takže zítra hned dopoledne napíšu jak to zatím vypadá

ingulik
25. čer 2010

hojky babule....no my sa snazime uz asi mesiac, mala by som dostat MS ale zatial nic...nejaka som strasne unavena, pobolieva ma podbrusko....citim sa podobne ako pri prvom tehu....som zvedava....ale testik az v pondelok
smisek som zvedava a dzim palce 🙂

smisek21
autor
25. čer 2010

@ingulik úplně přesné pocity a tavy mám také bolí mě jakoby to mám dostat

smisek21
autor
26. čer 2010

@adellaide03 ahoj holky tak jem si dnes udělala těhulkovský test a nic jedna čárka. já to věděla na mimčo vůbec nespěchám. ale nějak to nechápu. Víte u prvního jsem to ani 3,5 měsíce nevěděla že jsem v tom, takže to mi řekl až doktor. Takže žádný testík apod. Nyní mám bolest v podbřišku jako když to mám dost, divě v ústech a je mi ráno vždy na zvracení. I manžel říkal, že jsem nějak bledá. Ale test negativní .Tak já nevím zda to mám třeba po týdnu zkusit či co. Doktor mám 14 dní dovču takže k němu hned nemohu jít.

aktekram
26. čer 2010

Smisek: já bych počkala, týden minimálně, vím že se mi to lehce řekne ale moc na to nemysli ono se ukáže a třeba mile překvapí 😉

Ingulik: no prosím, pěkně...tak už se tu konečně začne něco dít a budeme testíkovat 😀

elian: doufám že to zabere i u mě, ale MS není vše ještě aby byla ovulace 😉

smisek21
autor
26. čer 2010

@aktekram já jsem také o tom přemýšlela a uvidím, stejně pokud se nedostaví zajdu k doktorovi a uvdí se