Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. pro 2009

aandy, diky. sem tam me to fakt vystrasi. uz to neni jako predtim. musim vzdycky vyckat a ona se vsak pohne. 🙂

aanda
4. pro 2009

mabe, neskor bude aj srdiecko pocut 😉 moj manzel kazdy den pocuval.... uplne dolu na podbrusku bolo pekne pocut ako tlcie....

mabe
autor
4. pro 2009

aandy, manza uz to srdicko slysel pred dvouma dnama. 😉

mabe
autor
4. pro 2009

me zavidel, ze me mala kope a jeho nechce, tak jsem mu rikala, ze on ma taky neco. 😀

aanda
4. pro 2009

tak super, ze ho uz pocul 🙂 to je krasne. Mne vzdy slzicka vybehla ked som bola na tom dopplerovom pristroji (ci ako sa to vola) a pocula som ako tlcie.... aj teraz niekedy malemu polozim jemnucko ucho na telicko a pocuvat jeho motorcek 🙂

mili1
4. pro 2009

nef dufam že maš s ockom pravdu - nech dava na maleho pozor 😉 🙂
Aanda ja som chodila posledny mesiac v nemocnici pravidelne kazdy den na monitor a ozvy a pocula to srdiečko,,, predtym som si vobec nemyslela že niečo také existuje.... 😉
Urobila som baileys , mnam mnam, nef dufam ze som neotravovvala ale myslela som si že ked 2 salka 2 pudingy tak radsej som sa spytala....dakujemmm, chuti mi to mnam mnam , fakt ako baileys....a mame tri flasky, dam sestre jednu a 2 nam uplne stacia, a urobim asi aj vajecný likér,, predsa 😉
zatial čafte..

aanda
4. pro 2009

babule, tak ste ma navnadili, zajtra zajdem kupit salka 😀 😀 😀

aanda
4. pro 2009

este rozmyslam nad tym receptom na baileys... takze 1 puding? a tie salka ste varili zatvorene? az po uvareni ste ich otvorili alebo ako???

mabe
autor
4. pro 2009

holky, hodila jsem foto kocarku do alba

bambi7
5. pro 2009

cafte babulky

dakujem eeeeeeeeeeeeeeeeee
a k tomu choditku ja neverim tym reciam nam zasa povedala ze ak sedi tak v pohode a nie je tam dlho to je ako zo vsetkym 😉 ved kazda si spravime ako uzname 😉

no zajtra je mikulasa jaj ale to ideeeeeeeeeeeeeeeee

mabuska krasny kocikkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂

bambi7
5. pro 2009

mili ja si myslim to iste aj my sme sa ucili v choditku 😉 to je ako s tym mixovanim ze sa nenauci papat dobra blbost nam mamina mixovala a predstavte si papam 😀 aj lekarka to povedala ze je to kec a okrem toho ju nenecham v choditku nocovat 😀

bambi7
5. pro 2009

ako sa robi ten baileys dajte mi to do ip dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

aanda ako?

elly ako sa dari?

nefertitka
5. pro 2009

ahojte...

aanda 2 salka uvarit zatvorene,musia byt cele ponorene,2 hodiny a potom to zmixovat s tym uvarenym mandlovym pudingom,a rumom🙂
bam recept mas na predchadzajucej strane tusim🙂

mili,som rada,ze chutilo;) ja som spravila 2 varky,tak vajecny nebudem robit,aj ked som chcela povodne;)

no a sup sup cizmy do okien 😀

mabe
autor
5. pro 2009

ahoj nefi, no vidis, musim dat mikulasa za okno. 🙂 mamka poslala po tatkovi nam dvoum mikulasa. 😀

nefertitka
5. pro 2009

ahoj mabe 😀 ty musis dat?staci iba otvorit okno,on uz pride sam 😀 😀 😝

no mama vam urobila mikulasa dopredu 😉

mabe
autor
5. pro 2009

to je pravda, ale myslis, ze by si to vzal z te skrine? 😀

nefertitka
5. pro 2009

aj ty to mas v skrini?aj u nas si to schoval najprv tam 😀

mabe
autor
5. pro 2009

ano, nefi 😉

mili1
5. pro 2009

Ahojteee, liker je super nef, včera sme si dali s mojim, chutilo, pochvalil že som šikulka , no a ja že to nie ja ale nef, tak nef pochvalil nas obidve 😀 😀
Nef no keby som bola vedela že je to take chutné aj urobim aj dve - no nabuduce...

aanda
5. pro 2009

Ahojte, tak uz aj u nas v chladnicke chladime baileys 😀 😀 😀

Bam, my sa mame fajn... Samko je trosku uplackany, ale verim, ze sa to zlepsi co chvila... posledne 3 dni mal take lepsie... no ako kedy ma naladu... velmi rad spinka na vzduchu, tak chodi niekedy aj na balkon, no a kazdy den samozrejme prechadzka poobede...

bambi7
5. pro 2009

cafte babulky

mili dakujem za IP si poklad 😉

no babulky ocistit cizmycky sup suppppppppppppppppppppppppppppppppp 😀 😵

mala dostala uz mikulasa od nasich dnes aj my 😉 boli sme ich kuki aby im nebolo smutno,potom sme boli este v auparku a domkov vybavili sme co sa dalo a tak
vcera som robila vyzdobu na oslavu 50-tky tak som si trosku zamakala ale je to super robotka mam to rada 😉

aanda nebojkaj aj nasa je sem tam umrncana ,hlavne ze ste zdravucky obaja 😉

mabus a ty ako slniecko moje?

