Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Druhé těhotenství se nedaří, je na vině vyšší věk?

sonic2
11. únor 2016

Ahoj holky,
první mrně se nám povedlo na první dobrou (teď 1,5 roku) ale s druhým jsou potíže. Snažíme se už přes půl roku. Možná je to i o tom, že jsme starší, mně je 37 a manželovi 46 ( a dost kouří). Máte někdo podobnou zkušenost? Co byste doporučily? Už trochu ztrácím hlavu a bohužel se dostávám přesně do toho stresu, ve kterém bych být neměla a nechtěla. Díky

zabzulka
11. únor 2016

ahoj, první dítě u mě ve třiceti, manžel o čtyři roky starší na první dobrou jak říkáš.. 🙂 po osmi letech repete se stejným tatínkem, otěhotněla jsem do půl roku, pak ZT..poté otěhotnění do osmi měsíců

hanik73
11. únor 2016

Mně bylo 41.manželovi skoro 47 a povedlo se nám to,aniž bychom to plánovali 🙂 A to mám za sebou jeden samovolný potrat a jedno UPM.
Asi bych neztrácela hlavu a přestala na to myslet.Pak se to většinou povede.Přeji hodně štěstí.

dzogobela
11. únor 2016

@sonic2 myslim,ze pul rok nemi dlouha doba 🙂 vydrz

sonic2
autor
11. únor 2016

Diky moc holky. Budem zkouset dal a uvidime

karlajasmine
11. únor 2016

pul roku neni dlouha doba 🙂 Urcite to jeste vyjde

nina8888
2. bře 2016

První dite hned mesic po vysazeni Ha bez problemu akurat malej zazrak tehu bez menstruace a maly ma ted 2roky a 5mes a o druhe sa snazime 9mes. Uz mam za sebou aj clostybegyt neuspesne....☹

barakara
2. bře 2016

@sonic2 tak v tvem veku a veku manzela pul rok je dost na to, aby si to zacala resit s doktorama. Od 35 plodnost jde rapidne dolu a snizuje se ovarialni zasoba.
Mam podobnou zkusenost. Take se nam druhe nedari. Mam teda neslo ani prvni🙂 az po 3,5 letech se zadarilo. Drzim palce!

Sem začni psát odpověď...

Odešli