Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. led 2010

no babule moj objednaval tiez 😀 on elektroniku pre malu a ja ostatok aj veci na oblecenie kupoval sam ked som lezala 😀

mabe
autor
4. led 2010

bambi, diky.

elly, tak muj manza je taky opatrnej. ale ja nic navic nekoupim. novy vecicky jsem kupovala v Kice pr. body za 60Kc atd. a pak mam spoustu tech podedenych. akorat ten kocarek, postylka (ja si trvam porad na nove a ne zdedene), fusak atd. vsak ja cucim na te net uz dlouho a premyslim o penezich. chlapi se asi boji, aby jsem jako baby moc nerozhazovaly. protoze kdyz jsem v obchode, tak bych koupila vsechno. 😀

bambi7
4. led 2010

mabuska hlavne ze mas mamcu a ocina a oni su pri tebe tak nech si svokra povie co chce 😉 a mas nasssssssssssssssssssssssssssssss a ja s tebou suhlasim len nakupuj 😵 anicja je pokladik len nakupuj som stastna ze budes mamca

mabe
autor
4. led 2010

ja bych mohla obchazet obchody, ale nechce se me. kdyz jsem byla v babystaru, panterovy a tak, tam to maj strasne drahy. to poridim pres net levneji a nemusim se nekde strachat. nez to objednam, tak to ukazu manzovi, at je v kldu. 😀

kati, mas pravdu. 🙂

bambi7
4. led 2010

babule inak v tescu maju pekne dupacky a tak a to pre take male staci a su naozaj krasne nepoviem pre take co uz beha kupis aj ine ale mne sa taj aj body pacia a je tam super cena

katka22r
4. led 2010

kocky ja sa dnes citim tak cudne ktovie ci v noci neporodim 😀

bambi7
4. led 2010

no katka ved uz aj mozes 😉 no ale potom daj vediet 😉

mabe
autor
4. led 2010

bambi, fakt nasi jsou velka opora. samo krom manzi - o tom ani nemluvim. dekuju mooooooc za vas a za tebe. ty jses obrovska podporu. uz hodne dlouho semka chodim a moc me to pomohlo po tech utrapach. dekuju, mam te rada. 😉

holky, vas ostatni samozrejme taky. 😉

kati, ze by? ona se rika, ze kdyz se citis mizerne, tak mozna......jee, nechame se prekvapit. 🙂

katka22r
4. led 2010

no jasne len pockajte aj vas to caka,ale uz by som chcela

mabe
autor
4. led 2010

kati, ja mam z toho zatim strach, ale asi v tech velkych tt, uz se na to tesis, ze?

bambi7
4. led 2010

aj ja ta mam rada ,este ked elly a katka tu neboli som si povedala ze ty si uz posledna a mozem kludne spat 😀 a ked si napisala ze si tehu bola som fakt stastna ze konecne a som rada ze aj elly a katka uz coskoro budu mamce

bambi7
4. led 2010

no babule ja ked si spomeniem ako mi odtiekla plod voda 😀 to bola sranda moj ma pohanal a ja v klude som si este balila veci 😀

mabe
autor
4. led 2010

bambi, jojo, spolu jsme to vsechny zvladly. je to obrovska podpora. jsem rada, ze jsem nasla tyto stranky. dodaly me dalsi energii a nadeji. 🙂

jo jeste jsem si vzpomela, ze mam detsky teplomer - mela jsem ho na mereni bazalni teploty 😀

bambi7
4. led 2010

a nebojte babulky vsetko zvladnete aj ja som mala strach to ma kazda ale ten pocit ked uvidite ten krasny uzlicek je neopisateln uvidite budete take stastne ze viac sa ani nebude dat

mabe
autor
4. led 2010

holky, ja se bojim, jak budu nervacit a tak. treba me ten predporodni kurz nejak uklidni. vubec nevim, do ceho jdu, mozna je to dobre.

katka22r
4. led 2010

mabe noo ja strach nemam len mi uz lezie na nervy to cakanie vsetko ma boli a posledne par hodin uz aj kopance dost ubolene....bambi pekne od teba

mabe
autor
4. led 2010

kati, takze ti mam prat porod? 😀

bambi7
4. led 2010

mabus neboj zvladnes to zvladla si uz ine veci a ked zbadas anicku zabudnes na vsetko .....

katka22r
4. led 2010

noo mozes moja ak mi pomozes v modlitbach aby to uz prislo budem ti vdacna 🙂 aj ostatnym

bambi7
4. led 2010

inac babule v lete by sme sa mohli stretnut niekte na pol ceste,rada by som vas spoznalA

mabe
autor
4. led 2010

kati, tak ja ti to teda preji, aby si uz mela malou u sebe. 🙂 to bude nadhera. 😉

bambi, musim to zvladnout. jit ven musi. 😀

bambi7
4. led 2010

NO MUSIIIIIIIIIIIIIIIIII

bambi7
4. led 2010

😀 😀 😀 😀

mabe
autor
4. led 2010

😀 😀

bambi7
4. led 2010

no babulky idem tak sa drzte pa a davajte si pozor a katka cim skor nech to pride drzim palce

mabe
autor
4. led 2010

ahoj bambi 😉

ellysa
4. led 2010

kati už sme s drobcom dali za vás tri odčenáše, tak sa zajtra chystaj 😀 😀 😀 😀 😀 a keď ešte jeden skúsime možno aj v noci 😀 😀
ja sa zatiaľ pôrodu nebojím ani na to nemyslím 😉

ellysa
4. led 2010

paa bam a v ktorom tescu, ja kde som bola v BA tak všetko rozobrané

mabe
autor
4. led 2010

ahoj holky, tak mam problem. jak mam tu komodu, tak se me na ni nevleze prebalovaci podlozka 70x50. ledaze bych ji dala kolmo, ale asi by se me anicka blbe prebalovala. 😖 takze nevim, asi budu muset najit nejakou rovnou, ale to me nejak nejde. mate nekdo napad?

mili1
4. led 2010

Ahojteee babulky... Bambi aj ja som nakupila kopa kozmetiky hlavne bubchen a este aj teraz mame a povedali my v nemocke ze to moc nemusime 😉 a monitor nemame lebo nam ho neodporucali vraj pipa tak sme ani nekupili a davali sme pozor ale ja mam postielku hned pri posteli tak som bola hned hore aj som kojila takze som davala pozor 😉 chcela som ho kupit ale potom som si to rozmyslela a nekupili sme 😒
Aj my sme kupovali dupacky v tesku a boli krásneee aj kvalitne bavlnené dlho nam vydrzali aj take pyzamkové to boli velmi dobre, bola som velmi spokojna, maju fakt krásne veci pre babatka
ely porodu sa zacnes bat hlavne na konci
Bam tak ako hovoris ide to strasne rychlo a deturence rastu ako z vody.... no a to stretko....to je dobrý napad uz sa teraz tesim na vas....
Mab ja som tiez rada ze som tu bola velmi ma to povzbudilo pisat si s vami 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru