Druhé těhotenství se nedaří, je na vině vyšší věk?

sonic2
11. únor 2016

Ahoj holky,
první mrně se nám povedlo na první dobrou (teď 1,5 roku) ale s druhým jsou potíže. Snažíme se už přes půl roku. Možná je to i o tom, že jsme starší, mně je 37 a manželovi 46 ( a dost kouří). Máte někdo podobnou zkušenost? Co byste doporučily? Už trochu ztrácím hlavu a bohužel se dostávám přesně do toho stresu, ve kterém bych být neměla a nechtěla. Díky

zabzulka
11. únor 2016

ahoj, první dítě u mě ve třiceti, manžel o čtyři roky starší na první dobrou jak říkáš.. 🙂 po osmi letech repete se stejným tatínkem, otěhotněla jsem do půl roku, pak ZT..poté otěhotnění do osmi měsíců

hanik73
11. únor 2016

Mně bylo 41.manželovi skoro 47 a povedlo se nám to,aniž bychom to plánovali 🙂 A to mám za sebou jeden samovolný potrat a jedno UPM.
Asi bych neztrácela hlavu a přestala na to myslet.Pak se to většinou povede.Přeji hodně štěstí.

dzogobela
11. únor 2016

@sonic2 myslim,ze pul rok nemi dlouha doba 🙂 vydrz

sonic2
autor
11. únor 2016

Diky moc holky. Budem zkouset dal a uvidime

karlajasmine
11. únor 2016

pul roku neni dlouha doba 🙂 Urcite to jeste vyjde

nina8888
2. bře 2016

První dite hned mesic po vysazeni Ha bez problemu akurat malej zazrak tehu bez menstruace a maly ma ted 2roky a 5mes a o druhe sa snazime 9mes. Uz mam za sebou aj clostybegyt neuspesne....☹

barakara
2. bře 2016

@sonic2 tak v tvem veku a veku manzela pul rok je dost na to, aby si to zacala resit s doktorama. Od 35 plodnost jde rapidne dolu a snizuje se ovarialni zasoba.
Mam podobnou zkusenost. Take se nam druhe nedari. Mam teda neslo ani prvni🙂 az po 3,5 letech se zadarilo. Drzim palce!