tak babulky krasneho mikulasa

mabe
autor
6. pro 2009

Ahoj holky,

ja dneska mam bojovy ukol. manza jel zase na zahradu na stavbu - kacet stromy. a ja pojedu za nim. je to idskou (pro ty kteri nevedi - doprava mimo brno), takze jedu pres dve zony a je to takovej ten autobus, kdy nastupujete prednima dverma a na zastavce stoji lidi ve fronte, jak prijdou. tak jsem si koupila listek na dve zony a po meste me plati salinkarta. pojedu tam v 15h a pak kolem 16:30h pojedeme s manzou zpatky domu a k babickam pro mikulase. vim, ze uz jsem velka holka a umim jezdit MHD, ale toto je neco jinyho. ty lidi se vetsinou na tech vesnicich znaji a budou se na me koukat a tak.

bambi, my se mame dobre. 🙂 mala mela vcera telocvikovy den. 😀 vsechno je zatim ok, tuk, tuk. vcera jsem mela den, kdy jsem byla cela rozneznena a plactiva. ty hormony. 🙂 ja su tak stastna za Anicku. je to neco neuveritelnyho. 😉

ellysa
7. pro 2009

ahojte, ako ste víkendovali? Ja som sa uchodila po trhoch aj vo Viedni aj v Bratislave, svokrovci ma teda vôbec nešetrili, ešte chceli ísť aj nakupovať, tak vždy 5 hodín v obchodoch a potom 4 na trhoch, bola som vždy polomŕtva a oni vstávajú o piatej a vždy tak buntošili, že som nemohla spať, navyše im treba vždy hneď utekať urobiť kávu a raňajky, sa mi páčilo ako mi stálle hovorili, že obdivujú, že toľko vládzem chodiť, ale nezastavili.no bola som včera večer ako mŕtvola, ale konečne som sa dobre vyspala a dnes budem len oddychovať 🙂 .
Zajtra je v Rakúsku sviatok a manžel bude doma tak sa teším, pôjdeme pozrieť na trhy do incheby na chvíľku.
A inak už mám +1kg-obžerstvo na trhoch malo následky. 😅

nefertitka
7. pro 2009

ahoj elly,radsej tolko nebehaj ak sa da....alebo to striedaj so sedenim,radsej neriskuj.Ja som bola v Inchebe vcera,konecne som zazila nejaku vianocnu atmosferu,len som bola dost sklamana,nic moc tam nemaju,ale pokupila som si sviecky vianoce a nejake dekoracie,tak tomu sa tesim,este by som tam chcela zbehnut kupit oplatky,maju tam vyborne skoricove,len som vcera odtial isla este do Auparku,tak som ich nekupovala,som sa bala,ze ich rozmrvim.

mili1
7. pro 2009

Ahojte... ely aj ja ti odporučam aby si sa šetrila...oddychuj ak sa dá... človek nikdy nevie 😉
Nef super ked ste si pokukali, keby aj u nas bolo niečo take,,, no čo už ked bývame na východe 😒
K nám prišiel mikulaš aj k malému, boli sme dobrí, a malý mal včera aj meniny a to babky nevedeli tak som im musela povedat aby nezabudli 😀 😀
Pozerala som v telke aj v Ba bude koncert Gotta - nam sa veľmi páčil.... 🙂 😉
Ja som dnes dorobila papiere uzavierku, konečne.... stale mi to len nahadžu a ja to musim najprv potriediť atdddd. neviem čo tam robia 😒

nefertitka
7. pro 2009

tak vsetko naj k meninkam drobcekovi prajeme aj s Nikolkou,a som rada,ze tvoj manzel nas pochvalil obe 😀 ..som rada,ze Vam to chuti 😉
nam zas svokra doniesla cokoladoveho mikulasa pre Nikolku,ze nech ho spapa 😨 🙄 😕 ....no nechcem vidiet,cim vsetkym by ju nakrmila,kebyze ju ma na starosti

ellysa
7. pro 2009

Nef no tie oplátky asi aj mu kúpime a ideme len pokukať, čo majú chcela by som mužovi kúpiť nejakú čiapku a sebe na vanoce peňaženku. Inak idem aj ja dať urobiť rodičom šálky s krsniatkami, kde si to dávala robiť?🙂
no máte pravdu, už sa budem len šetriť, v sobotu večer ma pichalo v brušku a mala som ho ako kameň ale keď som si oddýchla tak to prešlo, dnes ma tiež popicháva-dúfam, že to je rozťahovanie, ale len sedím, pôjdem sa prejsť len na chvíľku.

ellysa
7. pro 2009

jeeee a mili všetko naj k meninkám 😀 😀 😀 😀 😀 , ja som mala v sobotu narodky, už som stará koza. 😀

nefertitka
7. pro 2009

ja som to dala robit vo fotostudiu u nas na Marianskej ulici,blizko tesca v meste.Podla mna v takych vacsich fototudiach to robia aj inde.Ja som vcera pobehala aj ten aupark a nikde nic co by sa mi pacilo nemaju:( a uz ma chyta vianocny zhon,ze zas budem dokupovavat vsetko na poslednu chvilu.Ono sa to neda,ked ma male dieta sama denno denne,ja som neni zastancom vlacenia babatiek po obchodnych centrach,takze s nou nemozem ist a cez vikend ked idem sama,tak tiez moc nestiham,lebo chcem stravit nejaky cas aj doma s muzom...no nejak to budem musiet postihat...

nefertitka
7. pro 2009

tak aj tebe vsetko naj elly,vela zdravia,stasticka,a hlavne aby sa male narodilo zdravucke...a kolkoze si to oslavovala rokov?priznaj sa 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru